3:0
0:1
- : -

Asper Šumperk - TJ Slovan Havířov 5:3
9. Daniel Venouš, 10. Daniel Venouš, 23. Jiří Trávníček, 36. Jindřich Kamler, 40. Michal Šíma - 4. Tomáš Prus, 5. Daniel Sekula, 57. Tomáš Prus; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 2:5; využití: 1:0; diváků: 160; zásahy brankářů: Antonín Byvan 20 - Ivo Sikora 24; po třetinách: 2:2, 3:0, 0:1;
Komentář domácích Matěj Petr (Vedoucí):
Dnes to nebyla příliš kvalitní florbalová podívaná. Soupeř byl do obrany velmi zarputilý a bylo poměrně těžké se prosazovat. Po šíleném úvodu jsme se díky první formaci dostali zpátky do hry a nakonec jsme trpělivou hrou dokráčeli k vítězství. Nicméně Slovan byl hodně těžký oříšek k rozklousnutí a uspět proti takovému soupeři je pro nás úspěch. Děkuji soupeři za utkání, divákům za návstěvu a rozhodčím za odpískané utkání.
Komentář hostů Erbs Matěj (Trenér):
Pomaličku, malými krůčky se zlepšujeme a nabíráme zkušenosti. Drobné chyby nás přiravili o nějake šance na body. Kluci hráli dobře, postupujeme a věříme, že se to bude zlepšovat, kluci makaj a časem se ukáže. Ještě jsme neukázali všechno. Díky
59:09
Vyloučen hráč #91 Tomáš Hodulík družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za špatné střídání.
56:05
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #53 Tomáš Prus, asistoval #7 Daniel Sekula (5:3).
55:37
Venoušův klasický výběh z mantinelu na střed hřiště byl zakončen nepřesnou střelou
54:41
Hrubanova akce opět po levém mantinelu zakončená střelou ze vzduchu, kdy si předtím svého soka prošel užitím nadhození jeho čepele
52:14
Drong svou střelou neohrozil Byvanovu branku
51:37
Venouš si prošel obránce hostí, jako by procházel přes turniket, tuto akci však nezúročil
49:19
Timeout Asper Šumperk
48:35
Po rychlém předávání míčku v podání dua Kamler - Mrázek došlo na střelu dŕuhého jmenovaného, blok ale zachránl Sikoru před inkasováním
47:41
Trávníčkovi šla přihrávka příliš dopředu na to, aby dokázal usměrnit balonek mezi tři tyče
47:05
Vyloučen hráč #64 Kryštof Fusek družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
41:56
Hruanovi se až nevídaně otevřel prostor podél levého mantinelu, toho domácí borec využil, střela mu ale nesedla
41:26
Poklidně zahájená třetí část zatím nepřinesla povedenější střelu
40:00
40:00
Jak vidno z počtu střel po druhé třetině, domácí zvýšili svou aktivitu. Za to mluví i rozdíl ve skóre, který je po druhé periodě +3 z pohledu domácích. Asper tak povětšinu času diktuje tempo, le havíři hrozí z brejků. Nutno zmínit také ýborně chytajícího mohelnického odchovance, hájícího žlutomodré, respektive čevenobílé barvy.
40:00
Střely ve 2. části: 15:8
40:00
39:29
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #4 Michal Šíma, asistoval #7 Jan Mannl (5:2).
39:15
Harapát se opřel do podlahy, ale Sikoru nepřekonal
38:39
Venouš se po střele do havířovského golmana Sikory pokoušel o dorážku, ale ta mu nevyšla podle jeho představ
37:23
Další projev fair-play, Nguyen odřekl míček svému týmu ve prospěch Asperáků
36:52
Hostující Nguyen po vyoru domácího kapitána trefuje břevno Byvanovy kasy
35:14
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #19 Jindřich Kamler bez asistence (4:2).
35:14
Nedáě, dostaneš! I tento výrok by seděl na gól domácího beka Kamlera, jenž po průchodu středem hřiště našel volný prostor v bráně Sikory
35:01
Molin v samostatném úniku na Byvana nevyzrál
34:46
Trávníček svou střelou orazítkoval horní tyč
34:12
Vyloučen hráč #17 Dalibor Baláš družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
33:39
Prus se dostal ke střele v brejkové situací, ale Byvan na něj vytáhl stopku v podobě zákroku
32:46
Mannl prozkoušel pozornost, když po mírném přťuknutí od Matěje ze standartky v rohu vystřelil, Sikora byl však připraven
31:41
Venoušova pohotová střela ze standartní situace mnoho potíží Sikorovi neudělala
28:49
Vyloučen hráč #56 Patrik Charvát družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
28:49
Harapát si nevšiml zvednuté ruky rozhodčích a vystřelil v těžké pozici bekhendem a přerušil tak výhodu šest proti pěti
25:42
Dalekonosná střela od půlící čáry z hole Revendy, jež nadělala mírné problémy Byvanovi
24:31
Matěj chytře vyzrál na Hodulíka, předal dál na Mannla, který ovšem nenašel Šímu přesně
22:03
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #88 Daniel Venouš (3:2).
22:03
Venouš našel na před bránou úplně volného Trávníčka, který se z bezprostřední blízkosti nemýlil
21:39
Nebezpečná nabídka Matěje zpoza brány Sikory, ale nikdo z jeho spoluhráčů si ji nedokázal najít
20:36
Hruban poslal na mantinel Hromádku
20:04
Úvodní buly druhé třetiny pro hosty z Havířova
20:00
20:00
Po první třetině je stav 2:2, což je z mého subjektivního pohledu za vše mluvící fakt, vidíme šance na obou stranách, mnoho osobních soubojů, které končí zhruba nastejno, tedy oba týmy jdou do tohoto utkání tvrdě, ale zároveň dle pravidel. Pokud tedy opomineme první pětiminutovku, ve které rozhodčí nadělili štědrou porci celkem šesti minut, konkrétně na domácí straně čtyři, na té hostující dvě.
20:00
Střely v 1. části: 7:8
20:00
19:49
Mrázkovi zpětná přihrávka na Venouše nevyšla, přesněji řečeno, byla zblokována a první třetina tohoto zápasu tak pomalu končí
18:32
Hruban zvládl osobní souboj v rohu svého obranného pásma obstojně, potom vyslal Venouše, jak se říká "na Uničov", ale druhý jmenovaný jej nezpracoval.
17:28
Trávníček, ani nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal najít poskakující míček ve skrumáži u Sikorovy brány
16:31
Hrubanův úspěšný blok proti Drongovi
13:56
Šíma se u pravého mantinelu rozmýšlel, zda má zvolit střelu nebo přihrávku, ale trvalomu to až příliš dlouho
12:07
Onderka svými měkkými ručičkami prošel nejednoho domácího borce, nakonec však skončil v souboji u mantinelu, který jeho akci ukončil
09:52
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #88 Daniel Venouš, asistoval #11 Jakub Hruban (2:2).
09:52
Hruban vyslal Venouše, jenž vyzrál na dva své protihráče a následnou střelou se nemýlil a trefil přesně volný prostor na vzdálenější tyči Sikorovi branky.
08:11
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #88 Daniel Venouš, asistoval #18 Jiří Trávníček (1:2).
08:11
Po Hrubanově námazu, se kterým si tento šumperský bek i sám poradil blokem, se do protiútoku řítil Trávníček s Venoušem proti jednomu hostujícimu obránci. Domácí ofenzivní duo si s touto situací poradilo na jedničku
07:14
Petr Matěj sice vstřelil branku, ale následně uznal, že zahrál míček za brankovou čáru svou nohou, krásný to úkaz fair-play
05:32
Byvan si poradil se střelou Charváta, v následující šanci domácí zachránil Kamler, jenž si následně poradil i s dvěma napadajícími útočníky
04:37
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #7 Daniel Sekula, asistoval #91 Tomáš Hodulík (0:2).
04:19
Vyloučen hráč #88 Daniel Venouš družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:56
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #53 Tomáš Prus, asistoval #91 Tomáš Hodulík (0:1).
03:56
Byvan obdžel nechyttelný teploměr od Pruse
03:19
Vyloučen hráč #18 Jakub Molin družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za vysoká florbalka.
02:55
Vyloučen hráč #7 Jan Mannl družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
01:54
Hra je v tomto momentu rozháraná, oba týmy se snaží si vytvořit vyloženou situaci, ale marně.
00:41
První náznak akce v podání domácího Venouše, ke střele se však tento rychlík nakonec po vytočení z rohu hřiště nedostal.
00:04
Ůvodní buly pro domácí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Viktor Kubala a Patrik Mik.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov: brankář: Ivo Sikora; hráči v poli: Jan Brija, Filip Hromádka, Patrik Charvát, Kryštof Fusek, Jan Drong
00:00
Line-up domácích Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Jakub Hruban, Jindřich Kamler, Jiří Trávníček, Ondřej Mrázek, Daniel Venouš
00:00
Dobrý večer, vítáme Vás na online přensu z utkání 3.kola Národní ligy - východ. Oba týmy se již připravují na nástup, po kterém bude následovat představení line-upů obou družstev. Za necelé tři minutky pak započne samotné utkání.