2:7
0:8
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice B - Fbc Strakonice 3:18
15. David Caha, 27. Adam Severin, 40. Josef Čížek - 5. Tomáš Houska, 6. Karel Šavrda, 12. Karel Šavrda, 25. Vojtěch Houska, 30. Lukáš Pluskal, 31. Vojtěch Houska, 34. Tomáš Houska, 36. Jan Staněk, 38. Jan Staněk, 40. Tomáš Houska, 43. Vojtěch Houska, 44. Luboš Homolka, 45. Jiří Křesák, 47. Luboš Homolka, 48. Jan Staněk, 57. Luboš Homolka, 59. Karel Šavrda, 60. Luboš Homolka; rozhodčí: Hynek Mošna - Martin Štrunc; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 44; zásahy brankářů: Lukáš Bicek ? - Jaroslav Velek ?, Hynek Samec ?; po třetinách: 1:3, 2:7, 0:8;
Komentář domácích Bicek Lukáš (Vedoucí):
První uktání sezóny je za nami. Prvních deset minut bylo oťukávacích, pak přišla slibná pasáž z naší strany zhruba do poloviny druhé třetiny a zbytek už je historie. Děkujeme soupeři za utkání a za pořádání.
Komentář hostů Řezanka Karel (Vedoucí):
Dneska od začátku až do konce zodpovědný výkon.Luboš dneska nesmysl, byl ohnivej.Snad mu do konce sezóny nedojde mana. Zdravíme Báru do Katovic.
Win Win Strakonice Ole.
60:00
59:08
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #44 Luboš Homolka, asistoval #14 Jan Staněk (3:18).
58:03
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #77 Matěj Mikeš (3:17).
56:32
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #44 Luboš Homolka bez asistence (3:16).
49:35
Střídání brankáře. Nový brankář #33 Hynek Samec družstva Fbc Strakonice
47:22
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #14 Jan Staněk, asistoval #19 Jiří Křesák (3:15).
46:05
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #44 Luboš Homolka, asistoval #9 Tomáš Houska (3:14).
44:48
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #32 Vojtěch Houska (3:13).
43:51
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #44 Luboš Homolka bez asistence (3:12).
42:52
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #19 Jiří Křesák (3:11).
40:00
40:00
39:19
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #27 Josef Čížek, asistoval #72 David Caha (3:10).
39:01
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #14 Jan Staněk (2:10).
37:31
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #14 Jan Staněk bez asistence (2:9).
35:14
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #14 Jan Staněk, asistoval #3 Miloslav Blahuta (2:8).
35:05
Vyloučen hráč #60 Martin Vacek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:34
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #3 Miloslav Blahuta (2:7).
30:35
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #24 Karel Šavrda (2:6).
29:19
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal, asistoval #37 Tomáš Mareš (2:5).
26:23
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #13 Adam Severin, asistoval #10 Šimon Perek (2:4).
24:48
20:00
20:00
14:26
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #72 David Caha, asistoval #60 Martin Vacek (1:3).
11:35
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #37 Tomáš Mareš (0:3).
05:59
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #19 Jiří Křesák (0:2).