0:1
4:1
- : -

TJ Sokol Jaroměř - T.B.C. Králův Dvůr 4:2
49. Filip Krigovský, 56. Michal Janeček, 58. Tomáš Hejzlar, 60. Tomáš Hejzlar - 29. Michal Nový, 49. Štepán Švejda; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Mikuláš Futschik 17 - David Křeček 29; po třetinách: 0:0, 0:1, 4:1;
Komentář domácích Klapka Martin (Trenér):
Dnešní zápas byl soubojem brankářů. Přes řadu nepřesností ve hře jsme dokázali závěr zápasu otočit ve svůj prospěch. Prokázali jsme velký morál a za to chlapcům děkuji. Soupeřům přeji šťastnou cestu domů a divákům děkujeme za skvělou kulisu.
Komentář hostů Kubert Michal (Trenér):
Za mne vyrovnané utkání. Hráli jsme slušně do obrany a držel nás brankář. Za stavu 2:1 jsme nedali dvě šance a jednou zvonila tyč. Kdyby jsme odkočili na 3:1, věřím, že jsme si odvezli 3 body. V závěru domácí předvedli velký tlak a otočili zápas. Jsem rád, že moji kluci dřeli a makali jako tým. Tady se těžko vyhrává. Děkujeme domácím za utkání a těšíme se na odvetu. Díky všem v hale co nás přijeli podpořit.
60:00
Střely ve 3. části: 10:5
60:00
59:59
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar bez asistence (4:2).
59:59
Vyrovnané, ubojované utkání, ve kterém hosté většinu zápasu tahali za delší konec provazu přeji jen skončil výhrou domácích.
58:50
Hosté v šesti a ve velkém tlaku do brány
58:14
Králův Dvůr se snaží vyrovnat v přesilové hře
57:59
Vyloučen hráč #88 Jiří Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra rukou.
57:52
Hned po buly zazvonila spojnice za Futchikem
57:48
Další nahrávka Suchardy si našla svého adresáta, tentokrát Hejzlar úplně volný na středu hřiště a hostující brnkář bez šance
57:47
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #20 Milan Sucharda (3:2).
56:47
Zdá se, že dnes chtějí vyhrát oba týmy a po vyrovnávací brance vidíme aktivní hru na obou stranách
56:00
Teď hlavně nebláznit..Dorážka před domácí bránou jen těsně mimo
55:29
Sucharda se neukvapil, shodil na Janečka a ten se ze své pozice tentokrát nemýlil
55:28
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #20 Milan Sucharda (2:2).
48:28
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #95 Filip Krigovský, asistoval #10 Daniel Sedláček (1:2).
48:28
Po druhém gólu hostů se konečně probudili i domácí, střelou do víka snižuje Krigovský
48:02
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #58 Štepán Švejda, asistoval #37 Jakub Krsek (0:2).
46:24
Janeček ze své oblíbené pozice míjí branku
44:32
Z jaroměřských holí se úplně vytratila lehkost a klid, královédvorským stačí jen úporně bránit
39:59
Domácí se dostali ještě k jedné střele, ale opět neúspěšně.
39:48
Nejmladší divák v hale, právě narušil průběh utkání vhozením míčku do hřiště. Ach ty děti! :)
38:01
Vyloučen hráč #13 Michal Mašek družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost.
32:28
Pokud dnes chtějí domácí uspět, budou muset zpřesnit svoji hru, s přibývajícím časem jsou stále nervóznější
30:42
Po úvodní brance se zdají být domácí hráči poněkud zaskočení
28:58
Michla Nový dostal od obránců příliš prostoru a času, aby mohl zakončit z výběhu pod padajícího gólmana
28:57
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #42 Daniel Riley (0:1).
26:40
Mikas nejdříve mazácky zastavil rozvíjející se akci, aby se pak na druhé straně dostal do nadějného zakončení
25:54
Riley poslal pozdrav na bránu, hosté se ve druhé třetině začínají také rozehrávat
25:41
Krigy, lamač ženských srdcí, teď zlomil bránícím hráči hůl
24:56
Horčička na útočném výletě jen vyprášil brankáři kalhoty
24:07
Kameš si teď počkal až domácí obránci pokazí rozehrávku a pak se nepříjemnou střelou pokusil ohrozit domácí bránu
23:33
Tahle střela Lhotského bohužel neměla šanci na úspěch
23:05
Jaroměř i po ukončení přesilovky pokračuje v aktivní hře
21:59
Krigy si zkušeně počíhal na soupeře a pak ho v mezích pravidel uklidil za mantinel
20:47
Vyloučen hráč #56 Matěj Horák družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za zvedání florbalky.
19:57
Nemohu říci, že bychom sledovali nudný florbal, ale góla jsme v první třetině neviděli
19:34
Spolupráce Hejzlar Janeček gólem také neskončila
18:24
Nožičkova skrytá střela div, že neskončila v brance
17:26
Domácí se teď na chvili usadili na útočné polovině, ale je spíše taková přetlačovaná bez výraznější šance
15:54
Veinfurter zeď neprostřelil a málem z toho byl další protiútok

14:34
Brejk dva na jednoho Králův Dvůr nevyužil, Futschik skvělým vyběhnutím z brány likviduje
13:46
Nóža leží po souboji pře hostující střídačkou na zemi, ale nic vážného se mu naštěstí nestalo
12:01
Královédvorský Švejda vyvezl míček z obrany až před domácího gólmana, ale střela mu nesedla
11:10
Sedláček nejdříve uklidil obránce za mantinel, avšak míček do brány uklidit nedokázal
09:54
Hejcman se dokázal prokličkovat až před gólmana, ale hostující obránce dokázal střelu srazit mimo bránu