Komentář domácích Nolč Adam (Trenér):
Zaspaná první třetina, poté jsme ukázali týmového ducha a otočili jsme utkání.
Děkujieme soupeři a přejeme mu šťastnoucestu domů.
Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér):
Z naší strany mnohem lepší zápas než poslední (minulé kolo i loňský pohárový s Barrakudami), byl to trpělivý zápas z obou stran, kdy jsme nedokázali odskočit a domácí na konci výborně srovnali. Děkujem všem přítomným.
65:00
Střely v prodloužení: 5:1
62:58
62:58
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #67 David Sachr bez asistence (7:6).
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 17:9
60:00
59:55
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #10 Ondřej Richtr (6:6).
57:21
Timeout FbC Barracudas Slaný
54:45
Vyloučen hráč #11 Ondřej Kopp družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hra na zemi.
54:13
Timeout FBC DDM Kati Kadaň
54:13
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #67 David Sachr, asistoval #97 Alois Burian (5:6).
53:55
Vyloučen hráč #29 Jaroslav Michálek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hra rukou.
52:29
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #11 Ondřej Kopp, asistoval #27 Ondřej Kalach (4:6).
49:38
Vyloučen hráč #9 Daniel Jäschke družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:15
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #67 David Sachr, asistoval #36 Vojtěch Hlava (4:5).
46:21
Vyloučen hráč #26 Marek Pokorný družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za blokování florbalky.
41:09
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #5 Marek Macura, asistoval #26 Marek Pokorný (3:5).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:12
40:00
39:32
Vyloučen hráč #96 Lukáš Reymar družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za špatné střídání.
32:50
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #3 Jiří Rafaj, asistoval #10 Ondřej Richtr (3:4).
31:32
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík z trestného střílení (2:4).
29:53
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #27 David Mistrík, asistoval #29 Radek Šťovíček (2:3).
28:12
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #10 Ondřej Richtr, asistoval #27 David Mistrík (1:3).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:13
20:00
15:50
Vyloučen hráč #12 Jiří Prokop družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost.
09:07
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #5 Marek Macura, asistoval #12 Jiří Prokop (0:3).
06:12
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #5 Marek Macura (0:2).
04:04
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Vladimír Buzický.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Matěj Holeček; hráči v poli: Jaroslav Michálek, René Chodura, Mikuláš Kulík, Patrick Lenke, Daniel Muchna
00:00
Line-up domácích FbC Barracudas Slaný: brankář: Vojtěch Hlava; hráči v poli: Vojtěch Keder, Ondřej Richtr, David Mistrík, Jiří Rafaj, Tomáš Richtr