2:5
5:3
- : -

Kralupy Wolves - FBC DDM Kati Kadaň 9:12
10. Petr Husťák, 20. Jan Suk, 34. Jakub Hájek, 36. Marek Čejka, 41. Marek Čejka, 51. Adam Kozel, 52. Ondřej Diepolt, 54. Marek Čejka, 55. Marek Čejka - 4. Erik Štěrba, 7. Marcel Kalfiřt, 14. Marek Macura, 18. Lukáš Pardubský, 21. Jiří Prokop, 34. Lukáš Pardubský, 36. Ondřej Kopp, 37. Patrick Lenke, 39. Ondřej Kalach, 46. Dominik Šebek, 50. Marek Pokorný, 57. Erik Štěrba; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 2 + Petr Husťák 4:1; využití: 0:1; diváků: 48; zásahy brankářů: Jan Blaho 26 - Filip Staněk 23; po třetinách: 2:4, 2:5, 5:3;
Komentář domácích Svoboda Jakub (Trenér):
První co mě napadá je sklamání. Vstup do prvního zápasu sezony se nám absolutně nepovedl a my jsme nedokázali zužitkovat téměř nic z toho, co jsme natrénovali. Spousta individuálních chyb. První dvě třetiny absolutní propadák z naší strany. Třetí třetinu jsme byli lepším týmem ale bohužel jsme stav zápasu nezvládli otočit na naši stranu. Soupeři patří zasloužená výhra.
Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér):
Já bych si přál jednou vyhrát třeba 4:0 nebo 5:0. Ty přestřelky prostě neopustíme. Děkujeme soupeři za výborný zápas ve skvělém tempu. Ve chvíli kdy stáhl hru na dvě formace nás řádně zatlačil. Díky všem divákům a děkuju svým hráčům za povedený vstup do ligy. Zdravíme a těšíme se domů.
60:00
Střely ve 3. části: 15:14
60:00
59:42
Poslední minuta a Kralupy zkouší bez brankaře.
58:09
Pro nás velký sympaťák hráč s číslem 71 zaznamenal jeho první gól pro Katy.
56:44
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #13 Patrick Lenke (9:12).
56:44
Brankař předvedl hodně slušné akce a podržel Kralupy, bohužel na potřetí to nevyšlo.
55:49
Diváci jsou nervózní. Slyšíme skvělé fandění. Poslední 4 minuty do konce dnešního utkání.
54:31
O ou je to tady! Další gól pro Kralupy! Ten Čejka dneska jede.....
54:23
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #91 Marek Čejka, asistoval #6 Petr Husťák (9:11).
54:10
6 minut dokonce a Kralupy neskutečně zabrali. Time pro Katy, uvidíme co mají za taktiku. Utkání je velice napínavé.
53:13
Timeout FBC DDM Kati Kadaň
53:13
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #91 Marek Čejka, asistoval #1 Jakub Hájek (8:11).
51:41
Konečně se na Vlky usmálo štěstí. Během chvilky snížili na 7:11. Je tu ještě šance dotáhnout rozdíl branek.
51:11
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Ondřej Diepolt, asistoval #32 Jan Suk (7:11).
50:15
Jak jsem psala, Adam je vidět: Tak si tam hned šoupnul za pomoci Peti Husťáka góla.
50:06
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel, asistoval #6 Petr Husťák (6:11).
49:40
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #26 Marek Pokorný, asistoval #12 Jiří Prokop (5:11).
49:18
Kapitán Vlků zachránil gólovou šanci 2 na 1. Adam je dnes na hřišti málo, ale rozhodně je vidět!
48:18
Vylučovalo se na obou stranách, dokonce Vlci 2+2 za hrubost. Ani jeden z brankařů se teď vážně nenudí.
45:38
Vyloučen hráč #15 David Budák družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:32
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #33 Dominik Šebek, asistoval #13 Patrick Lenke (5:10).
44:30
Vyloučen hráč #6 Petr Husťák družstva Kralupy Wolves na 2+2 minuty za hrubost.
42:37
Uf Uf, teď je to dosti napínavé. Hráči začínají být nervózní a proto tak hra vypadá.
40:11
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #91 Marek Čejka, asistoval #5 Adam Kozel (5:9).
40:11
Kralupy nastoupili do třetí třetiny velmi slušně a hned za pomocí Adama Kozla dává Marek Čejka další gól.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:12
40:00
39:00
Poslední minuta druhé třetiny. Kralupy se snaží ještě o nějakou akci, ale bohužel bez šance.
38:11
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #27 Ondřej Kalach, asistoval #12 Jiří Prokop (4:9).
36:58
Kati ihned vrací proměněný nájezd Vlků a opět odskakují o 4 body. Stav utkání je 8:4 pro Katy.
36:40
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #7 Lukáš Pardubský (4:8).
35:43
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #91 Marek Čejka z trestného střílení (4:7).
35:43
Nádherný nájezd Marka Čejky.
35:11
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #11 Ondřej Kopp, asistoval #9 Daniel Jäschke (3:7).
34:56
Kralupy jedna střela za druhou, ale nemají štěstí. Jedna střela Koppa a je to gól. Dneska je štěstí na straně hostů.
33:39
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #73 Mikuláš Kulík (3:6).
33:15
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #1 Jakub Hájek bez asistence (3:5).
32:43
Velké šance na obou stranách. Trochu se začíná strkat. Hra je velmi vyrovnaná.
30:30
Kadaňský golman má perfektně pod kontrolou svoje území. Je velmi těžké se přes něj dostat.
29:50
Kralupy jsou komplet. Hezky ubráněná akce.
29:21
Vidíme poprvé na place kralupského kapitána Adama Kozla a hned pěkná šance v oslabení.
27:31
Vyloučen hráč #29 Aleš Mazánek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za špatné střídání.
27:31
Vlci v šesti a bude se hrát přesilovka. Kati mají další šanci.
26:10
Kralupy statečně ubránili! A jsou komplet.
25:09
Bohužel tu máme první strkání a na trestnou lavici jde Jan Suk za nedovolené vrážení.
24:10
Vyloučen hráč #32 Jan Suk družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:36
Tři krásné šance pro Katy, i když to měl Blaho hodně těžké, nedal Katům šanci ho prostřelit.
22:00
Hned na začátek druhé třetiny vrací Kati gól Kralupům a odskakují o tři góly.
20:43
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #26 Marek Pokorný (2:5).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:12
20:00
19:35
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #32 Jan Suk bez asistence (2:4).
19:35
Poslední vteřiny první třetiny a Suk ještě stíhá bez asistence snížit na 2:4.
18:00
Kralupská obrana lehce zaspala a Kati se několikrát dostali až k brankaři. Naštěstí Blaho uchránil svoje teritorium.
17:23
Nádherná střela Lukáše Pardubského a je z toho gól pro Katy.
17:03
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #13 Patrick Lenke (1:4).
15:29
Dneska se Vlkům nedaří vsítit branku. Teď jsme viděli několik parádních akcí, Staněk si výborně hlídá své brankoviště.
13:56
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #5 Marek Macura, asistoval #26 Marek Pokorný (1:3).
13:56
Do úplně prázdné branky vstřelil gól Marek Macura. Kati vedou 3:1.
13:49
Krásná akce Procházky před brankou hostí.
11:29
Hra je dosti vyrovnaná, míček zleva doprava. Teď je to jen o štěstí.
10:44
Štěstí na Kralupské straně, zvonila tyčka!
09:58
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #6 Petr Husťák, asistoval #91 Marek Čejka (1:2).
09:13
Kati mají perfektní obranu, nenechají Vlky skoro ani vystřelit. Teď však Peťa Husťák našel skulinku v obraně Katů a snížil na 1:2 pro Katy.
06:37
Kati na to vlítli ve velkém tempu, a odskočili hned od dva goly. Míček je spíše na straně Katů, u Vlků jsme viděli taky pár pěkných střel.
06:11
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #30 Marcel Kalfiřt, asistoval #26 Marek Pokorný (0:2).
03:24
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #5 Marek Macura (0:1).
00:01
Vítáme vás na prvním letošním zápase Divize A, kde se utkají domácí Kralupy Wolves proti FBC DDM Kati Kadaň. Těšíme se na zápas!
00:01
Hráči právě nastupují na hrací plochu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Jan Gross.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Filip Staněk; hráči v poli: Kryštof Danda, Jiří Prokop, Daniel Jäschke, Ondřej Kopp, René Chodura
00:00
Line-up domácích Kralupy Wolves: brankář: Jan Blaho; hráči v poli: Jiří Horský, Lukáš Carvan, Marek Čejka, Petr Husťák, Jakub Hájek