1:1
0:3
- : -

Florbal Chomutov B U23 - 1.FBC DDM Děčín IV 1:5
32. Michal Bendl - 2. Lukáš Plechatý, 23. Jan Bräuer, 44. Petr Fišer, 48. Marek Sochor, 53. Marek Sochor; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Ondřej Lovacký; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Bruno Vagel 21 - Adam Havriljak 21; po třetinách: 0:1, 1:1, 0:3;
Komentář domácích Bocian Martin (Trenér):
Slabý a bezzubý výkon na straně naší a výborný výkon brankáře Děčína jsou hlavní důvody, proč dnes zápas skončil 1:5. Sice jsme většinu utkání kontrolovali hru, ale k ničemu to nevedlo. Soupeř byl odhodlanější k vítězství a to také po zásluze má. Díky všem účastníkům zápasu!
Komentář hostů Miško Petr (Trenér):
Dnes vydřené a zasloužené vítězství. V improvizované sestavě kluci bojovali jeden pro druhého a týmový výkon podpořený skvělým Adamem v brance nás dovedl k možná překvapivým 3 bodům. Nechť je dnešek naší inspirací do dalších zápasů.
60:00
Střely ve 3. části: 6:11
60:00
59:59
Máme tady konec utkání.
59:40
Vyloučen hráč #4 Vladislav Vrátil družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
59:01
Hraje se poslední minuta dnešního utkání.
57:23
Martin Schneider se snaží být střelecky aktivní, ale další pokus byl zblokován.
55:39
Hostující hráč Vrátil si těd udělal z domácích hráčů figurky, když se proběhl přes celé hřiště.
55:10
Odpískaný faul domácího Šulce.
52:12
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #6 Petr Fišer (1:5).
52:12
Sochor utekl domácí obraně a zvyšuje náskok svého týmu.
50:25
Domácí hrají v plném počtu.
48:25
Vyloučen hráč #50 Martin Peksa družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za hrubost.
48:25
Děčín má přesilovou hru a může navýšit svůj náskok.
47:59
Brankář Vagel si připisuje úspěšný zákrok.
47:55
Timeout Florbal Chomutov B U23
47:55
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #4 Vladislav Vrátil (1:4).
43:26
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #6 Petr Fišer, asistoval #4 Vladislav Vrátil (1:3).
42:15
Hra začíná být na obou stranách nervózní a dochází k ostřejším soubojům.
39:59
Tak jedna přišla, ale byla zblokovaná hostujícím hráčem.
39:52
Domácí si přihrávají a připravují si soupeře na jednu akci.
39:18
Chomutov si zahraje na konci druhé třetiny přesilovou hru.
39:15
Vyloučen hráč #25 Michal Záruba družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za bránění ve hře.
39:01
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
37:30
Domácí hráč č. 7 si tak moc věřil, že projde na ose hřiště přes dva hráče. Přišla ztrátá míčku a z toho rychlý útok hostů, ale Bruno Vagel byl pozorný.
36:40
Teď to vypadá, že na hřišti máme jeden tým, který touží po vyrovnání.
35:40
Vstřelená branka dodala domácím hráčům a fanouškům novou krev.
33:01
Bejček se na chvilku ocitnul sám nehlídaný před brankaře, jeho střelu chytil, ale na dorážku Bendla byl krátký.
31:09
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #92 Michal Bendl, asistoval #7 Ondřej Bejček (1:2).
30:44
Další nepřesná přihrávka domácích hráčů a hosté mají míček na svých florbalkách.
30:01
Máme za sebou půlku zápasu, ale k vidění toho moc nebylo.
28:55
Chomutov si přihrává na své polovině hřiště, ale jak chce přejít do útoku, tak míček končí mimo hřiště.
27:25
Bohužel nic z toho nebylo a míček získává Děčín.
27:12
Schneider na míčku, tak co nám ukáže za fintu.
23:56
Domácí hráči jsou více na míčku a kombinují, ale na branky vede soupeř.
22:03
Další nenápadná střela hostů končí brankou.
22:02
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #92 Jan Bräuer bez asistence (0:2).
21:23
Hostující obránce Plechatý si hrál s míčkem na své polovině. Domácí hráči ho sevřeli a získavají míček.
17:30
Z domácích hráčů je zatím nejčastějším střelcem Schneider.
15:16
Míček se odrazil k Šulcovi, který rychle zatáhnul míček za sebe, ale střela letěla mimo branku.
15:12
Schneider ve vyložené šanci, ale jeho bomba skončila na masce brankaře.
12:28
Rozhodčí konzultoval jednu situaci s pořadatelským stolkem. Všechno je v pořádku a hra pokračuje.
12:05
Obránce Vrátil zblokoval střelu domácích, hned se snažil jít do útoku, ale bohužel se mu míček zamotal mezi nohy.
11:10
Hostující brankař si připisuje další úspěšný zákrok.
10:31
Domácí hráči kombinují přihrávkami na své polovině a postupně se prostřídavají.
07:57
07:24
Domácí hráči získali míček a běželi do rychlého protiútoku. Na konci akce Schneider střílel do odkryté branky, ale netrefil.
06:42
Hostující hráči se snaží něco vymyslet, ale zatím je to o přihrávkách.
05:57
Hosté si zahrají první přesilovou hru.
05:56
Vyloučen hráč #99 Miloš Šulc družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za blokování florbalky.
04:44
Pár minut se na hřišti nestalo nic zajímavého, aspoň tady máme zbytek kotle věrných fanoušků.
02:19
Pačmag se Šulcem si vyměnili pár příhrávek na své obranné polovině.
01:13
Hosté rychlou akcí střílejí úvodní branku zápasu.
01:12
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #23 Lukáš Plechatý, asistoval #6 Petr Fišer (0:1).
00:31
Hostující brankař poprvé zasahuje.
00:01
Domácí tým vyhrává úvodní buly.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a Ondřej Lovacký.
00:00
00:00
Line-up hostů 1.FBC DDM Děčín IV: brankář: Adam Havriljak;
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov B U23:
00:00
Vážení divácí vítám Vás u večerního nedělního utkání. Přeji příjemné počtěníčko.