3:3
4:2
- : -

Florbal TJ Kobylisy - FBC Česká Lípa B 15:5
1. Ondřej Kočí, 11. Adam Kropík, 13. David Mühlbach, 17. Ondřej Kočí, 17. Jan Hrdlička, 18. Daniel Havlíček, 19. Jakub Zíka, 20. Lukáš Panenka, 32. Jindřich Smoček, 33. Adam Kropík, 34. Vít Komorný, 43. Lukáš Panenka, 45. Lukáš Panenka, 54. Jan Hrdlička, 55. Jindřich Smoček - 26. Petr Procházka, 30. Zdeněk Petrák, 36. Petr Procházka, 47. Petr Procházka, 60. Ondřej Riljak; rozhodčí: Jakub Dragoun - Miroslav Tomeš; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Ondřej Kudrnáč 17 - Vojtěch Jirka 39; po třetinách: 8:0, 3:3, 4:2;
Komentář domácích Hrdlička Jan (Trenér):
"Celý zápas jsme měli od začátku ve vlastní režii. Děkujeme soupeři za zápas."
Komentář hostů Dzierža Marek (Trenér):
Dnes nás soupeř předčil ve všech aspektech. Naše totální nesoustředěnost je vidět na výsledkové tabuli, Jsem rád, že to není ještě horší.Soupeři gratuluji.
60:00
Střely ve 3. části: 15:8
60:00
59:23
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #28 Ondřej Riljak, asistoval #19 Petr Procházka (15:5).
59:23
Hosté v oslabení skórují
57:46
Vyloučen hráč #7 Jan Bureš družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za špatné střídání.
56:03
Kudrnáč likviduje českolipský brejk
54:07
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #78 Jindřich Smoček bez asistence (15:4).
53:55
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #21 David Mühlbach (14:4).
53:55
Bohouškova dělovka končí v síti
51:06
Domácí se bez větších problémů ubránili
49:06
Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
48:30
Hosté při signalizovaném vyloučení v šesti
47:05
Šimon selhal před takřka prázdnou bránou
46:54
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #9 Marek Dzierža (13:4).
44:58
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #47 Lukáš Panenka, asistoval #15 Boris Nouzák (13:3).
42:27
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #47 Lukáš Panenka, asistoval #52 Vít Komorný (12:3).
35:32
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #15 Jakub Knespl (11:3).
35:15
Krejčí tyčka
33:31
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #3 Ondřej Kočí (11:2).
33:31
Domácí jsou stále při střelecké chuti
32:56
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #91 Adam Kropík, asistoval #11 Matěj Víšek (10:2).
32:56
Deset!
31:17
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #78 Jindřich Smoček, asistoval #3 Ondřej Kočí (9:2).
31:17
Domácí rychle využívají
31:04
Vyloučen hráč #13 David Böhme družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za bránění ve hře.
29:13
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #3 Zdeněk Petrák, asistoval #9 Marek Dzierža (8:2).
29:13
A vzápětí opět skórují
28:59
Hosté se ubránili
26:59
Vyloučen hráč #13 David Böhme družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání.
19:46
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #47 Lukáš Panenka, asistoval #3 Ondřej Kočí (8:0).
19:46
Osm
18:37
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #68 Tomáš Klouda (7:0).
18:37
Česká Lípa se musí cítit asi jako Slavia před pár lety s Arsenalem. Nebo s Teplicemi
17:12
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #46 Ondřej Krejčí (6:0).
17:12
Zpívá nám kanárek
16:34
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #29 Jakub Zíka (5:0).
16:34
A Bohoušek dovezl bůreček!
16:13
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #15 Boris Nouzák (4:0).
12:03
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #21 David Mühlbach, asistoval #28 Jan Pozler (3:0).
12:03
A další pěkná kombinace s ještě hezčí střelou
10:20
10:20
Kde se vzal, tu se vzal před odkrytou brankou Adam Kropík, dostal přihrávku a zvyšuje na 2:0