1:1
1:0
Sokol Rudná

Sokol Rudná - FAT PIPE Traverza 9:8p
1. Marek Hluchý, 7. Ondřej Váně, 8. Marek Hluchý, 10. Antonín Pražák, 16. František Novosad, 31. Ondřej Šantora, 39. Ondřej Šantora, 57. Adam Pivoňka, 61. Ondřej Šantora - 5. Vojtěch Bagin, 11. Jan Pudich, 12. Ondřej Valenta, 13. Jan Pudich, 23. Jan Pudich, 24. Jan Fiala, 35. Viktor Chaloupka, 55. Viktor Chaloupka; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 2:4; využití: 3:1; diváků: 104; zásahy brankářů: Hugo Kalina 16 - Josef Bína 27; po třetinách: 5:4, 2:3, 1:1, 1:0;
Komentář domácích Tuček Martin (Trenér):
Zápas plný individuálních chyb a zmařených šanci. Nemohli bychom se divit, kdyby na tabuli svítilo na konci zápasu o dost vyšší skóre. Děkujeme soupeři za kvalitní zápas, fanouškům za skvělou podporu. Těšíme se na další hrací víkend, pojeďte s námi!
Komentář hostů Pudich Jan (Vedoucí):
Takhle se za Traverzu nehraje. S tolika chybami nemůžeme vyhrát a podle toho také vypadá výsledek. Do příštího zápasu si každý musí sáhnout do svědomí a nastoupit s jiným nasazením. Soupeři a rozhodčím děkujeme za férové utkání a těšíme se na odvetu. Naopak našim fanouškům, kteří sem vážili cestu se omlouváme.
65:00
Máme za sebou nádherné utkání, jenž rozhodně nebylo pro slabší povahy nebo slabší srdce. Oba aktéři si nakonec spravedlivě rozdělili po premiérovém bodu a muselo tak rozhodnout prodloužení, kdy se jako rozhodující faktor ukázal trest hostujícího Pudicha, a tak si Rudná připisuje nejen bonusový bod, ale i HISTORICKÉ VÍTĚZSTVÍ V NÁRODNÍ LIZE a navíc před skvělou diváckou kulisou. Děkuji vám za pozornost, přeji všem krásný zbytek víkendu a nashledanou.
65:00
Střely v prodloužení: 2:0
60:55
60:55
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #97 Ondřej Šantora bez asistence (9:8).
60:55
Tak to vzal na sebe Ondřej Šantora, viděl před sebou volno a svou střelu narval do LEVÉ ŠIBENICE a stává se tak velkým domácím HATTRICK HERO!!!
60:20
Adam Pivoňka byl teď úplně sám před Bínou, ale ten předvedl dokonalý semafor!!!!
60:00
60:00
Máme za sebou vcelku nervózní třetí třetinu, v níž jsme viděli po jedné brance na každé straně, což znamená jediné. 5 minutové prodloužení a začne se při výhodě domácích 4na3!!!
60:00
Střely ve 3. části: 12:6
60:00
59:51
Timeout Sokol Rudná
59:51
Vyloučen hráč #55 Jan Pudich družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za blokování florbalky.
59:51
Jan Pudich však po menší chybce zatáhl za ruční brzdu a dostává menší trest.
59:40
Traverza na balónku a chystá si poslední útok.
59:00
Poslední minuta základní hrací doby
56:22
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #26 Martin Špaček (8:8).
56:22
Jeden z obávaných domácích střelců mlčel a připomněl se nejdříve, když si naběhl před branku a střelu z první trefil spojnici branky. I díky bojovnosti Martina Špačka se k němu míček o pár vteřin později vrátil, položil si již unaveného obránce na zadek, oběhl ho a kolem hostující bloku posílá svůj projektil do levé šibenice Bínovi branky a máme opět vyrovnáno!!!
54:55
Vyloučen hráč #14 Radim Fořt družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání.
54:55
Další přesilovka pro domácí. Dovedou znovu vyrovnat???
54:29
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #27 Viktor Chaloupka bez asistence (7:8).
54:29
Už jsem chtěl psát, že tohle utkání zřejmě bude již o jedné brance a domácí vyrobili další fatál Viktor Chaloupka tváří tvář Kalinovi nezaváhal a trefuje se přesně na vzdálenější tyč!!!
53:10
Timeout FAT PIPE Traverza
53:10
Traverza se rozhodla již nyní pro chvilku taktických pokynů.
51:25
Patrik Vágner vystihl znovu rozehrávku soupeře. Protáhl se kolem pravého mantinelu, odkud "odcentroval" na vzdálenější tyč, kde byl Martin Špaček, ale Bína předvedl ultra rychlý přesun a tuto šanci likviduje!!!
50:08
Domácí s obrovským úsilím v plném počtu. Hlavně díky Markovi Hluchému, jenž zvládl dirigovat z placu celé 2 minuty!!! Rudná má rovněž svého ukázkového vůdce!!!
49:08
Minuta přesilovky pryč a domácí blok bojuje s nasazením vlastního zdraví. Jako naposledy Marek Hluchý.
48:08
Vyloučen hráč #81 Štěpán Hanzl družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
48:08
Těžké chvíle pro domácí. Za jasnou sekeru dostává menší trest Štěpán Hanzl.
46:00
Při Traverze stáli teď všichni svatí!!! Marek Hluchý byl blízko ke třetímu gólu, když našel skulinku mezi rukou a tělem Bíny. Ovšem míček se nekutálel  příliš rychle a Bína zvládl na poslední chvíli vyhrábnout míček z brankové čáry. Následnou střelou Martina Špačka dokázal i v sedě hlavou vyrazit mimo!!!
45:00
V uplynulých 2 minutách se naopak roztrhl pytel a hra se přelévá ze strany na stranu. Ovšem bez větší šance na jedné či druhé straně.
43:30
Dnešní utkání sleduje 104 diváků. Děkujeme!!!
43:00
Sledujeme klidnou pasáž hry o snahu o co největší kontrolu hry a zisku území.
40:23
I nyní měl právo prvního útoku hostující tým. Jeho střela končí v bloku a následně v rohu útočného pásma.
40:00
40:00
Oba týmy nám předvádějí nádherně otevřenou ofenzivní partii. Skóre se přelévá ze strany na stranu a především oba týmy jsou dnes vysoce produktivní. Bude v podobném duchu probíhat i závěrečné dějství? Bude vlastně závěrečné anebo nás čeká i přídavek? Za 10 minut jsme zpátky u jistě nervydrásajícího závěru utkání.
40:00
Střely ve 2. části: 13:10
40:00
39:00
Vypadá to, že ani jeden z týmů nechce udělat chybu a definitivní rozuzlení si chtějí nechat na následující dějství. Poslední minuta druhé třetiny.
38:53
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #97 Ondřej Šantora, asistoval #26 Martin Špaček (7:7).
38:53
Na domácí straně je zase vyrovnávací tvrdý mág Ondřej Šantora. Tentokrát ho na pravém mantinelu objevil přímým rychlým crossem Martin Špaček a Ondřej již věděl, co udělá. Jeho druhá nekompromisní tvrdá rána znamená opět vyrovnání stavu utkání!!!
34:45
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #27 Viktor Chaloupka, asistoval #23 Vojtěch Bagin (6:7).
34:45
Nádherná jednoduchá akce Traverzy!!! Celá pětice v pohybu si hledala v rotaci příležitost k zakončení a ta taky přišla. Zpoza branky Vojtěch Bagin našel před velkým brankovištěm Viktora Chaloupka, jenž se střelou z první trefuje přesně pod víko!!!
33:20
Jan Karásek nyní silně narazil do těla jednoho z hostujících obránců. Hra musí být přerušena a přichází čas pro zdravotníka. Doufejme, že bude v pořádku.
33:20
Za pomoci a podpory svých spoluhráčů se zvedá a odchází na střídačku. To je dobré znamení!!!
31:40
Obrovské štěstí pro domácí a smůla pro hosty. Na hraně malého brankovistě se zřejmě hostující útočník lekl situace nebo ji spíše nečekal, protože co nedal se často nevidí.
30:38
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #97 Ondřej Šantora, asistoval #7 Marek Hluchý (6:6).
30:38
Tentokrát to nemělo dlouhé trvání. Marek Hluchý nabil Ondřeji Šantorovi, jenž si upravil mířidla a nekompromisní ranou vyrovnává!!!
30:26
Vyloučen hráč #27 Viktor Chaloupka družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za hrubost.
30:26
Antonín Pražák se rozeběhl do kontra útoku. Zastavil ho až Chaloupka za cenu nedovoleného zákroku. Druhá příležitost pro domácí.
27:47
Hosté v plném počtu
26:20
Přesilovková souhra konečně objevila volnou skulinku, ale Ondřej Šantora trefuje levou tyčku!!!
25:48
Ta ovšem končí v hostujícím bloku
25:47
Vyloučen hráč #24 Tomáš Vávra družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání.
25:47
1. přesilová hra i pro domácí. Na malém brankovišti důrazného Karáska nepouští do zakončení Vávra pouze za cenu nedovoleného zákroku. Veliká příležitost pro opětovné vyrovnání stavu utkání. Obzvlášť, když nás čeká zajímavá standartní situace z hranice brankoviště.
23:26
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #13 Jan Fiala, asistoval #23 Vojtěch Bagin (5:6).
23:26
Byla to nakonec sotva půlminutka. Rychlá souhra Traverzy a na jejím konci Fiala, jenž trefuje odkrytý kout Kalinovi branky a hosté tak poprvé v utkání vedou!!!
22:54
Vyloučen hráč #7 Marek Hluchý družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:54
Marek Hluchý nepočítal s tím, že jeho sok nebude v souboji tolik zpevněný a odchází si odpočinout na 2minuty.
22:24
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #55 Jan Pudich, asistoval #68 Robert Štipka (5:5).
22:24
Máme opět vyrovnáno a můžete si tipnout, kdo byl v hlavní roli. Ano vůdce, kapitán a dnešní hattrickheroTraverzy Mukařov Jan Pudich, jenž zužitkoval velmi rychlé rozehrání standartní situace na ose hřiště zhruba 6m od domácí svatyně.
20:50
Rychlý protiútok domácích, jenž po pravém mantinelu vedl Patrik Vágner. Posílal vskutku profesorskou nadílku do malého brankoviště, když ovšem "hopík" přeskočil všechny hokejky, včetně vytažené nohy Bíny. Míček nakonec míjí jen o pár milimetrů levou tyč hostující branky.
20:01
Úvodní útok bude patřit hostům.
20:00
20:00
Máme za sebou velmi zajímavou 1. třetinu dnešního utkání, které bylo nesmírně produktivní na obou stranách. zejména v první 10 minutovce. Domácí tým si dovedl vypracovat až 3 brankový náskok, ale nedokázal se vyvarovat menších nebo zbytečných tým a zkušený tým z Mukařova je dokázal velmi chladnokrevně využít a vrátit se zpět do zápasu. V 15. minutě však František Novosad všem přítomným ukázal svůj předbrankový důraz a i silou vůle vrátil vedení zpět na domácí stranu. Bude i zbytek utkání tak zajímavý? Dojděte se občerstvit a za 10 minut jsme zpátky u druhého dějství.
20:00
Střely v 1. části: 9:8
20:00
19:00
Poslední minuta první třetiny a Rudná se snaží již kontrolovat míček na svých holích a tak i průběžný stav utkábí
15:00
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #6 František Novosad, asistoval #31 Jan Karásek (5:4).
15:00
Domácí tým si své vedení bere zpět!!! Velmi aktivní a důrazná druhá formace dospěla svého jména. Předbrankovém prostoru byl nejdůraznější František Novosad, jenž i přes velmi těsné bránění dokázal uvolnit svou hůl a prostřeluje vše před sebou včetně Bíny!!!
12:43
12:43
Než jsem to dořekl, můžem začít od nuly. Robert Štipka našel křižným pasem zcela volného Pudicha, jenž jako správný vůdce zařizuje opět vyrovnaný stav utkání. Kalina zcela bez šance!!!
11:15
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #12 Ondřej Valenta, asistoval #59 Jakub Noha (4:3).
11:15
Traverza dokazuje svou zkušenost a dost rychle na vzniklé manko reaguje, ovšem i díky chyb domácích. Tuto inkasovanou branku si Hugo Kalina určitě za rámeček nedá. Slabé nahození z úhlu od Ondřeje Valenty mu prošlo mezi tělem a tyčkem a rázem je Traverza na dostřel!!!
10:21
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #55 Jan Pudich bez asistence (4:2).
10:21
Tak to je zbytečná chyba!!! Martan nyní úplně namazal Janu Pudichovi, jenž sám před Kalinou nezaváhal.
09:10
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #63 Antonín Pražák, asistoval #81 Štěpán Hanzl (4:1).
09:10
To byla úplná nádhera. Hostující 5členný blok byl nyní totálně rozebrán. Na konci celé akce bejamínek týmu Antoním Pražák, jenž mu po crossové přihrávce od Štépana Hanzla stačilo trefit odkrytý kout Bínovi branky.
07:01
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #7 Marek Hluchý, asistoval #77 Patrik Vágner (3:1).
07:01
58 vteřin a vedení domácího týmu se zvyšuje o 2 branky. Patrik Vágner rovněž vystihl rozehrávku hostů na polovině hřiště. Míček přenechal Marku Hluchému, jemuž se dnes očividně zalíbila levá šibenice Bínovi branky. Druhý pokus a rovněž úspěšný. 3:1!!!
06:03
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #8 Ondřej Váně, asistoval #31 Jan Karásek (2:1).
06:03
Ondřej Váně na středu hřistě předvedl výborný obranný zákrok. Okamžitě otočil hru a vyslal dopředu po levém mantinelu Honzu Karáska. Ten mu míček ve mžiku vrátil a Ondřej Váně na 2krát vrací domácí družstvu vedení!!!
04:32
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #23 Vojtěch Bagin z trestného střílení (1:1).
04:32
Rychlý brejk Traverzi byl uhašen pouze za cenu nedovoleného zákroku a trestného střílení. K němu se postavil Vojtěch Bagin, jenž Kalinu doslova a do písmene umíchal a vyrovnává stav utkání!!!
02:55
Ondřej Šantora si vyrazil na výlet a prosmíkl se až před hostující branku. Ovšem byl příliš z úhlu a tak před brankou hledal volné spoluhráče. Skvělou poziční hrou situaci uklidnil hostující obránce.
00:54
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #7 Marek Hluchý bez asistence (1:0).
00:54
Utkání začalo v obrovském tempu a při veliké chuti obou týmů. V obranném pásmu vybojoval míček kapitán domácích Marek Hluchý, okamžitě hru otočil a přečíslení 2na1 vyřešil nekompromisně ranou na vzdálenější šibenici Bínovi branky!!!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza: brankář: Josef Bína;
00:00
Line-up domácích Sokol Rudná: brankář: Hugo Kalina; hráči v poli: Ondřej Šantora, Tomáš Bubeník, Martin Špaček, Marek Hluchý, Patrik Vágner
00:00
Krásné sobotní odpoledne přeji všem čtenářům a příznivcům florbalu. Pravidelní čtenáři určitě vědí, ale pro neznalé se představím. Mé jméno je Lukáš Beran a vítám vás o druhého kola Národní ligy u utkání mezi Rudnou a Traverzou Mukařov. Oklepou se domácí hráči z nováčkovské nervozity z úvodního utkání v Hradci Králové natolik, že jejich historicky první domácí utkání v této soutěži zvládnou vítězně a nebo hostující celek potvrdí svou zkušenost a dojdou si pro první body v sézóně? Nechme se překvapit. Začínáme ve 14h.