1:0
1:1
0:0

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Aligators Klobouky 4:3pn
10. Nikolas Zouhar, 30. Marek Fuchs, 45. David Sládeček, N Nikolas Zouhar - 4. Tomáš Jedlička, 12. Matyáš Zouhar, 41. Lukáš Gregr; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 6:6; využití: 0:0; diváků: 130; zásahy brankářů: Ondřej Kolajta 11 - Patrik Rychlý 25; po třetinách: 1:2, 1:0, 1:1, 0:0;
Komentář domácích Šiška Simon (Vedoucí):
Komentář hostů Procházka Patrik (Vedoucí):

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Aligators Klobouky hráč #87 Lukáš Gregr , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #87 Nikolas Zouhar a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva Aligators Klobouky hráč #69 Roman Svoboda , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #41 Lukáš Vlach , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Aligators Klobouky hráč #40 Pavel Zbořil , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #96 René Slezák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Aligators Klobouky hráč #89 Tomáš Jedlička , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #66 Matěj Bednář , ale gól nevstřelil.
62:21
Vyloučen hráč #8 Mikuláš Svoboda družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za nedovolené vrážení.
61:38
Timeout Aligators Klobouky
61:38
Vyloučen hráč #92 Jonáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
61:01
Alligators hrají už pátou přesilovku
60:29
Vyloučen hráč #45 David Sládeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:06
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #45 David Sládeček, asistoval #6 Tomáš Brom (3:3).
42:18
Alligators se snaží bránit dlouhý tlak hattricku
40:35
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #87 Lukáš Gregr, asistoval #22 Antonín Šmerák (2:3).
36:55
Vyloučen hráč #33 František Chmela družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
36:11
Domácí přesilovku nevyužívají
35:09
Slezák vystřelil, ale brankář chytá
34:11
Vyloučen hráč #69 Roman Svoboda družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:13
Domácí teď hrají dlouho na půlce hostů
31:41
Zouhar se dostal kličkama až před brankáře, gó však nedal
29:17
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #12 Marek Fuchs, asistoval #87 Nikolas Zouhar (2:2).
28:11
Hra je zatím velmi vyrovnaná
26:37
Domácím se zatím daří bránit přesilovku
25:52
Vyloučen hráč #92 Jonáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
17:41
Vyloučen hráč #87 Lukáš Gregr družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
17:08
Domácí přesilovku dobře brání
15:45
Vyloučen hráč #41 Lukáš Vlach družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
15:37
13:30
Vyloučen hráč #3 Matyáš Zouhar družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
13:30
Alligators faulovali hosté mají výhodu
11:37
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #3 Matyáš Zouhar, asistoval #68 Ondřej Lorenc (1:2).
11:37
Po nádherné kombinaci hostů padá gól
09:35
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #87 Nikolas Zouhar, asistoval #6 Tomáš Brom (1:1).
09:35
Ani v další přesilovce hostů gól nepadl
07:52
Domácí si hry v plném počtu dlouho neužili, opět hrají ve čtyrech
07:29
Vyloučen hráč #45 David Sládeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
06:43
V přesilovce hostů gól nepadl
06:30
04:41
Vyloučen hráč #74 Matyáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
03:30
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #89 Tomáš Jedlička, asistoval #88 Dominik Král (0:1).
03:30
Hosté mají rozehrávku
00:01
Úvodní buly vyhrávají hosté
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators Klobouky: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Ondřej Lorenc, František Chmela, Jakub Gremmel, Pavel Zbořil, Matyáš Zouhar
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Ondřej Kolajta; hráči v poli: Jonáš Kůra, Tadeáš Gryc, René Slezák, Lukáš Vlach, Vít Máček