0:1
3:1
0:1

Panthers Praha - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 4:5p
15. Vojtěch Wojnar, 47. Vojtěch Wojnar, 55. Marco Lombino, 60. David Mašát - 5. Jan Huleš, 8. Pavel Šimeček, 22. Filip Blažek, 52. Patrik Med, 61. Adam Stejskal; rozhodčí: Jakub Cigl - Vojtěch Typl; vyloučení: 3:4 + Jiří Čížek 4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Jan Kobza 10 - Michal Schödlbauer 18; po třetinách: 1:2, 0:1, 3:1, 0:1;
Komentář domácích Míka Patrik (Trenér):
Zbrklost a strach ovládaly dnešní utkání dvou celků plných mladých hráčů. První dvě třetiny se držely nás, následně se vkradly k hostům, což nám umožnilo v posledních vteřinách vyrovnat.  V prodloužení se usmálo štěstí na Plzeň a brali dodatečný bod.
Komentář hostů Kubinec Lukáš (Trenér):
Škoda poslední desetiminutovky, kdy jsme hráli zbytečně ustrašeně a neuměli jsme si vypomoci. Jinak jsme zápas odehráli slušně a jsme rádi, že si odvážíme alespoň dva body. Děkuji soupeři za zápas.
65:00
Střely v prodloužení: 2:1
60:35
60:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal, asistoval #18 Jan Žák (4:5).
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 9:4
60:00
59:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 David Mašát, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (4:4).
59:33
Timeout Panthers Praha
55:44
Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #49 David Mašát.
54:11
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #27 Antonín Ježek (3:4).
51:48
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #19 Patrik Med, asistoval #56 Filip Konrady (2:4).
46:40
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #27 Antonín Ježek (2:3).
46:19
Vyloučen hráč #13 Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za držení.
43:41
Vyloučen hráč #49 David Mašát družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 4:5
40:00
36:31
Vyloučen hráč #73 Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
29:15
Vyloučen hráč #9 Pavel Šimeček družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
21:43
Vyloučen hráč #98 Jiří Čížek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2+2 minuty za hrubost.
21:26
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek, asistoval #18 Jan Žák (1:3).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:5
20:00
18:55
Vyloučen hráč #93 Vojtěch Wojnar družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
14:32
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #73 Dominik Hudec (1:2).
12:55
Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:57
Vyloučen hráč #18 Jan Žák družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
07:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #56 Filip Konrady (0:2).
04:52
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Vojtěch Typl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Michal Schödlbauer; hráči v poli: Jiří Sloup, Filip Blažek, Jan Žák, Filip Štědrý, Pavel Šimeček
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Jan Kobza; hráči v poli: Jan Kšír, Antonín Ježek, Vojtěch Wojnar, Matěj Vavroušek, Tomáš Jančík