1:2
4:4
- : -

SK Florbal Benešov - Panthers Praha 6:10
4. Karel Čeněk, 27. Vojtěch Fortelný, 44. Michal Vojtíšek, 53. Michal Vojtíšek, 54. Michal Vojtíšek, 56. Michal Vojtíšek - 4. Marco Lombino, 12. David Navrátil, 13. Vojtěch Wojnar, 19. David Mašát, 23. Matouš Hrubý, 40. Vojtěch Wojnar, 43. Dominik Hudec, 46. Jakub Žiška, 51. Jan Kšír, 52. Jakub Žiška; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Šimon Zídek 24, Lukáš Brož 5 - Jan Buzík 27; po třetinách: 1:4, 1:2, 4:4;
Komentář domácích Kieler Roman (Trenér):
Děkujeme soupeři za zápas a přejeme jim šťastnou cestu domů. Po dnešním zápase až moc dobře víme kde nás bota nejvíce tlačí.
Komentář hostů Nováková Andrea (Vedoucí):
Dnešní utkání jsme si zbytečně ztížili výkyvama koncentrovanosti a soustředění na svůj výkon. Jako pozitivní můžeme brát 3 body do týmové tabulky a střelecké prosazení některých hráčů. Zraněnému hráči od soupeře přejeme brzké uzdravení. Děkujeme za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 15:9
60:00
59:52
Vyloučen hráč #22 Michal Vojtíšek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost.
58:00
Zbývají 2 minuty z hrací doby a stav je stále 6:10
55:42
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek, asistoval #21 Marek Vachoušek (6:10).
53:02
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek, asistoval #20 Adam Balík (5:10).
53:02
Domácí po dalším rychlém gólu snižují na 5:10
52:38
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek, asistoval #43 Miloš Vojtíšek (4:10).
52:38
Domácí snižují na 4:10
51:11
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #29 Vojtěch Zdrubecký (3:10).
51:11
Hosté zvyšují na 3:10
50:11
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Jan Kšír, asistoval #27 Antonín Ježek (3:9).
45:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #40 Jan Kšír (3:8).
45:45
Hosté ale nezůstávají pozadu a zvyšují na 3:8
43:40
43:40
Domácí po bratrské akci rychle odpovídají a korigují stav na 3:7
42:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #73 Dominik Hudec, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (2:7).
39:50
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #40 Jan Kšír (2:6).
26:10
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #55 Vojtěch Fortelný, asistoval #10 Marek Garreis (2:5).
26:10
Domácí po akci Marka Garreise a Vojtěcha Fortelného snižují na 2:5
25:45
Hosté po střele pouze orazítkovali tyč domácích
22:27
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Matouš Hrubý, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (1:5).
19:59
Střely v první části. Hosté 13 a tým domácích 9.
18:40
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 David Mašát, asistoval #96 John Adam Hodek (1:4).
18:40
Hosté využívají chyby v rozehrávce domácích a jdou do vedení 4:1
12:15
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #91 Matouš Hrubý (1:3).
11:09
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #7 David Navrátil, asistoval #73 Dominik Hudec (1:2).
11:09
Hosté využili tlak, který si vytvořili v posledních 3 minutách a ujímají se vedení 2:1
08:00
Žádný z týmů si zatím nevytvořil větší tlak, je to vyrovnaný zápas
03:58
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #51 Karel Čeněk, asistoval #71 Vojtěch Pavlíček (1:1).
03:58
Benešov bleskurychle srovnává po krásné akci
03:02
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #27 Antonín Ježek (0:1).
03:02
První zásah si připisují hosté po rychlé protiakci
00:01
Úvodní buly vyhráli hostí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Jan Buzík; hráči v poli: Jan Kšír, Vojtěch Wojnar, Marco Lombino, Matouš Hrubý, Antonín Ježek
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: hráči v poli: Michal Vojtíšek, Adam Balík, Marek Vachoušek, Ladislav Vorel, Lukáš Koukol