1:2
3:1
- : -

S.K. P.E.M.A. OPAVA - Torpedo Havířov 6:4
6. Jiří Šebesta, 8. Dominik Klimscha, 34. Karel Boželník, 47. Karel Boželník, 53. Jáchym Kuběna, 58. Dominik Klimscha - 10. Adam Feber, 28. Jakub Vilím, 36. Jakub Vilím, 44. Martin Kutáček; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 86; zásahy brankářů: Kryštof Bezděk 12 - Martin Zapletálek 14; po třetinách: 2:1, 1:2, 3:1;
Komentář domácích Trunkát Michal (Trenér):
Dnes jsme byli svědky dramatického utkání, kdy se hra přelevála ze strany na stranu díky nepřesnostem na obou stranách. Chtěl bych poděkovat klukům za morál. Udělali jsme další krok na dlouhé cestě. Soupeři děkujeme za kvalitní utkání. Ahoj čau.
Komentář hostů Pěgřimek Lukáš (Trenér):
Věděli jsme, že se vracíme na NHL hřiště do Opavy, kde nás čeká houževnatý soupeř se skvělými diváky. První třetina se nesla ve znamení nepřesností a technických chyb. Od druhé třetiny jsme přebírali kontrolu nad zápasem a Opavě trochu docházela pára. Bohužel si z loňska neseme mizernou produktivitu, která nás stojí zápasy. Musíme se vrátit do poctivé práce a poučit se z chyb. Děkuji soupeři za utkání a divákům za návštěvu.
57:04
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Dominik Klimscha, asistoval #41 Michal Šubert (6:4).
57:04
Klimscha se dostal do úniku bráněn dvěmi hráči Torpéda a přesto se mu podařilo zakončit, kdy bekhendem posílá míček nad nohu k tyči.
56:30
Pracného bomba ze vzduchu končí jen těsně vedle branky!
55:51
Posseltovu střelu chytá Zapletálek nohou.
54:19
Bezděk si připisuje další zákrok a drží svůj tým v jedno gólovém vedení.
52:00
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #44 Jáchym Kuběna, asistoval #21 Karel Boželník (5:4).
51:30
Vilím v oslabení trefuje roh hřiště.
50:59
Opava zatím bez šancí a střel...
49:58
Vyloučen hráč #26 Ondřej Kučera družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
49:40
Bude se vylučovat... Opava je v 6.
47:51
Za Bezděkem zvoní tyč!
46:28
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #21 Karel Boželník, asistoval #36 Marek Klečka (4:4).
46:28
Závar na malém brankovišti hostů vyřešil na dvakrát Boželník a srovnává stav na 4:4
45:45
Klimscha x Zapletálek... Brankář Torpéda vyráží míček maskou..
45:33
Po střele Šulce z modré zvoní břevno za Bezděkem.
43:42
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #69 Martin Kutáček, asistoval #26 Ondřej Kučera (3:4).
43:42
Kutáček nabral míček na čepel a zpoza branky ho hodil Bezděkovi za záda.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:4
40:00
36:39
Vyloučen hráč #72 Petr Pavelek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
35:56
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #66 Marián Kloza (3:3).
35:56
Vilím využívá přesilovku, skoro z půlky to tam poslal a míček končí v brance.
34:52
Vyloučen hráč #41 Michal Šubert družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání.
33:04
33:04
Boželníkova bomba ze zelené končí pod břevnem!!!
32:44
Kubiczek střílel z poloviny hřiště, ale netrefuje vůbec nic.
31:22
Vilím z velkého brankoviště netrefuje v těžké pozici branku.
30:15
Klimscha získal míček na půlce, protáhl se kolem hráče hostů a střelou mezi nohy nechal vyniknout Zapletálka.
27:09
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #17 Jakub Holeš (2:2).
27:09
Hosté zahráli skvěle rozehrávali od opavských střídaček, Holeš rozehrál jen vedle stojícímu Vilímovi a ten propálil skrytou střelou Bezděka.
26:15
Šubrt vypíchnul míček hráči Torpéda, ale bohužel v kličce při zakončení mu míček sjel z hole...
25:33
Repček od střídáček tahem, Zapletálek vyráží.
25:00
... a venku už je tma.
24:40
Celkem nezáživný florbal...
23:40
Musíme pochválit domácí fanoušky, kteří neustále fandí :)
23:30
Hra nahoru dolů...
21:50
Pavelek vybojoval míček a posunul ho do běhu Pracnému, ten selhal při zakončení.
21:14
Opava se ubránila, ale hosté jsou stále na míčku.
19:13
Vyloučen hráč #10 Jiří Šebesta družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za držení.
16:33
Klimschova střela ze středu hřiště. Zapletálek připraven.
12:53
Petr Pavelek z otočky netrefuje vůbec branku.
11:40
Feber tísněn dvěma opavskýma střílí pouze vedle branky Opavy.
11:10
Krausova střela končí nad brankou Bezděka.
09:25
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #69 Martin Kutáček (2:1).
07:51
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Dominik Klimscha bez asistence (2:0).
07:51
Dominik Klimscha poslal míček přímo pod břevno. Zapletálek bez šance.
05:56
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #10 Jiří Šebesta, asistoval #7 Dominik Klimscha (1:0).
05:56
Kombinace Klimscha - Šebesta slaví první gól. Střelou ze středu se prosazuje druhý jmenovaný.
05:30
Repček střílel z úhlu, Zapletálek vystrčil ruku a skvěle vyrazil míček.
04:50
Havířov otálí s rozehrou...
03:30
Havířovský Šulc si vybíhal na modré oblouk, ale ke střele se už nedostal...
02:05
Dominik Klimscha si sice položil Zapletálka, propasíroval pod ním míček, ale jeden z obránců Torpéda míček odpaluje z malého brankoviště.
00:56
Závar na polovině hostů Klečka nevyřešil proti dvěma. Hosté rozehrávají.
00:25
Posselt vyvezl míček a střílí z křídla jen vedle...
00:01
Utkání nám právě začalo. Hosté na míčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Ondřej Kučera, Erik Šochman, Kamil Peřka, Jakub Vilím, Jakub Holeš
00:00
Line-up domácích S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Kryštof Bezděk; hráči v poli: Jan Rabinský, Marek Klečka, Patrik Posselt, David Zwinger, Karel Boželník