3:2
1:3
- : -

1.FBC DDM Děčín IV - Florbal Sokolov 5:8
15. Jan Bräuer, 25. Marek Sochor, 34. Lukáš Vlček, 35. Matěj Macák, 56. Zdeněk Vážný - 2. Milan Skopový, 20. Jan Hlavsa, 20. Jan Hlavsa, 31. Štěpán Mosler, 36. Jan Skopový, 44. Aleš Hoch, 48. Patrik Soukup, 60. Milan Skopový; rozhodčí: Lukáš Kešner - Josef Kubát; vyloučení: 2:4; využití: 1:2; diváků: 22; zásahy brankářů: Jan Drobný 13 - Ondřej Heimerle 20; po třetinách: 1:3, 3:2, 1:3;
Komentář domácích Miško Petr (Trenér):
Tenhle zápas jsme měli vyhrát, bohužel ztráty na půlce hřiště a nedůraz v předbrankovém prostoru nás stál body. Směrem dopředu jsme pak měli být v několika momentech odvážnější a využít i více přesilovek. Pozitivum můžeme hledat alespoň v premiéře juniorů Máši a Maciho. Nic ale nebalíme a budeme se rvát dál.
Komentář hostů Mosler Štěpán (Trenér):
Bojovný , upracovaný výkon nám přináší důležité 3 body. Děkujeme soupeřům za utkání....
60:00
Střely ve 3. části: 9:7
60:00
59:15
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #70 Milan Skopový bez asistence (5:8).
57:10
Vyloučen hráč #70 Milan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:16
Dneska je to tu velice príma. Nudné momenty tu vykrývá vždy vtipný a pohotový Pítrs! Děkujeme za návštěvu...
55:47
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #11 Zdeněk Vážný, asistoval #16 Matouš Dašek (5:7).
54:50
Vlčák exkluzivně utekl komu šlo, na půlce ho ale srolovali jako plakát a šance je fuč
51:20
Trestné střílení družstva 1.FBC DDM Děčín IV neproměnil #11 Zdeněk Vážný.
47:47
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup, asistoval #7 Jan Skopový (4:7).
47:44
Vyloučen hráč #16 Matouš Dašek družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
43:46
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #39 Aleš Hoch, asistoval #29 Matouš Tesař (4:6).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:4
40:00
38:00
Děčín má tlak, Sokolov ale zamknul a nic přes ně neprojde. Všechno všecičko blokují
36:22
Vyloučen hráč #26 Stanislav Hykš družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
35:19
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #7 Jan Skopový, asistoval #16 Štěpán Mosler (4:5).
34:40
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #25 Matěj Macák bez asistence (4:4).
33:03
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #21 Lukáš Vlček, asistoval #94 Jan Fidler (3:4).
32:47
Vyloučen hráč #39 Aleš Hoch družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
31:13
Hra je dost přerušovaná, sem tam si tu někdo vymění názor s kolegou z protějšího týmu. Pořadatelský stoleček se těší na třetí třetinu. Tuším, že bude nepříjemno...
30:40
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #7 Jan Skopový (2:4).
29:39
Sochor tutovku! Heimerle byl ale připravený a nic z toho..
24:46
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor bez asistence (2:3).
21:47
Děčín po taktické poradě vyvíjí tlak a Sokolov se jen brání... Padá jedna střela za druhou. Heimerle svůj tým drží
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:9
20:00
19:24
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #72 Jan Hlavsa, asistoval #29 Matouš Tesař (1:3).
19:23
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #72 Jan Hlavsa, asistoval #8 Patrik Soukup (1:2).
17:12
Vyloučen hráč #11 Zdeněk Vážný družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
14:51
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #92 Jan Bräuer, asistoval #24 Richard Mašek (1:1).
14:14
Fidler svojí klasickou jedovku. Golman měl ale rozhled jak na vyhlídce, takže bez problémů zlikvidoval
10:54
I mistr Tesař se někdy utne. Noa teď nám to Tesař utnul za 2 minuty... Uvidíme co na to domácí Děčín
10:36
Vyloučen hráč #29 Matouš Tesař družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
09:16
Golman Drobný svým mužným tělem skáče do jedné střely za druhou! Máme tu parádičky v bráně!
06:45
Vlček uštědřil Sedláčkovi slušný housle, následně pokazil co mohl a střela šla dooost mimo!
01:03
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #70 Milan Skopový, asistoval #2 Lukáš Konvalina (0:1).
00:05

Také bych tu ráda přivítala Vlčáka, který dnes místo výletu do města okurek naskočil za svůj milovaný mateřský klub! Lusk do luskacího poháru!

00:03
Děčín má za sebou nešťastnou prohru s TJ Sokol Kr. Vinohrady B. Podaří se jim dnes bodovat a připomenout si pocit sladkého vítězství? To se dozvíme za pár chvil.
00:02
Ve 2. hracím kole domácí tým Děčína hostí tým Florbal Sokolov. Sokolov má o poznání lepší vstup do letošní sezony.  Ve svém ranečku si nesou výhru nad týmem Florbal Ústí B a na kontě mají první tři body.
00:01
Vítám vás na prvním domácím zápase týmu 1.FBC DDM Děčín IV Prázdninám odzvonilo a jsme opět tady!  Na svých značkách, natěšeni na následující sezónu.