7:1
2:1
- : -

Florbal Chomutov B U23 - FBC Česká Lípa B 14:7
8. Martin Peksa, 9. Martin Peksa, 10. Tomáš Kämpf, 17. Martin Morava, 20. Michal Marek, 21. Václav Koubek, 24. Michal Marek, 25. Václav Koubek, 31. Miloš Šulc, 32. Václav Koubek, 39. Václav Koubek, 39. Marek Nekuda, 47. Michal Marek, 49. Václav Koubek - 8. Pavel Pešír, 8. David Böhme, 9. Marek Dzierža, 15. Ondřej Riljak, 20. Zdeněk Petrák, 22. Jan Bureš, 48. Jan Šebera; rozhodčí: Jiří Moravec - Lukáš Mucha; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Jakub Fiala 28 - Vojtěch Jirka 30; po třetinách: 5:5, 7:1, 2:1;
Komentář domácích Bocian Martin (Trenér):
Po první divočejší třetině jsme zlepšili obrannou činnost, získávali jsme míčky v obranném a středním pásmu a dokázali jsme přechod do útoku řešit s přehledem. Díky tomu jsme dnes zvítězili. Díky klukům a díky soupeři za férové utkání.
Komentář hostů Dzierža Marek (Trenér):
Bylo to pro nás první utkání v nové soutěži, které nám ukázalo na čem musíme urychleně zapracovat. Domácí tým těžil z výborných brejkových situací, které od nás dostával na zlatém podnose po zbytečných chybách ve střední části hřiště. Domácím děkujeme za férový zápas a přejeme štěstí do dalších bojů.
60:00
Střely ve 3. části: 10:13
60:00
59:59
Hosté hráli celou dobu čistou hru a na trestné neměli ani jednoho hráče.
59:21
Vyloučen hráč #22 Marek Pačmag družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za hrubost.
58:46
Lípa se dostala na balón po dlouhém držení Chomutova.
58:44
Zápas se končí ke konci a Lípa už ví že na Chomutov nestačí.
54:35
Vyloučen hráč #42 Matyáš Rauscher družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za sekání.
51:46
Timeout Florbal Chomutov B U23
51:46
Unavení domácí hráči využívají time-out.
48:25
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #29 Václav Koubek, asistoval #98 Tomáš Kotlan (14:7).
47:48
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #6 Jan Šebera, asistoval #4 Pavel Pešír (13:7).
46:07
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #27 Michal Marek, asistoval #42 Matyáš Rauscher (13:6).
38:48
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #17 Marek Nekuda, asistoval #42 Matyáš Rauscher (12:6).
38:48
Souhra Rauscher a Nekuda končí v bráně Lípy.
38:16
37:36
Lípa se marně snaží na polovinu hostů.
31:13
Timeout FBC Česká Lípa B
31:13
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #29 Václav Koubek, asistoval #42 Matyáš Rauscher (10:6).
31:12
Desátou branku domácích perfektně trefuje Koubek!
30:05
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #99 Miloš Šulc, asistoval #91 Martin Morava (9:6).
27:12
Domácí se nyní dostali na útočnou polovinu, kde si stihli párkrát nahrát před tím, než ztratili míček.
25:15
Vavruškova střela končící v bráně Fiali.
24:40
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #29 Václav Koubek, asistoval #99 Miloš Šulc (8:6).
23:46
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #27 Michal Marek, asistoval #98 Tomáš Kotlan (7:6).
23:18
Lípa dává prostor soupeři vystřídat.
21:59
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #7 Jan Bureš, asistoval #13 David Böhme (6:6).
19:37
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #3 Zdeněk Petrák, asistoval #6 Jan Šebera (5:5).
19:05
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #27 Michal Marek, asistoval #29 Václav Koubek (5:4).
17:42
Výborná střela, která bohužel končí mimo hřiště.
16:26
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #91 Martin Morava, asistoval #50 Martin Peksa (4:4).
16:13
Šulc snažící se dorážet před brankou Lípy, bohužel nedorazil.
14:45
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #28 Ondřej Riljak, asistoval #9 Marek Dzierža (3:4).
09:33
A je vyrovnáno! Chomutov střílí třetí branku a vyrovnává.
09:32
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #75 Tomáš Kämpf bez asistence (3:3).
09:12
Česko lipský protiútok zastaven ve středním pásmu.
08:44
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #50 Martin Peksa, asistoval #99 Miloš Šulc (2:3).
08:22
Skvělá souhra ze strany České Lípy.
08:07
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #9 Marek Dzierža, asistoval #28 Ondřej Riljak (1:3).
07:52
Prvním brankou držustva Chomutov navyšuje Peksa.
07:51
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #50 Martin Peksa, asistoval #91 Martin Morava (1:2).
07:37
David Böhme navyšuje druhou lipskou brankou
07:36
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #13 David Böhme, asistoval #41 Josef Hanzalík (0:2).
07:36
Uběhlo prřesných 30 sekund a byla vstřelena druhá branka České Lípy.
07:16
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #4 Pavel Pešír, asistoval #9 Marek Dzierža (0:1).
07:16
Padl první gól dnešního utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Moravec a Lukáš Mucha.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa B: brankář: Vojtěch Jirka; hráči v poli: Pavel Pešír, Jan Šebera, Jan Bureš, Zdeněk Petrák, Petr Procházka