0:3
4:2
1:0

Florbal Jindřichův Hradec - Panthers Praha B U23 6:5p
11. Jan Šimic, 45. Jiří Šustr, 55. Filip Šimek, 56. Michal Hřebíček, 60. Vít Hovorka, 63. Kryštof Ille - 23. Tomáš Mánek, 25. Jan Tvrdek, 32. Martin Brauner, 51. Martin Brauner, 57. Přemysl Vávra; rozhodčí: Martin Hrubec - Radek Chýna; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Toman 18 - Pavel Chlup 24; po třetinách: 1:0, 0:3, 4:2, 1:0;
Komentář domácích Šmíd Jakub (Asistent trenéra):
První třetina z našeho pohledu dobře zvládnutá. Škoda pouze jednogólového náskoku. Ve druhé třetině jsme začali klasicky bláznit, dělat chyby a nepromnělili i přesto vytvořené gólovky. Ve třetí třetině zlepšení a perfetkní obrat. Děkujeme soupeři za utkání a soupeři přejeme šťastnou cestu domu.
Komentář hostů Sysel Jan (Asistent trenéra):
K samotnému utkání jsme vyjeli v polepené sestavě. Kupodivu se nám dařilo přesilu domácích držet na uzdě. Do poslední chvíle se bojovalo o body a vzhledem k počtům, herní aktivitě i chuti, si troufám říct, že jsme si je zasloužili o chloupek více. Děkuji všem hráčům, kteří vážili tak dlouhou cestu a nechali tu naprosté maximum. Ps.:Příště i s tebou LJ.
65:00
Střely v prodloužení: 2:0
62:40
62:40
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #3 Kryštof Ille, asistoval #4 Michal Hřebíček (6:5).
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 13:7
60:00
59:59
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #22 Vít Hovorka, asistoval #4 Michal Hřebíček (5:5).
59:15
Vyloučen hráč #12 Martin Brauner družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za blokování florbalky.
57:42
Vyloučen hráč #8 Patrik Holý družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
56:17
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #2 Přemysl Vávra, asistoval #17 Jan Tvrdek (4:5).
55:17
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #4 Michal Hřebíček, asistoval #14 Jakub Tejnor (4:4).
54:18
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #17 Filip Šimek, asistoval #8 Patrik Holý (3:4).
52:00
Timeout Florbal Jindřichův Hradec
50:41
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #12 Martin Brauner, asistoval #96 Štěpán Weber (2:4).
47:14
Vyloučen hráč #9 Jan Šimic družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
44:42
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #21 Jiří Šustr, asistoval #26 Filip Kopřiva (2:3).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:11
40:00
36:38
Vyloučen hráč #3 Kryštof Ille družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:56
Vyloučen hráč #14 Jakub Tejnor družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za bránění ve hře.
31:03
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #12 Martin Brauner bez asistence (1:3).
24:06
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #17 Jan Tvrdek, asistoval #96 Štěpán Weber (1:2).
22:10
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #56 Tomáš Mánek, asistoval #2 Přemysl Vávra (1:1).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:6
20:00
15:07
Vyloučen hráč #82 Ryan Ian Stejskal družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za hra na zemi.
10:22
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #9 Jan Šimic, asistoval #17 Filip Šimek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hrubec a Radek Chýna.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha B U23: hráči v poli: Jan Tvrdek, Přemysl Vávra, Tomáš Mánek, Štěpán Weber, Jan Sysel
00:00
Line-up domácích Florbal Jindřichův Hradec: brankář: Petr Toman; hráči v poli: Martin Novák, Kryštof Ille, Jakub Tejnor, Vojtěch Koutný, Michal Hřebíček