0:3
1:4
- : -

Z.F.K. Petrovice - S.K. P.E.M.A. OPAVA 2:9
14. Daniel Flašar, 59. Lukáš Homola - 1. Jáchym Kuběna, 9. Michal Šubert, 24. Jáchym Kuběna, 27. Marek Klečka, 28. Karel Boželník, 46. Michal Šubert, 49. Patrik Posselt, 59. Jan Rabinský, 60. Marek Klečka; rozhodčí: Petr Rogowski - Kamil Sojka; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 20; zásahy brankářů: Petr Maláč 16 - Kryštof Bezděk 15; po třetinách: 1:2, 0:3, 1:4;
Komentář domácích Ochodek Roman (Trenér):
Bohužel dnes katastrofální výkon přestože hrajeme na domácí palubovce nejsme schopni si nahrát. Děláme strašné chyby, zbytečně faulujeme a pokud hrajeme přesilovku, nejsme schopni se vůbec prosadit. Gratuluji soupeři, který byl výrazně lepší.
Komentář hostů Černín Vladimír (Vedoucí):
Zápas rozhodla naše aktivita v prvních deseti minutách první třetiny a po celou dobu druhé třetiny, kdy jsme byli jednoznačně lepším celkem. Třetí třetina se již dohrávala v duchu hurá florbal. Ahoj času zdravím na svatbu.
60:00
Střely ve 3. části: 5:9
60:00
59:33
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka, asistoval #57 Patrik Posselt (2:9).
58:16
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #91 Jan Rabinský, asistoval #21 Karel Boželník (2:8).
58:16
Ale hosté zase rozdíl vracejí na hodnotu 7 gólů.
58:11
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #34 Lukáš Homola, asistoval #7 Petr Horák (2:7).
58:11
V signalizované výhodě po faulu se prosazuje Homola a trochu tak koriguje stav.
56:45
Raček neúspěšně zkoušel trefit nahození od Firdy.
55:30
Malina šel zbytečně do otočky a zbrzdil tak akci hostů.
54:06
Daubner nahodil před Bezděka, kde číhal Horák, ale nepodařilo se mu k míčku dostat.
53:15
Maláč vyráží střelu Šuberta maskou.
51:39
Nota v tutovce, ale míček mu při kličce kousek utekl.
50:16
A další zvýšení skóre pro hosty.
48:24
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #57 Patrik Posselt, asistoval #10 Jiří Šebesta (1:7).
48:24
Firda s Horákem šli do útoku, ale střela Firdy byla zblokována a z následného přečíslení 4 na 2 se hosté opět prosadili v přesilovce.
47:38
Nota se dostal ještě do dovu šancí, ale Bezděka nepřekonal.
47:10
Chvastek nahrával na Notu, ale těsně před ním zachytil míček obránce Opavy.
46:29
Vyloučen hráč #9 Jakub Češek družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za hrubost.
46:29
Češek si nabíhal před branku a při tom fauloval.
46:12
Szwedova střela lízla horní tyčku.
45:32
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #41 Michal Šubert, asistoval #38 Petr Stejskal (1:6).
45:32
Na druhé straně se naopak prosazuje Šubert, který byl pohotový na velkém brankovišti.
45:12
Domácí jsou sice více na míčku, ale bez zakončení je jim to na dvě věci.
43:13
Pěkná akce první formace, ale zakončujícímu Firdovi to dnes moc nestřílí.
41:17
Hosté hrají v plném počtu. Na samém konci přesilovky ještě domácí trefili tyčku.
41:00
A opět ho mají.
40:45
Domácí ztratili míček.
40:01
Poslední třetinu začínají domácí přesilovkou.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 4:10
40:00
39:57
Hosté budou rozehrávat z rohu domácích volný úder.
39:16
Vyloučen hráč #90 Daniel Šimera družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost.
39:16
Šimera půjde trochu vychladnout po souboji u mantinelu, kde fauloval.
33:52
Teď už to bylo z trochu přirpavenější pozice, ale úplně mimo.
33:17
Firda zkoušel dvakrát střílet, ale nebylo to z moc dobrých pozic.
32:33
Vyloučen hráč #41 Michal Šubert družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání.
31:01
Konečně trošku lepší akce v podání domácích, ale bez střely.
29:29
Hosté jsou na koni a na domácí je smutný pohled, nic jim nejde.
27:42
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #21 Karel Boželník, asistoval #36 Marek Klečka (1:5).
27:42
Boželník se prosazuje dělovkou ze střední vzdálenosti.
26:35
26:35
Domácí se dost laxně vraceli po ztrátě míčku a Klečka tak měl čas přesně zamířit.
25:46
Ke smůle domácích neproměnil.
25:45
Trestné střílení družstva Z.F.K. Petrovice neproměnil #8 Roman Oborák.
25:45
Po faulu na domácího hráče pojede nájezd Oborák.
25:37
Po několika střelách hostů konečně i domácí z hole Horáka, Bezděk nohou vyráží.
23:15
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #44 Jáchym Kuběna, asistoval #29 Kryštof Malina (1:3).
23:15
Ale nyní už se hosté prosadili.
22:56
Střelu Pavelka Maláč chytá.
22:38
Vyloučen hráč #12 Filip Michejda družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:35
Obětavý obranný zákrok předvedl Szweda.
21:14
Kteří ho nyní ztratili.
20:59
Buly vyhráli hosté, ale nyní už chváli u míčku domácí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:6
20:00
18:17
Na druhé straně zkoušel od poloviny střílet Pavelek. Jeho střela šla těsně vedle.
17:59
Pěknou střelu od poloviny vyslal Češek, Bezděk si s ní ale poradil.
17:17
Flašar zapomněl míček na středu a domácí levně ztrácí.
15:32
Do zápasu zasáhla i třetí formace domácích.
14:39
Flašar nyní místo přihrávky střílel a střleu zblokoval Šimera.
14:10
Češek zvolil individuální akci přes půl hřiště, kterou zakončil střelou. Bezděk chytá.
13:18
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #68 Daniel Flašar, asistoval #67 Radim Heiser (1:2).
13:18
Heiser se hned z trestné dostal k míčku a poslal od poloviny křižnou na Flašara, který backhendem plácl do míčku a ten si našel cestu mezi nohami Bezděka a zvolna se dokutálel do branky.
12:30
V této přesilovce hrají hosté méně divoce a více si chystají poziic ke střele.
11:10
Vyloučen hráč #67 Radim Heiser družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za držení.
10:04
Od poloviny prověřil pozornost Bezděka Nevrlka.
08:22
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #41 Michal Šubert, asistoval #44 Jáchym Kuběna (0:2).
08:22
Češek vyhodil na polovinu, kde ale Nota míček v souboji nezískal a pak už šla přihrávka na Šuberta, který vymetl růžek branky.
07:51
Vyloučen hráč #5 Ondřej Firda družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za zvedání florbalky.
07:51
Poté následoval protiútok hostů a při něm fauloval Firda.
07:36
Firda s Horákem a Szwedou pěkně vybojovali míček, ale pak ho zbytečně ztratili.
06:50
Po ztrátě byli u míčku hosté, ale ty je o něj nyní obral na obranné polovině Flašar.
06:14
Rychlý přechod domácích do útoku sice neskončil střelou, ale drží míček na polovině hostů.
03:58
Nahození před Maláče se pokusil ulkidit do branky nehlídaný Pracný a téměř se mu to podařilo.
03:26
K nahození Flašara přes celé hřiště se zkoušel dostat Češek, ale opavský obránce ho přetlačil.
02:20
Fidrův kros zachytil Šubert, ale Firda s Homolou ho o míček obrali.
00:55
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #44 Jáchym Kuběna, asistoval #15 David Pracný (0:1).
00:55
Z první střely se prosazují hosté.
00:10
V úvodu na míčku hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Rogowski a Kamil Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Kryštof Bezděk; hráči v poli: Jan Rabinský, Karel Boželník, Marek Klečka, Patrik Posselt, David Zwinger
00:00
Line-up domácích Z.F.K. Petrovice: brankář: Petr Maláč; hráči v poli: Jan Daubner, Lukáš Homola, Martin Szweda, Ondřej Firda, Petr Horák