2:3
7:1
- : -

T.B.C. Králův Dvůr - SK Florbal Benešov 11:4
11. Štepán Švejda, 11. Martin Kameš, 22. Štepán Švejda, 34. Tobiáš Uhřík, 41. Michal Mašek, 45. Tobiáš Uhřík, 49. Štepán Švejda, 49. Adam Lešuk, 51. Martin Kameš, 54. Martin Kameš, 58. Adam Lešuk - 24. David Lukáš, 25. Jakub Švarc, 36. Miloš Vojtíšek, 47. Ladislav Vorel; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 1:1 + David Lukáš 4; využití: 1:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Jiří Procházka 19 - Lukáš Brož 11, Šimon Zídek 4; po třetinách: 2:0, 2:3, 7:1;
Komentář domácích Pokorný Tomáš (Trenér):
První dvě třetiny trápení, naše neaktivita dostala zbytečně soupeře do hry. V poslední třetině jsme se drželi více na balónku a díky tomu rozhodli o našem vítězství. Děkujeme soupeři za férovou hru a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Kieler Roman (Trenér):
Nadělali jsme moc chyb na to, abysme nějakým způsobem zamýchali s výsledkem zápasu. Gratulujeme soupeři k vítězství.
60:00
Střely ve 3. části: 7:6
60:00
57:46
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #58 Štepán Švejda (11:4).
57:46
Adam Lešuk skočil z trestné lavice na hrací pole a vstřelil gól, jen tím potvrzuje dnešní dominaci domácích
57:21
I přes velký tlak hosté nevyužili početní převahu
55:21
Vyloučen hráč #66 Adam Lešuk družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za blokování florbalky.
53:58
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #98 Martin Kameš, asistoval #59 Jan Pinkas (10:4).
53:58
Je rozhodnuto, druhý hattrick domácích si připisuje Martin Kameš
51:43
Trestné střílení družstva SK Florbal Benešov neproměnil #22 Michal Vojtíšek.
50:59
Vyloučen hráč #26 David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 2+2 minuty za hrubost.
50:59
David Lukáš teď poněkud nešťasntou náhodou obdžel trest na 2+2 minut
50:04
Timeout SK Florbal Benešov
50:04
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #98 Martin Kameš, asistoval #58 Štepán Švejda (9:4).
50:04
Střídání brankáře. Nový brankář #97 Šimon Zídek družstva SK Florbal Benešov
50:04
Po přesné střele Martina Kameše, která upravuje skóre na 9:4, si hosté musí vzít oddechový čas a mění brankáře
49:00
A po velmi odvážné parádičce střílí gól v čase 48:59
48:59
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk z trestného střílení (8:4).
48:59
Trestné střílení teď pojede Adam Lešuk
48:22
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #58 Štepán Švejda, asistoval #11 Tomáš Vlček (7:4).
48:22
Po rychlém protiútoku a po přesné nahrávce Tomáše Vlčka si Štěpán Švejda dává hattrick. Famózní výkon!
46:24
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #63 Petr Tůma (6:4).
46:24
Skvělá akce hostů upravuje skóre na 6:4
44:08
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík bez asistence (6:3).
44:08
Znovu a lépe, další skvělá střela Tobiáše Uhříka
43:15
Další skvělí zákrok brankáře domácích po tvrdé střele z obranných řad hostujícího celku
40:25
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (5:3).
40:25
Rychlá nahrávka Tobiáše Uhříka, se kterou, jak by on sám řekl, poslal Michal Mašek brankáře "na párek"
35:31
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #43 Miloš Vojtíšek, asistoval #73 Jan Pavlíček (4:3).
35:31
Domácí nechali moc času Milošovi Vojtíškovi, který si v klidu za bránou sebral balonek a vstřelil gól do prázdné branky soupeře
33:50
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #98 Martin Kameš (4:2).
33:50
Hosté udělali obrovskou chybu, když nechali Tobiáše Uhříka vystřelit na jejich bránu, nekopromisní útočních navyšuje vedení domácích
33:36
Výborný zákrok brankáře JIřího Procházky stále drží domácí ve vedení
30:28
Domácí vetšinu trestu ani nedrželi balonek, Benešov proto branku ve čtyřech neobdrží
28:28
Vyloučen hráč #73 Jan Pavlíček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
28:28
Jan Pavlíček tvrdě udeřil svou holý do florbalky Michala Maška, odsedí si proto 2 minty na trestné lavici
24:48
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #91 Jakub Švarc, asistoval #20 Adam Balík (3:2).
24:48
Brankáři domácích procházi mezi nohama pátý gól utkání
23:18
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #26 David Lukáš, asistoval #14 Ladislav Vorel (3:1).
23:18
Hosté po volném úderu z rohu snižují vedení domácích, ale stále mají co dohánět
23:00
Míček se za první 3 minuty nachází spíše na polovině hostů.
21:03
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #58 Štepán Švejda, asistoval #59 Jan Pinkas (3:0).
21:03
Po přesné střele si Štěpán Švejda připisuje druhou branku a navyšuje tím tak vedení domácích
20:10
Domácí neproměnili akci hned po zahájení druhé třetiny.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:8
20:00
19:59
Myslím, že domácí omůžou odejít do šaten s dobrou náladou, hostům se bude těžce otáčet skóre.
19:30
Dobrá střela Tobiáše Uhříka ještě ohrozila branku hostů k závěru první třetiny.
14:55
Hra se obrátila a v ohrožení je spíše svatyně hostů.
10:33
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #98 Martin Kameš, asistoval #71 Michal Nový (2:0).
10:33
Domácí se dostávají do dvoubodového vedení po krásné přihrávce Michala Nového, po které jen stačilo aby Martin Kameš umístil míček do prázdné brány.
10:16
10:16
Tvrdá střela z dálky Štěpána Švejdy dostává T.B.C. Králův Dvůr do vedení.
09:40
Čistý zákrok obránce domácích Davida Zemana teď vede k situaci 3 na 1, který domácí celek bohužel pro ně neproměňuje.
08:48
Hra se teď ulkidňuje po zašlápnutí balonku
06:20
Hostujíci měli doposud více střel, ale míček končí spíše v síti za mantinely nežli v síti v bráně soupeřů.
03:30
Zatím koukáme na pasivní hru, oba týmy se přetahujou o balonek spíše na polovině hřiště
02:10
Hostům se z úvodního tlaku nepodařilo vstřelit gól.
00:01
Adam Balík vyhrál úvodní vhazování pro hostující celek SK Florbal Benešov
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: Michal Vojtíšek, Adam Bouček, Adam Balík, Jakub Švarc, Lukáš Koukol
00:00
Line-up domácích T.B.C. Králův Dvůr: brankář: Jiří Procházka; hráči v poli: Tomáš Zuska, David Zeman, Michal Mašek, Tobiáš Uhřík, Adam Lešuk
00:00
Jménem pořadatelského stolku vás vítám na zápase třetího kola národní ligy mezi T.B.C. Králův Dvůr a SK Florbal Benešov. Zápas budou pískat rozhodčí Václav John a Lukáš Starý.