3:0
2:4
- : -

Prague Tigers - SK Florbal Benešov 6:8
19. Martin Hort, 32. Martin Hort, 38. Thomas Heřmanský, 39. Vojtěch Kučera, 50. Adam Novák, 56. Vojtěch Řádek - 13. Adam Balík, 17. Michal Vojtíšek, 18. Vojtěch Pavlíček, 19. Martin Poláček, 44. Adam Balík, 47. Miloš Vojtíšek, 50. Michal Vojtíšek, 59. Michal Vojtíšek; rozhodčí: Filip Gaberdén - Filip Leibl; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 32; zásahy brankářů: Pavel Dundr 11 - Lukáš Brož 12; po třetinách: 1:4, 3:0, 2:4;
Komentář domácích Gattnar Vít (Trenér):
Dnes rozhodla druhá půlka první třetiny, kdy jsme zbytečně začali lítat. Ve druhé jsme se vrátili do hry a třetí byla o tom kdo dá první gól. Úvodní zkušenost v národce, budeme se postupně zlepšovat.
Komentář hostů Vojtíšek Miloš (Trenér):
První třetina nám vyšla podle našich představ. Bohužel jsme si zápas zbytečně zkomplikovali v té druhé. Naštěstí nás naše produktivita udržela nad vodou a zápas jsme zdárně dotáhli do vítězného konce. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme štěstí do sezony.
60:00
Střely ve 3. části: 8:7
60:00
59:05
Domácí odvolávají brankáře a zkusí své štěstí při hře v 6.
58:23
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek z trestného střílení (6:8).
58:23
Trestné střílení pro hosty za stání hráče v brankovišti.
57:40
Timeout Prague Tigers
57:10
Tigers napadají soupeřovu rozehru a těží z toho zisky míčků na soupeřově polovině.
55:52
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #75 Vojtěch Řádek bez asistence (6:7).
55:52
Řádek dokázal využít chyby v rozehře hostů a míří přesně k pravé tyči.
55:20
Hra je plná nepřesností na obou stranách.
49:59
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek, asistoval #20 Adam Balík (5:7).
49:59
A máme tu rychlou odpověď Benešova! Téměř bezprostředně po snížení navyšuje zpět na rozdíl dvou gólů Vojtíšek.
49:26
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #19 Adam Novák, asistoval #81 Martin Hort (5:6).
49:26
Novák dokázal napravit svou chybu a střílí gól.
48:42
Řádek předložil Novákovi před prázdnou bránu, jeho pokus se ovšem mezi tři tyče nevešel.
46:01
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #43 Miloš Vojtíšek bez asistence (4:6).
46:01
Po chybě domácího obránce zvyšuje Vojtíšek.
44:43
Kavan v oslabení běžel sám na bránu, ale minul pokusem o přehození brankáře.
43:29
Vyloučen hráč #29 Vojtěch Kučera družstva Prague Tigers na 2 minuty za vysoká florbalka.
43:18
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #20 Adam Balík, asistoval #22 Michal Vojtíšek (4:5).
43:18
Dobře zahraná přesilová hra od Benešova končí brankou Balíka.
42:32
Vyloučen hráč #36 Marek Mochan družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
38:42
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #29 Vojtěch Kučera, asistoval #81 Martin Hort (4:4).
38:42
Kučera dává z brejku a máme tu vyrovnáno!
38:10
Novák dokázal uvolnit Řádka, jeho pokus o přehození bohužel nevyšel.
37:05
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #77 Thomas Heřmanský, asistoval #36 Marek Mochan (3:4).
37:05
Heřmanský dokázal okamžitě využít hry v přečíslení a snižuje na rozdíl jediné branky!
36:56
Vyloučen hráč #22 Michal Vojtíšek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost.
36:47
Nejistý zákrok Brože vede k nebezpečné dorážce.
35:30
Tigers jsou ve své rozehře nejistí.
35:09
Po nenápadné akci Benešova končí míček na tyčce.
33:10
Tigers si stále ve svých početních výhodách nejsou schopni vytvořit nebezpečné situace. U toho si navíc stále musí dávat pozor na rychlé protiútoky Benešova.
31:47
Vyloučen hráč #16 Albert Půlpán družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hra na zemi.
31:40
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #81 Martin Hort bez asistence (2:4).
31:40
Hort dokázal snížit z protiútoku.
30:45
Řádek před odkrytou brankou netrefil balonek ze vzduchu.
30:30
Vojtíšek dokázal prokličkovat celé hřiště, ale nezakončil a nakonec fauloval.
28:12
Za celou přesilovku se domácí nedokázali dostat do žádné větší šance.
26:40
Hned na úvod oslabení se dokázal oslabený Benešov dostat do šance.
26:12
Vyloučen hráč #10 Marek Garreis družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:30
Vojtíšek prověřil pozornost domácího brankáře nepříjemnou střelou z půlky.
23:00
Novák dokázal zastavit slibně se rozvíjející protiútok Benešova.
21:45
Úvod 2. třetiny se zatím nese ve stejně aktivním duchu jako konec té 1.
18:24
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #28 Martin Poláček, asistoval #63 Petr Tůma (1:4).
18:24
Benešov se stihl rychle oklepatl po snížení a Poláček zvyšuje na 1:4
18:09
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #81 Martin Hort bez asistence (1:3).
18:09
Rychlá odpověď domácích! Hort vybojoval míček a snižuje na 1:3.
17:40
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #71 Vojtěch Pavlíček, asistoval #10 Marek Garreis (0:3).
17:40
Nádherná střela na střed a hosté vedou už o 3!
16:40
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek, asistoval #43 Miloš Vojtíšek (0:2).
16:40
V těžké situaci obklíčen obránci si Vojtíšek dokázal poradit a zvyšuje!
14:44
Nováka ve skvělé příležitosti vychytal Brož.
13:44
Novák ze vzduchu těsně minul branku.
12:39
12:39
Balík otevírá skóre zápasu střelou po crossové přihrávce Vojtíška.
12:00
Monster save Pavla Dundra!
11:18
A máme tu první vyloučení zápasu! Kavan si za sekání odsedí 2 minuty na trestné lavici.
11:12
Vyloučen hráč #46 Vilém Kavan družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
09:25
Novák se těžko zvedal ze země, nakonec odkulhal na střídačku.
08:36
Benešov v rychlém brejku nedokázal vstřelit branku, výborný zákrok provedl Dundr!
06:39
Sledovali jsme zatím poklidnou hru, ale teď se málem Novákovi povedlo obhodit gólmana, bohužel těsně míjí branku.
03:51
Zatím ani jeden z týmů neseřídil svá mířidla a stále hrajeme bez jediné střely na bránu.
02:37
Zblokovaná střela od Tůmy.
00:40
Hra je zatím plná nepřesností ve středu hřiště.
00:35
Půlpán nekompromisně poslal Fišera za hrazení.

00:01
První buly pro hosty!

00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Gaberdén a Filip Leibl.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov:
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Pavel Dundr;
00:00
Vážení diváci, vítejte na on-line přenosu 1. kola Národní ligy - západ. V čakovické hale se proti sobě utkají domácí Prague Tigers a hosté SK Florbal Benešov.