2:3
6:3
0:1

Fbc Strakonice - Wizards DDM SO Praha 10 10:11p
9. Tomáš Mareš, 10. Jiří Křesák, 23. Miloslav Blahuta, 29. Tomáš Houska, 42. Jan Staněk, 49. Tomáš Houska, 54. Lukáš Pluskal, 54. Adam Přib, 55. Jiří Křesák, 57. Tomáš Mareš - 9. Karel Smutný, 10. Filip Müller, 18. Tomáš Hájek, 18. Martin Lazárek, 23. Šimon Jakub Král, 33. Martin Lazárek, 35. Tomáš Branžovský, 41. Martin Lazárek, 47. Martin Lazárek, 48. Martin Lazárek, 61. Petr Krob; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 3:4 + Jaroslav Kincl OS; využití: 3:2; diváků: 41; zásahy brankářů: Jaroslav Velek 21 - Vít Svojše 36, Jan Hartman 3; po třetinách: 2:4, 2:3, 6:3, 0:1;
Komentář domácích Řezanka Karel (Vedoucí):
Do útoku dobrý.Do obrany horší.Tento zápas ukázal že je furt co zlepšovat.Pofoukáme bebí,utřeme nudle a zítra jsme ready.Zdravíme trenéra do postele,ať je brzo fit.Děkujeme divákům a skautovi z milevska za návštěvu,snad nebude chtít draftovat moc hráčů,náš kodex je nastavený na vysoký částky.Soupeři přeji štastnou cestu domů.
Strakonice Ole.
Komentář hostů Kincl Jaroslav (Trenér):
Těžké utkání proti kvalitnímu soupeři a důležité dva body, které si ze Strakonic odvážíme za výhru v prodloužení. Několikrát jsme soupeři odskočili na rozdíl dvou a tří branek, bohužel si náskok nepohlídali. Mrzí mě vyloučení v závěru a děkuji hráčům za bojovnost do rozhodnutí. Také díky soupeři za dobrý zápas.
65:00
Střely v prodloužení: 2:1
60:31
60:31
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #13 Petr Krob, asistoval #25 Karel Smutný (10:11).
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 21:10
60:00
56:09
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #32 Vojtěch Houska (10:10).
54:52
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #32 Vojtěch Houska (9:10).
54:28
Vyloučen hráč #39 Sebastian Maxa družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:44
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Adam Přib, asistoval #3 Miloslav Blahuta (8:10).
53:44
Střídání brankáře. Nový brankář #17 Jan Hartman družstva Wizards DDM SO Praha 10
53:44
Vyloučen hráč #74 Matyáš Rygl družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nesportovní chování.
53:44
Vyloučen trenér Jaroslav Kincl družstva Wizards DDM SO Praha 10 - osobní trest.
53:02
Timeout Wizards DDM SO Praha 10
53:02
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal, asistoval #32 Vojtěch Houska (7:10).
48:11
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #14 Jan Staněk (6:10).
47:54
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #25 Karel Smutný (5:10).
46:42
45:05
Vyloučen hráč #37 Tomáš Mareš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hrubost.
42:21
Vyloučen hráč #13 Petr Krob družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
41:13
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #14 Jan Staněk, asistoval #38 Adam Přib (5:8).
40:36
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:10
40:00
34:55
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #39 Sebastian Maxa (4:7).
32:52
32:32
Vyloučen hráč #32 Vojtěch Houska družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání.
28:35
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #3 Miloslav Blahuta (4:5).
22:54
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #9 Šimon Jakub Král, asistoval #94 Jindřich Zoth (3:5).
22:24
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #3 Miloslav Blahuta, asistoval #9 Tomáš Houska (3:4).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 14:11
20:00
19:01
Vyloučen hráč #19 Jiří Křesák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:34
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #13 Petr Krob (2:4).
17:01
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #73 Tomáš Hájek, asistoval #7 Filip Müller (2:3).
09:40
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Filip Müller, asistoval #73 Tomáš Hájek (2:2).
09:00
08:18
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #22 Martin Lazárek (1:1).
08:03
06:36
Vyloučen hráč #28 David Bouda družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM SO Praha 10: brankář: Vít Svojše; hráči v poli: Jindřich Zoth, Vít Křivonoska, Tomáš Branžovský, David Bouda, Sebastian Maxa