1:2
- : -
FBC Hranice

FBC Hranice - FBC Vikings Kopřivnice 3:7
36. Lubomír Kratochvíl, 37. Lukáš Novosad, 57. Jakub Bitter - 5. Vojtěch Zátopek, 7. Jakub Kostelník, 18. Vojtěch Zátopek, 27. Ondřej Kubátko, 33. Daniel Opatřil, 46. Jakub Kostelník, 51. Jan Toman; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Jakub Kosar 10, Jakub Maňas 1 - Jakub Strakoš 8; po třetinách: 0:3, 2:2, 1:2;
Komentář domácích Kolajta Jan (Asistent trenéra):
Dnes z naší strany bohužel slabý výkon. Byli jsme pomalejší než soupeř. Navíc nás srazilo množství individuálních chyb. Na chvíli jsme ožili v druhé půlce druhé třetiny, ale to je na vítězství málo. Pozitivem dnešního utkání jsou určitě dobře sehrané přesilovky a oslabení. Soupeř dnes předvedl kvalitní výkon a zaslouženě vyhrál, gratulujeme. Děkujeme divákům v hledišti za povzbuzování a doufáme, že je uvidíme i na příštím domácím utkání.
Komentář hostů Monsport Jan (Trenér):
Z naší strany taktická katastrofa. Neplnili jsme, co jsme si řekli a podle toho to vypadalo. Naštěstí jsou 3 body doma v Kopřivnici. Děkujeme soupeři za férové utkání a přejeme mnoho štěstí v dalších zápasech.
60:00
Střely ve 3. části: 6:8
60:00
56:46
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #99 Jakub Bitter, asistoval #8 René Mikel (3:7).
56:46
Svou premiérovou trefu v Hranickém A-týmu si připisuje Jakub Bitter. Jsi pašák Kubo!!!
56:18
Vyloučen hráč #6 Jiří Toman družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za držení.
50:45
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Jan Toman, asistoval #15 Tomáš Janek (2:7).
50:45
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jakub Maňas družstva FBC Hranice
50:37
Gól Kopřivnice nebyl uznán. Hosté se ale nenechali rozhodit a vzápětí proměnili další šanci.
46:43
Vyloučen hráč #94 Lukáš Novosad družstva FBC Hranice na 2 minuty za zdržování hry.
45:29
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #8 Jakub Kresta (2:6).
42:59
Kosar teď tarzanským skokem vychytal jasný gól. Super Kubo!!!
40:19
Už po buly jsou Hranice velmi aktivní. Chtějí změnit stav utkání ve svůj prospěch.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 3:5
40:00
36:27
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #94 Lukáš Novosad, asistoval #8 René Mikel (2:5).
36:27
Konečně. Domácí předvádějí mnohem líbivější florbal než v první třetině.
35:58
Vyloučen hráč #21 Jan Monsport družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za držení.
35:14
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #28 Lubomír Kratochvíl, asistoval #97 Jan Grygar (1:5).
33:40
Krásná individuální akce Janka skončila v rukách Kosara.
32:38
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #14 Daniel Opatřil, asistoval #10 Ondřej Holaň (0:5).
30:31
V samostatném úniku v oslabení trefuje Václavík spojnici.
29:05
Vyloučen hráč #99 Jakub Bitter družstva FBC Hranice na 2 minuty za blokování florbalky.
26:04
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Ondřej Kubátko, asistoval #16 Jan Toman (0:4).
26:04
Kubátko trestá Hranice nekompromisní střelou pod břevno.
21:55
Nebezpečnou střelu Vikingů kryje Kuba Kosar.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 2:5
20:00
17:03
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #3 Vojtěch Zátopek, asistoval #5 Jakub Kostelník (0:3).
06:54
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #19 Mojmír Jahoda (0:2).
04:53
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jakub Strakoš; hráči v poli: Jan Monsport, Jakub Kresta, Jakub Kostelník, Mojmír Jahoda, Vojtěch Zátopek
00:00
Line-up domácích FBC Hranice: brankář: Jakub Kosar; hráči v poli: René Mikel, Tomáš Andrýsek, Jaroslav Král, Jan Kolajta, Lukáš Novosad