3:1
5:2
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - TJ Znojmo LAUFEN CZ 8:4
27. Matyáš Gryz, 34. Dominik Hubl, 37. Petr West, 46. Matyáš Gryz, 53. Jan Slaběňák, 58. Martin Döhner, 58. Jan Vojáček, 59. Jan Slaběňák - 3. František Blažek, 28. František Blažek, 47. Tomáš Kucharič, 55. Vojtěch Vlček; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Tomáš Petr 24 - Jakub Pechura 22; po třetinách: 0:1, 3:1, 5:2;
60:00
Střely ve 3. části: 11:12
60:00
59:58
Více už se toho dnes nestane, domácí byli rozhodně aktivnější po celý zápas.
58:40
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #75 Jan Slaběňák bez asistence (8:4).
57:58
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #22 Jan Vojáček, asistoval #15 Ondřej Čech (7:4).
57:07
Vypadalo to, že Hubl už nepřihraje, udržel se na nohou seč mu síly stačily a přihrál. Udělal dobře.
57:06
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
57:06
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #23 Martin Döhner, asistoval #10 Dominik Hubl (6:4).
56:18
Vojáček šel sám na golmana, ovšem vystřelil vysoko nad bránu.
55:29
Slaběňák bohužel nabídl šanci, která se neodmítá. Bohužel se podíval špatně a nahrál rovnou na čepel Vlčkovi, ten se podíval zamířil a rozvlnil síť.
54:28
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #18 Vojtěch Vlček bez asistence (5:4).
53:11
Krásna akce domácích na jeden dotek a Slaběňák měl poloodkrytou bránu, nemýlil se.
52:37
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #75 Jan Slaběňák, asistoval #93 Jiří Šrámek (5:3).
51:31
Vypadá to, že domnácí tento obdržený gol nerozuhodil a hrajou stále stejnou svojí hru. Znojmo ovšem vystrkuje drápky. Pánek(Znojmo) rozhrává na Šrámka, ten mu vrací. Rána šla ovšem do rohu, tam toho moc nezmůžou a na míčku jsou domácí.
49:33
Vojáček krásnou akcí ohrozil golmana hostí, ale chybělo kousek ke vstřelnému gólu.
47:41
Hosté tuto přesilovou hru zahráli skvěle na jeden dotek, tady byl domácí golman Petr bezmocný.
46:45
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #20 Jiří Šrámek (4:3).
46:21
Velká šance pro hosty, kdy Hubl nechtěně, ale zahrál vysokou hůl a šel se zchladit na dvě minuty. Takže hosté mají k dobrou přesilovou hru.
45:22
Vyloučen hráč #10 Dominik Hubl družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za vysoká florbalka.
45:09
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #13 Matyáš Gryz, asistoval #93 Jiří Šrámek (4:2).
45:08
Hranický střílel z první, ale stejně jako v první třetině se golman skvěle roztáhl, obrovská šance Letky.
42:00
Znojmo aktivnější ve třetí třetině, zřejmě v šatně proběhla nějaká řeč od trenéra. Hubl ve velké šanci, vytočil se před golmanem hostí a vysřelil, ale moc podebral míček a přestřelil.
41:00
Aktivní nástup od obou mužstev, šance na jedné i druhé straně.
40:01
Vzhůru do třetí části. Znojmo bude chtít určitě vyrovnat, dočkáme se rychlé změny skore ?
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:8
40:00
39:45
Poslední minutu domácí kontrolují míček, určitě nebudou chtít dostat gol do šatny.
38:36
Domácí se ujímají vedení a je třeba říct, že zaslouženě. Znojmo hraje v druhé třetině dost zataženě. Uvidíme zda to domácí udrží.
36:29
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #52 Petr West, asistoval #23 Martin Döhner (3:2).
36:04
Vypadá to, že hosté tento gol zdravě nakopl a dostávají se do hry. Hezkou akci předvedl obránce Pískáček. Naštěstí obránci Letky skvěle zasáhli.
33:37
Hubl se protáhl kolem mantinelu a vyslal střelu ke vzálenější tyči. Stav je vyrovnaný a začínáme od znova.
33:00
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #10 Dominik Hubl bez asistence (2:2).
32:23
Domácí začínají rozhrávku opět od svého golmana. Slaběňák opět a stále v obrovské šanci Letky, míček proletěl nad břevnen o pár centimetrů.
31:03
Domácí obstřelují branku hostí, ale prozatím to pálí všude jen ne do brány.
29:06
Domácí se nadřeli dost na vyrovnávací gól. Ovšem z další akce hostí, se hosté ujali vedení. Vojáček(Letka) měl možnost, jenže míček mu dvakrát sjel z čepele.
27:40
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #79 Martin Pánek (1:2).
26:56
26:00
Sklenička(Letka) pálil z velké dálky, ale i přes tu dálku to byla dobrá střela, ale opět chybělo pár centrimetrů. V další šanci byl Blana.
25:00
Standardní situace pro domácí z rohu, ale Mahla musel rozhrávat na obránce, před bránou bylo moc lidí, tam by to neprošlo.
23:00
Sklenička(Letka) vystřelil a po střele okamžitě šel za dorážkou, ale obránce byl dobře postavený a nepřipustil nic náhodě.
21:29
Mahla napadá hluboko v obranném pásmu Znojma, ale hosté se nenechali vystrašit.
20:05
Vzhůru do druhé třetiny. Domácí začínají tam kde snončili, tedy aktivní hrou. Šrámek střílel, ale mimo.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:8
20:00
19:08
Pokud domácí budou proměňovat šance jistě se dočkají změny skóre, můžou to napravit zhruba za 15 minut, kdy začne druhá třetina.
18:33
Slaběňák dostal obrovskou příležitost na srovnání skóre, ale minul o pár centrimetrů, toto může domácí mrzet.
16:25
Znojmo hraje na brejky, které má ale mnohem nebzpečnější než Letka, která je více na míčku.
14:30
Tyč zachránila Letku, kdy střelu ze střední vzdálenosti vyslal Ďuriška, tak to by bylo jako blesk z čistého nebe.
12:20
Znojmo se snaží napadat vysoko při rozhehrávce Letky, těm to zatím nedělá problém.
11:04
Hložanka(Letka) střílel z dálky, ale obránce zasahuje a v další šanci byl Hranický. Letka je rozhodně více na míčku, teď jen tento tlak přetavit v gol.
09:55
Míček skákal okolo brankové čáry a Petr(Letka) měl co dělat, aby míček vytlačil, velká příležitost Znojma.
07:22
Rozehrávka z rohu pro Letku, to byla dobrá příležitost, sbíhal si tam jeden z útočníků, ale bránce Znojma ho stihl vyrušit v zakončení. Letka se ale snaží vyrovnat a jde to vidět.
05:10
Letka se pokouší o souvislejší tlak Mahla skvěle individuální akci pozlobil soupeřovu obranu. Na druhé straně nebezpečně střílel Vlček, ale přestřelil.
03:10
Ovšem jsou to hosté kteří se ujímaji vedení, střela do horní části brány, kde Petr byl krátký na tuto střelu.
02:13
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #20 Jiří Šrámek (0:1).
02:10
West dával přihrávku do běhu Kahánkovi, ten trefil, ovšem golman hostí skvěle zasáhl, to byla obrovská šance.
01:00
Přibil (Znojmo) hledal volného spoluhráče v rohu, tam ale zasáhl domácí obránce.
00:01
úvodní buly vyhrál tým hostí. Znojmo v posledních třech utkání nasázelo soupeřům dvouciferné číslo, tak uvidíme jak to bude dnes. Začátek zápasu velice opatrný.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jakub Pechura; hráči v poli: Martin Pánek, Tomáš Kucharič, Jiří Šrámek, František Blažek, Bohumil Piskáček
00:00
Line-up domácích FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Tomáš Petr; hráči v poli: Ondřej Čech, Jan Hranický, Vojtěch Blana, Jan Vojáček, Jiří Šincl