1:2
1:0
TJ Turnov

ASK Orka Čelákovice - TJ Turnov 6:5p
6. Daniel Korych, 7. Petr Němeček, 9. Ondřej Špalek, 38. Ondřej Špalek, 58. Petr Němeček, 65. Ondřej Špalek - 3. Štěpán Matěcha, 38. Šimon Janoušek, 40. Štěpán Matěcha, 48. Jakub Janoušek, 56. Filip Dědek; rozhodčí: Artem Zolotar - Michal Kolář; vyloučení: 5:2; využití: 0:1; diváků: 47; zásahy brankářů: Vojtěch Žáček 22 - Luděk Horáček 19; po třetinách: 3:1, 1:2, 1:2, 1:0;
Komentář domácích:
Dnes je to pro nás ztráta bodu. V první třetině jsme neproměnili spoustu šancí a měli jsme odskočit výrazněji. Ve druhé třetině jsme nedokázali zareagovat na hru soupeře a dostali jsme se do křešče, která vyvrcholila několi ka zbytečnými vyloučeními ve třetí třetině. Zápas jsme nakonec zvládli. Příště budeme lepší.
Komentář hostů Záleský František (Trenér):
Dnes je to pro nás ztráta dvou bodů. Do zápasu jsme nevstoupili moc dobře a během první třetiny udělali několik chyb, které soupeř potrestal. Od druhé části jsme ale byli lepší a ve třetí třetině jsme mohli dát několik dalších branek - bohužel nedali. Grutuluji soupeři a děkuji klukům, kteří nás přišli podpořit na tribunu.
65:00
Střely v prodloužení: 2:1
64:10
64:10
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #26 Michal Němeček (6:5).
57:59
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #85 Petr Němeček, asistoval #3 Lukáš Zadák (5:5).
55:40
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #3 Filip Dědek bez asistence (4:5).
51:45
Vyloučen hráč #12 Daniel Goll družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hra rukou.
47:57
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #29 Jakub Janoušek, asistoval #92 Dominik Reczai (4:4).
47:13
Vyloučen hráč #29 Jan Sedlák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nesportovní chování.
47:13
Vyloučen hráč #29 Jan Sedlák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
39:18
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #22 Emil Hejduk (4:3).
37:40
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #97 Šimon Janoušek, asistoval #65 Lukáš Švitorka (4:2).
37:33
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #29 Jan Sedlák (4:1).
36:38
Vyloučen hráč #17 Štěpán Matěcha družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:21
Vyloučen hráč #7 Tomáš Beran družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:52
Vyloučen hráč #65 Lukáš Švitorka družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:47
Vyloučen hráč #7 Tomáš Beran družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
11:40
Turnov má standardku na útočné polovině, končí faulem
09:55
Turnov zahajuje útok z obrany
08:46
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #85 Petr Němeček (3:1).
08:44
Orka má standardku v útočném rohu
06:51
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #85 Petr Němeček, asistoval #9 Ondřej Špalek (2:1).
05:28
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #23 Daniel Korych, asistoval #3 Lukáš Zadák (1:1).
05:25
Daniel Korych probíhá hřiště a sřílí na bránu
02:12
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #3 Filip Dědek (0:1).
02:04
Turnovu sjela přihrávka na čepel Orky. Korychovi ze střely z poza obránce sjíždí míček z čepele.
00:01
Uvodní buly vyhrávají domácí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Artem Zolotar a Michal Kolář.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Luděk Horáček; hráči v poli: Štěpán Matěcha, Šimon Janoušek, Jakub Janoušek, Lukáš Švitorka, Filip Dědek
00:00
Line-up domácích ASK Orka Čelákovice: brankář: Vojtěch Žáček; hráči v poli: Jan Sedlák, Petr Němeček, Ondřej Špalek, Michal Němeček, Tomáš Beran