6:0
1:1
- : -

Florbal Ústí B - BK REAL ROUDNICE n/L 10:4
17. Hynek Nikolič, 19. Hynek Nikolič, 19. David Stummer, 26. Jiří Strnad, 30. David Stummer, 34. Patrik Šredl, 34. Hynek Nikolič, 39. Hynek Nikolič, 40. Jindřich Grosse, 49. Jiří Horák - 4. Jaroslav Jaroš, 10. Marcel Holíček, 13. Marcel Holíček, 42. Martin Pechatý; rozhodčí: Pavel Váňa - Ondřej Hrubý; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 30 - Joshua Marinus Whitehead 35; po třetinách: 3:3, 6:0, 1:1;
Komentář domácích Grosse Jindřich (Vedoucí):
V tomhle zápase jsme se potřebovali chytit, mít 0 bodů na konci září, to by bylo zlé. V týdnu jsme zpětinásobili tréninkové dávky. Blbý je, že 5 krát 0 je furt 0. Dneska jsme zvládli jednu třetinu a to nám stačilo, snad bude lépe. Díky všem.
60:00
Střely ve 3. části: 11:8
60:00
58:50
Stummer florbalkou zabránil střele do prázdné.
58:15
Vaca posla přihrávku vzduchem Šredlovi do prázdné, ten ale pouze promáchnul.
57:20
Hra se teď více odehrává na ústecké útočné polovině.
56:41
Šredl vyběhl sám na bránu, ale bohužel gól nedává.
55:26
Nikolič pálí pouze do bloku.
55:03
Vyloučen hráč #10 Hynek Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
53:37
Vyloučen hráč #30 Jan Rott družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:37
Máme tady další ústeckou přesilovku, opět doufáme, že bude úspěšná
51:16
Whiteheadovi se podařilo v rychlosti odpálit míček, který se odrazil směrem na šibenici.
50:52
Atmosféra v hale je vyhrocená.
50:00
Roudnice znovu přitvrdila a nic ústečákům nedává zadarmo.
49:02
Hlava opět vyráží míček rukou.
48:12
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #68 Jiří Horák, asistoval #57 Patrik Šredl (10:4).
46:59
Grosse vysoko přepálil branku.
43:33
Štorek si zpracoval přihrávku vzduchem za bránu, bohužel ale o míček přišel v souboji.
42:11
Hlava chytá míček za brankou s nohou jentaktak v brankovišti.
41:20
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #36 Martin Pechatý, asistoval #49 Ondřej Cvekl (9:4).
39:16
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #24 Vladimír Štorek (9:3).
38:43
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #19 Jindřich Grosse (8:3).
38:43
Neuvěřitelný čtvrtý gól střílí z podivného úhlu Nikolič.
38:02
Šredl promách obrovskou šanci.
35:48
Grosse se pokusil asi 3. dorážet na Whiteheada, bohužel mu míček poskakoval a ani jednou ho netrefil.
35:04
Vaca pálí z první pouze do bloku Rotta.
33:59
33:59
Hynek Nikolič završil svůj hattrick krásným gólem z první do prázdné branky!
33:05
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #57 Patrik Šredl, asistoval #13 David Stummer (6:3).
32:24
Neuvěřitelné 2 minuty hry bez přerušení jsou nyní přerušeny standartkou pro Roudnici.
30:14
Hra se dostává do poklidnějšího tempa než v první třetině.
29:35
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #13 David Stummer, asistoval #68 Jiří Horák (5:3).
27:03
Další roudnická střela kousek mimo bránu Hlava.
25:48
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #99 Jiří Strnad, asistoval #10 Hynek Nikolič (4:3).
25:48
A Ústí se rázem dostává do vedení!
24:34
Šredl trefuje pouze tyčku roudnické brány.
24:09
Hlava opět připraven.
22:50
Ústí se podařilo oslabení ubránit a už hrají v plném počtu.
20:50
Vyloučen hráč #10 Hynek Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
20:50
A máme tu také první ústecké oslabení, doufejme že se nám ho podaří ubránit.
20:26
Grosse zblokoval první roudnickou střelu této třetiny.
20:00
20:00
20:00
Střely v 1. části: 19:19
20:00
18:58
A máme vyrovnáno! Stummerovi se podařilo postarat se o další ústecký gól v rychlém časovém sledu.
18:57
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #13 David Stummer, asistoval #99 Jiří Strnad (3:3).
18:33
Skvělý zákrok Whiteheada rukou.
18:06
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #24 Vladimír Štorek (2:3).
16:41
16:41
Nikoličovi se mkonečně podařilo propálit Whiteheada a Ústí tak využívá přesilovky.
16:01
Nikoličova střela jen těsně mimo roudnickou branku.
15:03
Vyloučen hráč #49 Ondřej Cvekl družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
15:03
A máme tu první ústeckou přesilovku, doufejme že bude úspěšná.
14:48
Whitehead jentaktak zabránil ústeckému gólu.
13:14
Vaca opět zkouší Whiteheadovu připravenost.
12:43
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #40 Marcel Holíček, asistoval #12 David Šindelář (0:3).
12:17
Cvekl se dostal do samostatného úniku před ústeckou branku, Hlava ale chytá.
11:54
Hlava nohou odkopává balonek do rohu.
10:51
Balonek je každou chvíli mimo hrací plochu.
09:33
Whiteheadův výhoz skončil na čepeli Štorka nebezpečně blízko brány, naštěstí pro Roudnici si ho získal zpátky pod kontrolu.
09:26
09:05
Vaca přihrál pouze na čepel Slaby.
07:43
Stummer byl při úniku na branku zblokován dvěma roudnickými hráči.
07:26
Hlava připraven.
06:41
Štorek skvělou backhandovou přihrávkou dostal Ústí do další šance.
05:44
Vaca při souboji u mantinelu pomalu vyhodil roudnického hráče z hřiště.
04:49
Šolta zabránil Štorkově střele, která mohla nebezpečně ohrozit Whiteheada.
03:39
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #20 Jaroslav Jaroš z trestného střílení (0:1).
03:38
Hlava jen těsně zabránil gólu, bohužel se před ústeckou bránou stal faul a bude z toho nájedz.
02:33
Grosse se ze standartky z rohu pokusil zaútočit na branku Whiteheada, před kterou stál připravený jeho spoluhráč. Akce ale skončila standartkou pro Roudnici.
01:41
Vaca se pokusil o první ústeckou střelu, ale bohužel mu sjela z čepele a končí v rukách Whiteheada, který se pro balonek sklouznul.
00:30
Nikolič sebral Ariunbuyanovi míček z čepele, ale vyletěl mu mimo hřiště.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Váňa a Ondřej Hrubý.
00:00
00:00
Line-up hostů BK REAL ROUDNICE n/L: brankář: Joshua Marinus Whitehead; hráči v poli: Jiří Šolta, Martin Pechatý, Jaroslav Jaroš, Bilguun Ariunbuyan, Jiří Hádek
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí B: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Adam Nikolič, Jiří Strnad, Hynek Nikolič, Jindřich Grosse, Vladimír Štorek