4:1
2:3
- : -

FBC MSEM Přerov - 1.MVIL Ostrava  10:4
4. Ondřej Kowalik, 9. Ondřej Kowalik, 18. Noel Gavaller, 18. Michal Hrabica, 26. Lukáš Chuděj, 31. Lukáš Chuděj, 34. Adam Budník, 38. Petr Kavka, 50. Adam Zoubek, 59. Jonáš Pavliš - 24. Tobiáš Zlámal, 44. Matěj Veverka, 59. Matěj Veverka, 60. Vojtěch Valigůra; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 5:2 + Tobiáš Zlámal 4; využití: 1:1; diváků: 111; zásahy brankářů: Václav Raška 17 - Jakub Schiedek 21, Jiří Michálka 19; po třetinách: 4:0, 4:1, 2:3;
Komentář domácích Malina Petr (Trenér):
Herně u nás dobrý zápas, výsledkově tolik ne. Hlavně jsme rádi, že přišlo tolik lidí! Bylo skvělé se jim odvděčit po čase zase výhrou. Pro kluky z Ostravy to bude těžká sezóna. Přejeme jim hodně zdaru, ať je to baví.
Komentář hostů Kučera Miroslav (Trenér):
Děkujeme soupeři, divákům za zápas, nashledanou.
60:00
Střely ve 3. části: 15:9
60:00
59:26
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #11 Vojtěch Valigůra, asistoval #7 David Štirba (10:4).
58:56
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #12 Jonáš Pavliš, asistoval #8 Adam Zoubek (10:3).
58:30
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #56 Matěj Veverka, asistoval #11 Vojtěch Valigůra (9:3).
55:38
Kličkovaná Tobiáše Pavliše končí střelou nad.
54:04
Dnešní utkání sleduje 111 diváků, děkujeme!
52:04
Vyloučen hráč #14 Matěj Ševčík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
49:33
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #8 Adam Zoubek, asistoval #24 Michal Hrabica (9:2).
45:56
Boris Dvořák pozemi do tyčky, jen to zahučelo na tribuně SEVER
43:46
43:46
Nejdříve domácí zachránila nastřelená tyč, na následnou střelu Matěje Veverky už byl však Vašek Raška krátký, asi ji neviděl.. stejně jako já..
42:33
Vyloučen hráč #61 Noel Gavaller družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za špatné střídání.
42:33
Domácí si to však kazí špatným střídáním.
42:05
Míček zatím však spíše na domácích florbalkách.
40:52
Vyloučen hráč #11 Martin Filka družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za bránění ve hře.
39:45
Druhá část přesilovky zůstala bez využití.
37:45
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #18 Petr Kavka, asistoval #88 Adam Budník (8:1).
37:45
První část přesilové hry využívá střelou z první Peťa Kavka.
36:35
Vyloučen hráč #79 Tobiáš Zlámal družstva 1.MVIL Ostrava na 2+2 minuty za hrubost.
33:53
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #88 Adam Budník, asistoval #14 Matěj Ševčík (7:1).
33:53
Rychlý přechod do útoku, opět přihrávka na střed a prosazuje se Adam Budník.
31:15
Střídání brankáře. Nový brankář #17 Jiří Michálka družstva 1.MVIL Ostrava
30:29
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #7 Lukáš Chuděj, asistoval #8 Adam Zoubek (6:1).
30:29
Opět krásná střela Lukáše Chuděje ze středu hřiště.
25:00
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #7 Lukáš Chuděj, asistoval #69 Tobiáš Pavliš (5:1).
25:00
Za domácí odpovídá Lukáš Chuděj, přesnou střelou z "mezikruží".
23:21
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #79 Tobiáš Zlámal, asistoval #92 Jan Zmrzlík (4:1).
23:21
Po třech minutách se tu konečně něco děje, hosté snižují se skrumáže před domácí brankou.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 19:7
20:00
18:00
Hosté sici drží v přesilovce míček, ale chybují a domácí je 2x trestají ze smrtících brejků.
17:44
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #14 Matěj Ševčík (4:0).
17:25
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #61 Noel Gavaller, asistoval #10 Ondřej Kowalik (3:0).
16:43
Vyloučen hráč #71 Martin Kubalík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za blokování florbalky.
15:06
Vyloučen hráč #79 Tobiáš Zlámal družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:37
Vyloučen hráč #69 Tobiáš Pavliš družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nesportovní chování.
12:37
Hosté si taky zahrají přesilovku. Tobiáš Pavliš nesouhlasil s výrokem rozhodčích.
10:17
Utkání nabírá na obrátkách a hra se přelévá ze strany na stranu.
08:19
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik, asistoval #77 Tomáš Hořecký (2:0).
08:19
Tomáš Hořecký vyzval lahůdkovou přihrávkou ke skórování Ondru Kowalika. Stačilo nastavit hůl..
06:31
Hosté v plném počtu.
05:38
Hosté se zatím úspěšně brání.
04:31
Vyloučen hráč #56 Matěj Veverka družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:31
Druhou branku domácích vstřelil domácí kapitán Matěj Ševčík, bohužel však rozhodčí píská hru vysokou holí.
03:16
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik, asistoval #61 Noel Gavaller (1:0).
02:21
Utkání má zatím vlažné tempo, ikdyž v hale je příjemných 20 stupňů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů 1.MVIL Ostrava : brankář: Jakub Schiedek; hráči v poli: Matěj Veverka, Vojtěch Valigůra, Jaroslav Kaprál, Lukáš Uherek, David Štirba
00:00
Line-up domácích FBC MSEM Přerov: brankář: Václav Raška; hráči v poli: Radim Dvořák, Tomáš Hořecký, Noel Gavaller, Ondřej Kowalik, Jonáš Pavliš