3:1
- : -
FbC Plzeň

DDQ Florbal Chomutov - FbC Plzeň 8:7
6. Martin Schneider, 11. Tomáš Smolka, 22. Martin Schneider, 26. Ondřej Halej, 30. Ondřej Halej, 48. Ondřej Halej, 54. Jakub Štěrba, 58. Rudolf Klement - 2. Jiří Winter, 9. Vojtěch Kuneš, 20. Vlastimil Buchta, 21. Tomáš Němeček, 25. David Kozelka, 36. Ondřej Horažďovský, 59. Matěj Šebek; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 181; zásahy brankářů: Matěj Chabr 23 - Jan Král 26; po třetinách: 2:3, 3:3, 3:1;
60:00
Střely ve 3. části: 11:11
60:00
59:59
58:58
Zbývá poslední minuta a domácím už schází pouze uhlídat stav hry.
58:25
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #68 Matěj Šebek, asistoval #39 Václav Zábran (8:7).
57:49
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #26 Rudolf Klement, asistoval #12 Tomáš Smolka (8:6).
56:41
Opět to byl náš Chabr, který si na své konto připsal další perfektní zákrok.
54:54
Domácí ztratili míček, ale okamžitě ho v rychlosti zvládli vybojovat nazpět.
53:20
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #19 Jakub Štěrba, asistoval #84 Ondřej Šarša (7:6).
52:33
Hosté si před minutou vyžádali oddychový čas, ve kterém se zřejmě řešila taktika hry.
47:16
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #19 Jakub Štěrba (6:6).
46:53
Rozehrávku z rohu u své střídačky mají domácí.
44:55
Scheider byl pod útokem, ale zvládl si pokrýt míček.
42:58
Míček si vybojovali hosté.
40:01
Úvodní buly vyhrál tým domácích DDQ Florbal Chomutov.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 15:10
40:00
38:40
Domácí sice nezvládli využít své přesilové hry, ale připisují si šest střel, které v prodloužení vystřelili.
36:33
Vyloučen hráč #29 Vlastimil Buchta družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
36:33
Domácí sice dostali branku, ale mají teď dvě minuty přesilové hry na vyrovnání.
35:57
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Ondřej Horažďovský, asistoval #39 Václav Zábran (5:6).
35:18
Vyloučen hráč #37 Daniel Grener družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování florbalky.
34:44
Bylo nařízeno vhazování v rohu u hostující střídačky.
32:58
Bitvu o míček za hostující bránou vyhrává Chomutov.
30:26
Domácí nenaléhají ani chvíli a po těžké snaze konečně vyrovnávají.
29:58
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #13 Tomáš Novotný (5:5).
28:08
Přesilová hra sice nebyla využita, ale domácí jsou stále na míčku.
26:57
Domácí jsou už minutu v přesilové hře, ale zatím toho nedokázali využít.
25:59
Vyloučen hráč #21 Filip Nový družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky.
25:37
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #37 Daniel Grener (4:5).
24:40
Míček je převážně na florbalkách domácího týmu, ale ve vedení se drží Plzeň.
24:37
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #11 David Kozelka, asistoval #22 Štěpán Plachý (3:5).
22:29
Halej se rozbíhá proti hostující bráně a posílá jednu pikantní střelu, kterou však brankář chytá.
21:30
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #16 Martin Schneider, asistoval #33 Vojtěch Bernas (3:4).
20:25
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #70 Tomáš Němeček, asistoval #62 Matěj Vošta (2:4).
20:01
Úvodní buly vyhrává tým domácích DDQ Florbal Chomutov.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:9
20:00
19:16
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #29 Vlastimil Buchta, asistoval #19 Tomáš Holeček (2:3).
18:33
Blíží se poslední minuta první třetiny a na míčku jsou v tuto chvíli hosté.
16:58
Tomášek snažící se projít přes domácí obranu zjišťuje, že tudy cesta nevede.

14:49
Na míčku je Adam Martin, který se z obrany posouvá do útoku.
12:48
Novotný se snaží jít do útoku, ale míček nechává za sebou.
10:59
Plzeň se dostává až do domácího předbrankového pásma.
10:29
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #12 Tomáš Smolka, asistoval #24 Jakub Holovej (2:2).
08:55
Hosté nám předvedli velice rychlý a efektivní útok, ze kterého si vyváží jednu branku.
08:52
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Vojtěch Kuneš, asistoval #73 Josef Tomášek (1:2).
06:53
Hosté se posouvají do útoku, ale přes domácí obranu se probojovat nedokázali.
05:28
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #16 Martin Schneider, asistoval #87 Martin Jeníček (1:1).
04:44
Matěj Chabr se vyskytl ve správný čas na správném místě a připisuje si další zákrok.
02:37
Domácí sice prohrávají o gól, ale mají přesilovou hru, ve které se stav může změnit.
02:19
01:53
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #80 Jiří Winter, asistoval #75 Jaromír Täuber (0:1).
00:01
Úvodní buly vyhrál tým domácích DDQ Florbal Chomutov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Jan Král; hráči v poli: Jiří Winter, Matěj Vošta, Štěpán Plachý, Tomáš Němeček, Jaromír Täuber
00:00
Line-up domácích DDQ Florbal Chomutov: brankář: Matěj Chabr; hráči v poli: Michal Skuhrovec, Rudolf Klement, Petr Linc, Jakub Štěrba, Daniel Kellermann