2:6
4:4
- : -

BK REAL ROUDNICE n/L - FbC Barracudas Slaný 6:14
30. Ondřej Cvekl, 32. Jan Rott, 46. Daniel Pilař, 52. Jiří Šolta, 52. Daniel Pilař, 52. Ondřej Cvekl - 12. Alois Burian, 12. Vojtěch Teslík, 16. David Sachr, 18. Ondřej Richtr, 26. Alois Burian, 27. David Mistrík, 27. Lukáš Chadima, 31. David Mistrík, 32. David Sachr, 35. Jiří Rafaj, 44. Patrik Martinovský, 45. Vojtěch Teslík, 45. David Mistrík, 47. Ondřej Richtr; rozhodčí: Lukáš Kešner - Tomáš Šedivý; vyloučení: 0 + Štěpán Cvekl 4 + TDKU:1; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Joshua Marinus Whitehead 32 - Jiří Šimon 19; po třetinách: 0:4, 2:6, 4:4;
Komentář domácích Karpíšek Dan (Trenér):
Soupeř nám dal lekci z produktivity a kdyby jsme proměnili své šance v prvních 10 minutách utkání mohlo to vypadat jinak . Děkuji soupeři , rozhodčím a divákům .
60:00
Střely ve 3. části: 12:14
60:00
59:59
Utkání končí výsledkem 6:14 ve prospěch hostujícího celku FbC Barracudas Slaný a odvážejí si do Slaného 3 body . Dnešním utkáním vás provedl v tomto komentovaném přenose Lubor Hanžl .
52:40
Ve velmi rychlém sledu 19 sekund vstřelili hráči domácího týmu 3 branky a stav utkání je 6:13 a navíc se domácí celek momentálně nachází v přesilové hře po vyloučení hráče číslo 67 týmu hostí .
52:04
Vyloučen hráč #67 David Sachr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:40
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #49 Ondřej Cvekl, asistoval #18 Daniel Pilař (6:14).
51:29
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Daniel Pilař, asistoval #40 Marcel Holíček (5:14).
51:21
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #25 Jiří Šolta, asistoval #20 Jaroslav Jaroš (4:14).
46:14
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #10 Ondřej Richtr, asistoval #97 Alois Burian (3:14).
45:03
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Daniel Pilař, asistoval #49 Ondřej Cvekl (3:13).
44:28
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #27 David Mistrík, asistoval #77 Vojtěch Teslík (2:13).
44:23
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #77 Vojtěch Teslík, asistoval #10 Ondřej Richtr (2:12).
43:19
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #20 Patrik Martinovský, asistoval #3 Jiří Rafaj (2:11).
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál hráč domácího celku číslo 23 Ondřej Večeř a svoji silou při vhazování zlomil svému soupeři hůl a v další miutě jeho střelu v nadějné pozici vychytal brankář hostujícího celku a pokryl i následné dvě dorážky .
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:17
40:00
38:05
V nadějné situaci po svém individuálním úniku trefuje levou horní tyč hráč domácího celku číslo 18 Pilař Daniel .
34:06
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #3 Jiří Rafaj, asistoval #77 Vojtěch Teslík (2:10).
34:06
10. branku hostujícího celku zaznamenal hráč číslo 3 Rafaj Jiří po asistenci hráče číslo 77 Teslík Vojtěch .
32:52
V nadějné pozici minul hráč domácích číslo 12 David Šindelář .
31:53
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #30 Jan Rott, asistoval #25 Jiří Šolta (2:9).
31:53
Po kombinaci domácího celku po ose Šolta - J Rott snižuje hráč číslo 30 Jan Rott na 2:9 .
31:21
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #67 David Sachr, asistoval #99 Jiří Šimon (1:9).
30:19
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #27 David Mistrík, asistoval #97 Alois Burian (1:8).
29:44
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #49 Ondřej Cvekl, asistoval #30 Jan Rott (1:7).
29:44
Prvním střelcem domácího týmu se stal kapitán číslo 49 Ondřej Cvekl po nahrávce hráče číslo 30 Jana Rotta ze standartní situace zhruba 15 metrů před brankou týmu hostí . Stav utkání 1:7 .
26:55
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #33 Lukáš Chadima, asistoval #10 Ondřej Richtr (0:7).
26:55
Během poslední 1minuty a 40 sekund zaznamenal celek FbC Barracudas Slaný 3 branky v rychlém sledu a stav utkání je 0:7 .
26:08
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #27 David Mistrík, asistoval #20 Patrik Martinovský (0:6).
25:15
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #97 Alois Burian, asistoval #10 Ondřej Richtr (0:5).
25:00
Na centra první formace týmu BK REAL Roudnice  se po vyloučení hráče číslo 31 Štěpána Cvekla přesunul benjamínek a debutant týmu hráč číslo 12 David Šindelář .
20:30
Druhou třetinu začínají v početní převaze hráči týmu FbC Barracudas Slaný a usazují se ve svém útočném pásmu .
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:15
20:00
19:59
V druhé polovině první třetiny překlonili skóre na svoji stranu hráči hostujícího týmu FbC Barracudas Slaný a poměrem 0:4 zvítězili v první třetině . Po přestupku zlomení vlastní florbalové hole byl vyloučen do konce utkání hráč domácího týmu číslo 31 Štěpán Cvekl .
17:55
17:55
Vyloučen hráč #31 Štěpán Cvekl družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2+2 minuty za nesportovní chování.
17:55
Vyloučen hráč #31 Štěpán Cvekl družstva BK REAL ROUDNICE n/L do konce utkání.
15:36
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #67 David Sachr, asistoval #97 Alois Burian (0:3).
15:36
Po krosové přihrávce od hráče číslo 97 na hráče číslo 67 zvyšuje svůj náskok v utkání tým FbC Barracudas Slaný na 0:3 .
11:44
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #77 Vojtěch Teslík, asistoval #27 David Mistrík (0:2).
11:04
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #97 Alois Burian, asistoval #93 Jiří Budil (0:1).
11:04
V čase 11:04 proměnil v branku pohlednou kombinaci do prázdné branky hráči týmu FbC Barracudas Slaný 93 a zakončující 97 .
10:30
Prázdnou branku přestělil hráč domácího týmu číslo 20 Jaroslav Jaroš .
08:30
V nadějné pozici sám před brankářem minul hráč domácího týmu Daniel Pilař .
06:20
V posledních 10 sekundách jsme viděli dvě velmi dobrě rozehrané standartky domácího týmu na útočné polovině , avšak brankou neskončily  .
06:06
V nadějné pozici minul ostrostřelec domácího týmu Ondřej Cvekl .
05:07
Tým FbC Barracudas Slaný rozehrál pohledným způsobem standartní situaci na polovině soupeře , avšak skvělým zákrokem se vyznamenal brankář domácích Joshua Whitehead .
02:25
Prvním nedovoleným zákrokem v utkání se provinil hráč domácího celku číslo 25 Jiří Šolta
00:45
První střelu na branku v utkání zaznamenal tým FbC Barracudas Slaný .
00:01
Úvodní buly utkání vyhrál tým FbC Barracudas Slaný a po krátké kombinaci na vlastní polovině se přesunul do útočného pásma .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Kešner a Tomáš Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Barracudas Slaný:
00:00
Line-up domácích BK REAL ROUDNICE n/L: brankář: Joshua Marinus Whitehead; hráči v poli: Marcel Holíček, Michal Rott, Ondřej Cvekl, Štěpán Cvekl, Daniel Pilař
00:00
Vítáme Vás u prvního domácího utkání týmu BK REAL Roudnice v divizi A . Dnešním soupeřem domácího týmu bude také nováček soutěže tým FbC Barracudas Slaný . V prvním kole domácí tým BK REAL Roudnice prohrál s týmem Florbal TJ Kobylisy 8:4 a hostující tým FbC Barracudas Slaný zvítězil v domácích prostředí nad týmem SK Bivoj Litvínov poměrem 9:2 .