1:2
1:1
- : -

Prague Tigers - ASK Orka Čelákovice 2:6
30. Václav Veverka, 41. Adam Novák - 7. Jakub Čáp, 14. Jakub Čáp, 18. Martin Remeš, 24. Jakub Čáp, 28. Jakub Čáp, 54. Jakub Čáp; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 7 + Thomas Heřmanský 4:5; využití: 0:5; zásahy brankářů: Pavel Dundr 21 - Aleš Zetek 17; po třetinách: 0:3, 1:2, 1:1;
Komentář domácích Janů Lukáš (Vedoucí):
Díky zbytečným vyloučením nám utekl začátek zápasu do kterého jsme se již nedokazázali dostat. Dnes nás hloupé vyloučení stály zápas. Děkujeme soupeři za zápas.
Komentář hostů Zmátlo Šimon (Trenér):
Herně vyrovnaný zápas, který rozhodla naše produktivita v přesilovkách. Celkově hodně nervozní utkání. Hodně hráčů se vracelo po nemoci nebo je zraněných a o to si dnešní výhry ceníme o to více. Děkujeme soupeři za utkání.
57:42
Vyloučen hráč #88 Václav Veverka družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
53:08
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #85 Petr Němeček (2:6).
52:14
Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře.
52:14
51:17
Fišer čistě vypíchl míček
48:05
o kousek míček minul branku Orky
47:37
Vyloučen hráč #9 Ondřej Špalek družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
46:41
Orka má rozehrávku na jejich polovině
45:42
Goll vykoupal hráče Tigers
44:48
Vyloučen hráč #77 Daniel Richtr družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
40:11
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #14 Adam Novák, asistoval #75 Vojtěch Řádek (2:5).
35:57
3 minuty do konce 2. třetiny a Orka furt tlačí
33:24
A bude se hrát 4 na 4
33:20
Vyloučen hráč #17 Jakub Čáp družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost.
33:20
Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
31:07
Masár nastrčen na branku, až branka zůstala na něm ležet, bohužel opět bez 2 trestných minut
30:38
sekera za sekerou
29:25
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #88 Václav Veverka, asistoval #75 Vojtěch Řádek (1:5).
29:25
Veverka vymetl všechny pavouky ze šibenice Orky
28:11
Orka začíná čím dál víc prasit
27:35
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #9 Ondřej Špalek (0:5).
26:40
Orka neproměnila prázdnou bránu a trefují tyč
25:52
Vyloučen hráč #91 Šimon Masár družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
25:52
25:18
Domácí hrajou v plném počtu
23:18
22:12
Vyloučen hráč #77 Thomas Heřmanský družstva Prague Tigers na 2+2 minuty za hrubost.
17:10
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #18 Martin Remeš, asistoval #77 Daniel Richtr (0:3).
12:15
Vyloučen hráč #15 Vojtěch Kučera družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře.
11:06
Tlapa čistě brání nebezpečnou přihrávku
10:15
Vyloučen hráč #14 Adam Novák družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování.
10:15
Vyloučen hráč #16 Jan Kolář družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost.

04:42
Vyloučen hráč #77 Thomas Heřmanský družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
04:42
A budeme hrát 4 na 4, poté co Heřmanský sekerou zneškodnil únik
04:03
Tigers tlačí
03:18
Vyloučen hráč #23 Vojtěch Rubeš družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.