1:5
3:3
- : -

Panthers Praha - TJ Sokol Jaroměř 5:8
17. Vojtěch Wojnar, 39. Dominik Hudec, 44. Jan Kšír, 50. Marco Lombino, 57. Pavel Daněk - 24. Michal Janeček, 31. Tomáš Hejzlar, 36. Filip Krigovský, 38. Tomáš Hejzlar, 40. Michal Janeček, 41. Tomáš Hejzlar, 43. Milan Sucharda, 46. Michal Nožička; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 2 + Vojtěch Wojnar 4:3; využití: 0:2; diváků: 66; zásahy brankářů: Jan Buzík 12, Jan Kobza 4 - Mikuláš Futschik 22; po třetinách: 1:0, 1:5, 3:3;
Komentář domácích Míka Patrik (Trenér):
Dnes jsme soupeři nabídli většinu gólových příležitostí sami. V závěrečném dějství jsme nedokázali dotáhnout výše uvedenou ztrátu a hosté u nás brali tři body zaslouženě.
Komentář hostů:
Laxní vstup do zápasu a velké zlepšení ve druhé třetině nás poslalo do vedení v zápasu. Třetí třetina byla o zkušenostech a tam jsme si dokázali podržet vedení až do šedesáté minuty. Jsme rádi, že se nám ve hře objevují věci, na kterých pracujeme v tréninku. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 10:6
60:00
59:44
Vyloučen hráč #93 Vojtěch Wojnar družstva Panthers Praha na 2+2 minuty za hrubost.
59:10
Vyloučen hráč #11 Michal Janeček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
56:15
Timeout Panthers Praha
56:15
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #41 Pavel Daněk, asistoval #60 Marco Lombino (5:8).
56:15
Těsně po konci přesilovky dokázali skórovat.
54:11
Vyloučen hráč #71 Daniel Kroupa družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
54:11
Domácí si zahrají druhou přesilovou hru v tomto utkání.
51:05
Domácí se snaží hodně presovat.
49:36
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #73 Dominik Hudec (4:8).
48:57
Jaroměř také přestřeluje.
48:40
Domácí mají spoustu šancí, bohužel míjí branku.
47:54
Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #27 Antonín Ježek.
46:13
Hudec parádní střelou z výběhu překvapil Futschika.
45:34
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #81 Tomáš Veinfurter (3:8).
43:12
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Jan Kšír, asistoval #73 Dominik Hudec (3:7).
42:52
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #20 Milan Sucharda, asistoval #95 Filip Krigovský (2:7).
42:03
Vyloučen hráč #73 Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
40:58
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #11 Michal Janeček (2:6).
40:58
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Kobza družstva Panthers Praha
40:01
Domácí vyhrávají zahajovací buly této, snad už poslední, třetiny.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:8
40:00
39:24
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček bez asistence (2:5).
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:28
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #73 Dominik Hudec, asistoval #60 Marco Lombino (2:4).
37:47
35:24
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #95 Filip Krigovský, asistoval #11 Michal Janeček (1:3).
35:24
Jaroměř si z šance 3 na 1 připisuje třetí branku v utkání.
34:40
Zdrubecký předvedl ukázkové zpracování ze vzduchu.
31:10
Dobrá střela od Žišky.
30:42
28:01
Teď měli domácí štěstí, Tauber se po přihrávce skácel na zem, ani nedokázal vystřelit.
26:11
Míček teď poskakuje na brankové čáře, Futschik je těžce dezorientovaný.
23:52
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #77 Michal Nožička (1:1).
23:52
Hostům se podařilo využít přesilovou hru.
22:29
Vyloučen hráč #96 John Adam Hodek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:10
20:00
19:54
Volný úder Jaroměře z velkého brankoviště končí v bloku.
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:50
Jaroměř teď aktivně napadá.
16:15
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #60 Marco Lombino (1:0).
16:15
Lombino našel krosovou přihrávkou volného Wojnara a ten střelou do šibenice otevírá skóre utkání.
15:13
Domácí ubránili volný úder Jaroměři.
14:50
Většina střel od domácích končí v bloku.
12:58
Sládek trefuje blok.
12:35
Škoda z výběhu trefuje blok.
12:13
Hudec ve skvělém souboji proti Nožičkovi vítězí.
08:38
Janeček míjí branku.
08:05
Kšír teď zastavil nebezpečnou přihrávku přes brankoviště.
07:02
Žiška teď skvěle prokličkoval hřiště, bohužel do zakončení se nedostal.
06:00
Futschik neměl balónek plně pod kontrolou.
05:10
Martínek dobře blokuje.
04:21
Tým hostí je v plném počtu.
03:30
Škoda se při pádu snažil trefit branku, bohužel minul.
02:21
Vyloučen hráč #77 Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
02:21
Domácí si po nechutné sekeře na Lombina zahrají přesilovou hru.