7:0
3:0
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady B - Florbal Chomutov B U23 14:1
4. Jan Švejda, 16. Radovan Vnuk, 16. Marek Šach, 19. Richard Klíma, 21. Jan Švejda, 23. Jan Švejda, 27. Jakub Záň, 33. Jakub Záň, 36. Jan Švejda, 38. Radovan Vnuk, 40. Matěj Šaroch, 56. Martin Šolaja, 58. Tadeáš Doucha, 59. Radovan Vnuk - 5. Martin Peksa; rozhodčí: Artem Zolotar - Filip Novák; vyloučení: 4:5 + Daniel Kellermann TDKU + 4; využití: 3:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Petr Žitník 12 - Lukáš Kopecký 22; po třetinách: 4:1, 7:0, 3:0;
Komentář domácích Nigrin Dalibor (Vedoucí):
Dnešní zápas jsme věnovali našemu oženěnému trenérovi. Díky tomu mělo utkání vysoké tempo a nasazení. Spousta pasáží hry nahoru-dolu se musela každému líbit. Na konci i pěkná šarvátka orazítkovala toto utkání. Chyběl nám bufet, káva, párky. Zdravíme Vikiho a Týnu Vondrafulovi! <3 Děkujeme soupeři za utkání.
Komentář hostů Bejček Ondřej (Vedoucí):
Děkujeme za zápas. Paráda, bomba, jedeme domů.
60:00
Střely ve 3. části: 12:6
60:00
59:30
Koubek se snažil vypíchnout nahozený balonek, nakonec ale skončil u mantinelu na zemi. Následně měl Švejda slibnou šanci, ale netrefil se a pár vteřin před koncem trefil tyčku.
58:45
Záň teď v obrovské šanci, vstříc gólmanovi zvolil střelu, ale pouze prověřil pevnost Kopeckého helmy.
58:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #4 Radovan Vnuk, asistoval #94 Jiří Krůšek (14:1).
58:10
Kytka do rohu na Krůška a ten hledal Vnuka před brankou a chybělo mu jen pár centimetrů, aby stihl balonek zasunout za záda Kopeckého.
57:22
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #92 Tadeáš Doucha, asistoval #2 Dalibor Nigrin (13:1).
57:22
A Doucha se dneska taky prosazuje, a to to neměl zrovna jednoduché. Chvíli teď hra trochu stála, nakonec Nigrin z rohu obloučkem nahazoval před branku, kde byl připravený právě Doucha.
55:54
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #21 Martin Šolaja, asistoval #44 Lukáš Chvátal (12:1).
55:54
Šolaja teď z výběhu docela snadno překonává gólmana střelou na bližší.
55:36
Rauscher zase břevno!
55:08
54:12
Nekuda na zemi, ale byl to docela nevinný zákrok od Šacha.
53:36
Žitník teď pomohl a vyběhl na dlouhý balonek. Zvládnul ho odkopnout, ale připletl se mu obránce do cesty, naštěstí nakonec balonek končí v rohu.
51:47
Poslední řádky mluví za vše, trochu se nám to tady přiostřuje. Slovy to úplně nelze popsat, Kellermann měl výpadek (který se dal asi očekávat s tím, jak celý zápas provokoval) při souboji se Šolajou a jde si odpočinout do šatny. Následuje přesilovka 4 na 3.
51:15
Vyloučen hráč #92 Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov B U23 do konce utkání.
51:15
Vyloučen hráč #92 Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov B U23 na 2+2 minuty za hrubost.
51:15
Vyloučen hráč #21 Martin Šolaja družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za držení.
51:06
Vyloučen hráč #89 Petr Švehla družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za sekání.
50:55
Nekuda zase zkouší střelu, ale pro změnu vysílá projektil nad.
49:20
Vyloučen hráč #94 Jiří Krůšek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za hra na zemi.
48:40
Peksa teď překonal Žitníka, ale pouze mezi nohama a balonek se vykutálel mimo brankovou čáru.
47:20
Vyloučen hráč #64 Matěj Špaček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za hrubost.
47:20
Na hřišti se nám to přiostřuje. Nejdříve v pádu Marek trochu zavadil o Špačka, který pak trochu odrazil do zad Nekudu v rohu mimo hřiště. Další přesilovka pro hosty.
45:32
Nejdříve to vypadalo, že bude vyloučení na straně domácích, nakonec z toho byla alespoň standardka pro hosty. Ta měla gólové parametry, kdy Nekuda rozehrál hned, jak mohl, ale Ilblovi scházelo pár centimetrů, aby balonek usměrnil do branky. Následný útok domácích zakončil Klíma střelou do helmy Kopeckého.
45:05
Nigrin nejdříve nohou zabránil v přihrávce do prázné. Poté se ocitl v útočném rohu a trochu se štěstím dokázal nahrát na střed Douchovi, kterému to dneska úplně nelepí.
44:13
Špaček se teď snažil probít dopředu, ale skončil na zemi. Faul a standardka pro domácí od mantinelu.
43:35
V šanci i domácí, ale Klímovi nahrávka přišla spíše pod nohy, takže měl s balonkem docela trable a pořádně ho trefit nedokázal.
43:16
Bejček teď po několik přihrávkách nahoře zvolil střelu, kam letěla si asi můžete už domyslet sami. Zase nad, Žitník tam má snad magnet.
42:35
A nebyli od toho daleko! Rauscher teď označkoval břevno, to mohl být gól.
41:54
Vyloučen hráč #44 Lukáš Chvátal družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
41:54
Vyloučení i pro domácího hráče, a tak dostává Chomutov šanci přesilovky. Uvidíme, jestli ji využijí.
40:15
Rauscher se teď hnal dopředu, ale místo střely zvolil přihrávku, kterou ale vystihl Krůšek. Následně Marek dokazuje, že položený televizní povrch jim mov nesedí, protože pro změnu zase přestřeluje.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:2
40:00
39:41
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #87 Matěj Šaroch, asistoval #52 Jakub Záň (11:1).
39:41
Nejdříve šance pro Špačka, který dostal hezkou přihrávku od Záně, ale měl celou dobu na zádech obránce. Následně pak byl trochu frmol před brankou Kopeckého, kterého nakonec velice snadnou střelou překonává Šaroch.
38:38
Chomutovštví hráči asi přes léto hodně posilovali na ruce, protože neustále branku Žitníka přestřelují. Tentokrát Ibl posílá balonek zase akorát tak, že je z toho rozehrávka pro domácí.
37:02
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #4 Radovan Vnuk, asistoval #52 Jakub Záň (10:1).
37:02
A přesilovka je využitá docela rychle. Vnuk ze středu vystřelil a Kopecký zvládl jeho střelu nějakým způsobem vyčapat, ale bylo to až poté, co balonek překročil brankovou čáru, protože se síťka rozvlnila. Po kratší debatě byl gól regulérně uznán bez zbytečných hádek, takže viditelně i hostující hráči viděli balonek v brance.
36:22
Vyloučen hráč #27 Michal Marek družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za zdržování hry.
36:22
Na hřišti je trochu cítit frustrace Chomutova, který při zápase již poněkolikáté odpálili balonek po zapískání rozhodčích. Tentokrát už toho ale rozhodčí měli dost a oprávněně pískají zdržování hry.
35:42
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #21 Martin Šolaja (9:1).
35:02
Vnuk si teď počkal, až vypadne balonek ze souboje a spolu s Chvátalem ho vyvezl do útoku. Chvátal zvolil střelu, ale rozvlnil pouze boční síťku.
33:38
Teď to Šolajovi úplně nesedlo. Vypadalo to, jako kdyby se nemohl rozhodnout, jestli má přihrát Klímovi na střed (který tam byl docela volný), nebo vystřelit, takže nahrál do rohu, kde nikdo nebyl. Na konci střídání se ještě dostal do šance, ale z blízka nedokázal Kopeckého překonat.
32:23
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #52 Jakub Záň, asistoval #64 Matěj Špaček (8:1).
32:10
Chvátal teď zkušeně přetáhl výběh, aby oběhl ještě jednoho obránce, ale střelu mu Kopecký vychytal.
30:14
Nguyen teď hledal malým obloučkem Švejdu, který si nabíhal před branku, ale skákající balonek nezvládl ukočírovat. Poté se do obrany krásně vrátil Šolaja a překazil Rauscherovi slibně vyvíjející se protiútok.
29:46
Ibl teď středu v dobré příležitosti, ale pouze nad.
28:30
Kapitán Marek teď zkusil vystřelit, ale brance Žitníka se ani nepřiblížila.
28:00
Nejdříve trochu šermovačka před brankou domácích. Nguyen se následně na středu opravdu krásně vymotal, ale finální fáze se mu nepovedla.
26:59
26:59
Jednoduché a účinné. Špaček pouze posunul na Záně, který neměl problém z první zakončit za záda Kopeckého, ten byl tentokrát bez šance.
25:59
Krásná akce, kdy se kombinace z první nakonec zadrhla, protože Peksa finální nahrávku Klímy na Kytku vystihl a hnal se dopředu. Nakonec ale jeho střelu ztečoval obránce mimo.
24:16
Chvátal se teď ocitá na zemi (Vejvodová by byla pyšná) po souboji s Bejčkem, ale naštěstí se hned zvedá a následnou akci 4 na 1 zazdívá Šolaja, který střelu z první úplně nezvládl a na tribuně se ozvalo pouze smutné povzdychnutí.
22:55
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #70 Chi Hieu Nguyen (6:1).
22:55
Nakonec se ne úplně nejkrásnější akcí, ale hlavně že efektivní, akcí prosazuje Švejda.
22:19
Začíná se nám přiostřovat. Další sekání z holí hostujícího celku a domácí tak získávají skoro minutovou přesilovku 5 na 3!
22:18
Vyloučen hráč #42 Matyáš Rauscher družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za sekání.
21:11
Vyloučen hráč #7 Ondřej Bejček družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za sekání.
20:52
Další šance, Krůšek pouze do Kopeckého. Následně se hnal Krůšek znovu do zakončení, ale byl zfaulován.
20:21
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda bez asistence (5:1).
20:21
Tak to bylo rychlé. Švejda získal balonek na své polovině a přečíslení 3 na 2 tentokrát neřešil přihrávkou, ale ze středu nekompromisně zavěsil do pravého vinglu.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:5
20:00
19:27
Další obrovská šance pro domácí. Záň našel krásně zpoza brány Nigrina, který si seběhl na střed a i když se dokázal trefit z první, tak Kopeckého nepřekonal. Škoda!
18:34
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #23 Richard Klíma, asistoval #94 Jiří Krůšek (4:1).
18:34
Nejdříve velká příležitost v podání Krůška a Kytky, kdy Krůšek přihrával Kytkovi před branku, ale ten chtěl celou akci vyšperkovat do prázdné a Krůškovi ještě nahrávku vracel. Obránce to ale zvládl ubránit. Následně se k balonku dostal Klíma a citovkou překonává Kopeckého do vinglu.
17:02
Špaček se teď krásně vytočil z rohu a dostal se do výběhu, který Kopecký neuvěřitelně vyčapal svou levačkou.
16:32
Nekuda teď vystihl krosovou přihrávku, po které už by stačilo balonek zamést do branky. Jeho následné vyvezení míčku do útoku ale zase skončilo na domácích obráncích.
15:52
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #13 Marek Šach, asistoval #94 Jiří Krůšek (3:1).
15:52
A Šach na sobě nedává znát únavu z včerejší veselky a krásnou individuální akci zakončuje nad nohu Kopeckého.
15:07
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #4 Radovan Vnuk, asistoval #70 Chi Hieu Nguyen (2:1).
15:07
Vnuk posílá Vinohrady do vedení. Jeho střela se odrazila o tyčku a Kopecký neměl šanci.
14:37
Zase super akce v podání mlaďáků. Kombinace Doucha - Švejda - Nguyen, kdy nakonec střela z hole Nguyena neměla gólové parametry.
13:14
Následně Klíma předvedl sprinterský souboj s Kellermannem, ze kterého vzešel hostující hráč úspěšně.
12:55
Krásná akce v podání Klímy a Kytky. Klíma vyvezl balonek a nahrával Kytkovi, který si sbíhal na vzdálenější tyčku. Balonek k němu doputoval, ale Kytka už ho nedocházal usměrnit za záda Kopeckého.
11:50
Úplně totožnou akci předvedli Švejda s Douchou, kdy Švejda zase našel Douchu u branky, který tentokrát balonek zvládl zpracovat, ale střela neměla úplně gólové parametry. Tak to vyjde třeba do třetice...
11:29
Šaroch teď v dobré příležitosti, ale z úhlu to měl těžké, a tak přestřeluje.
10:35
Peksa se teď snažil dostat ze zdvojení, ale Vnuk mu v tom zabránil a balonek zůstal na domácích čepelích. Nejspíše se to ale Peksovi úplně nelíbilo a ještě si s Vnukem něco vyříkával, zatím ale v poklidné atmosféře.
09:13
Švejda teď krásně na středu a hledal ještě Douchu, kterému už stačilo jen trefit branku, ale balonek mu před čepelí poskočil. Následně Švejda ze středu trefuje o pár metrů vedle.
07:44
Zatím mají více balonek na svých čepelích Vinohrady a Chomutov spoléhá spíš na protiútoky. Teď ale Kellerman využil zaváhání obrany a prověřil Žitníka, který ale vytáhl super zákrok!
05:59
Kellerman teď pod dohledem svého bratra, který fandí z tribuny (komu asi fandí, když má pak svůj zápas v Superlize za SKV?), předvedl krásné vytočení ze zdvojení a dobrou práci s balonkem na středu hřiště.
04:09
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #50 Martin Peksa, asistoval #89 Petr Švehla (1:1).
04:09
Tak to byla rychlá odpověď. Nejdříve bleskurychle proměněná přesilovka po hezké souhře Švejdy a Nigrina, kdy Nigrin našel Švejdu na středu a ten se nemýlil. Na druhé straně se ze středu prosazuje Peksa.
03:43
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #2 Dalibor Nigrin (1:0).
03:07
Vyloučen hráč #27 Michal Marek družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
02:20
Standardka z rohu znamená přesilovku pro domácí, neboť kapitán domácích se neudržel a vyběhl dříve než měl. Zatím ale zkoušejí hru v šesti.
01:58
Na druhé straně se řítil Krůšek vstříc Kopeckému, ale ještě nemá seřízeno.
01:35
První střela na branku, Kellermann se dostal do dobré příležitosti, ale střela mu nesedla, tak neměl Žitník větší problémy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Artem Zolotar a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov B U23:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Petr Žitník; hráči v poli: Radovan Vnuk, Dalibor Nigrin, Lukáš Chvátal, Jakub Záň, Matěj Špaček