3:4
2:2
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - Kanonýři Kladno 6:9
18. Jiří Koklar, 23. Dominik Vlček, 24. Dominik Vlček, 38. Jiří Koklar, 57. Dominik Vlček, 58. Jiří Koklar - 2. Tomáš Chroust, 10. Aleš Höffer, 13. Jan Louvar, 27. Dominik Janda, 32. Lukáš Spurný, 39. Dominik Janda, 40. Matěj Čika, 47. Dominik Janda, 60. Lukáš Spurný; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 111; zásahy brankářů: Tomáš Švehla 18, Martin Hanousek 11 - Jakub Janoušek 23; po třetinách: 1:3, 3:4, 2:2;
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 12:13
60:00
59:55
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #76 Lukáš Spurný, asistoval #14 Tomáš Chroust (6:9).
59:01
Domácí zkouší hru v šestí.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:53
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #81 Jiří Koklar, asistoval #22 Matyáš Sirotek (6:8).
57:44
Froněk ve velké šanci netrefil branku.
56:12
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Dominik Vlček, asistoval #22 Matyáš Sirotek (5:8).
56:12
Vlček dává jeho třetí gól v utkání.
55:24
Domácí neproměnili velkou šanci.
52:50
Kladno si stále vytváří velké šance. Zatím neůspěšně.
48:56
Vyloučen hráč #72 Dominik Janda družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
47:55
Timeout Kanonýři Kladno
47:51
Hosté hrají v plném počtu.
46:24
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Dominik Janda z trestného střílení (4:8).
46:24
Kladno využilo trestné střílení a navyšuje svůj náskok na rozdíl čtyř gólů
45:51
Vyloučen hráč #46 Vojtěch Pfaur družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
45:15
Domácí se snaží napadat, ale hosté je stále nepouštějí ničemu velkému.
43:48
Hra se uklidnila a není vidět tolik šancí jako doposud.
42:12
Hosté tlačí Štíry u nich na polovině a k ničemu je nepouštějí.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým hostí.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #94 Martin Hanousek družstva FBC Štíři Č. Budějovice
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:13
40:00
39:55
Vyloučen hráč #28 Aleš Höffer družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
39:02
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika bez asistence (4:7).
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:19
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Dominik Janda, asistoval #14 Tomáš Chroust (4:6).
37:19
Vyloučen hráč #79 Matyáš Kouba družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
37:07
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #81 Jiří Koklar, asistoval #21 Petr Žáček (4:5).
37:07
Přečíslení dva na jednoho se podařilo na výbornou. Domácí snižují.
36:01
Domácí po velké šanci, neúspěšní.
34:15
Domácí se snaží vyrovnat, vytářejí si zajímavé šance. Hostující golman je však proti.
31:37
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #76 Lukáš Spurný, asistoval #72 Dominik Janda (3:5).
31:37
Hosté si berou dvoubrankové vedení zpět.
30:42
Hra se dostala do klidného tempa.
28:40
Matějček po krásné akci trefil pouze horní tyč soupeře.
26:45
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Dominik Janda, asistoval #9 Jakub Bohuslávek (3:4).
26:45
Janda pozastavil dominanci domácích v druhé třetině, když po krásné střele k tyči posílá Kladno opět do vedení.
25:44
Hosté do druhé třetiny nevstoupili vůvec dobře. Budějovice toho využívají a tlačí soupeře.
23:35
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Dominik Vlček, asistoval #81 Jiří Koklar (3:3).
23:35
Máme vyrovnáno!!! Dominik Vlček se trefil už po druhé během necelé minuty a půl.
22:36
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Dominik Vlček, asistoval #40 Daniel Drobiš (2:3).
22:36
Štíři do druhé třetiny vsoupili ve velkém stylu a už po dvou minutách slaví kontaktní gól Vlčka
22:20
Vyloučen hráč #12 Ondřej Šimeček družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:59
Pfaur po samostatném úniku na Švehlu neuspěl. Trefil pouze tyč.
17:45
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #81 Jiří Koklar, asistoval #17 Dominik Vlček (1:3).
17:45
Koklar se postaral o 1. gól domácího týmu. Štíři se oklepali z nepodeného začátku a nyní dotahují dvoubrankové manko.
16:26
Veselý krásnou střelou ověřil Švehlu.
13:37
Brožek orazítkoval tyč hostující branky.
12:51
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #85 Jan Louvar, asistoval #11 Matěj Stůj (0:3).
12:51
Kladno se po krásné souhře dostává do tříbrankového rozdílu.
11:37
Kladno se na palubovce domácích cití dobře. Štíry nepouštějí do žádných větších šancí.
09:24
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #28 Aleš Höffer, asistoval #95 Marek Veselý (0:2).
09:24
Hosté se po gólu Aleše Hoffera ujímají dvoubrankového vedení. Po krásné nahrávce Veselého, Hoffer neměl problém zakončit.
08:28
Domácí hrájí v plném počtu.
06:28
Vyloučen hráč #81 Jiří Koklar družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
04:14
Domácí se po gólu Kladna rychle oklepali a tlačí svého soupeře.
01:22
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #72 Dominik Janda (0:1).
01:22
Štíři po úvodním tlaku dostávají studenou sprchu v podání rychlého gólu Kladna.
00:01
Úvodní buly vyhrál domácí tým.
00:01
Vážení diváci, omlouváme se, ale z technických důvodů nefunguje TVCom.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Aleš Höffer, Marek Veselý, Vojtěch Novák, Ondřej Šimeček, Vojtěch Pfaur
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Tomáš Švehla; hráči v poli: Václav Hejplík, Václav Strouhal, Jiří Dědič, David Camrda, Vít Strouhal