2:1
4:0
- : -

FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B - FBC ROKYCANY 7:2
1. Radek Calta, 36. Matyáš Moller, 39. Marek Zíka, 45. Jan Vaněk, 48. Tomáš Vlček, 59. Jan Svoboda, 60. Jan Horák - 20. Jakub Boháč, 21. Jakub Boháč; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Jaroslav Jůna 20 - Martin Štochl 31; po třetinách: 1:1, 2:1, 4:0;
Komentář domácích Gregořica Petr (Trenér):
Po nervózním vyrovnaném úvodu jsme postupně zkvalitňovali obranu a i díky postupně více unavenému soupeři navyšovali náskok, což přineslo klid do našich řad a mohli jsme utkání v poklidu dohrát. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně zdaru v dalších kolech.
Komentář hostů Michálek Václav (Trenér):
Dnešní utkání rozhodly individuální chyby ve třetí třetině. Dvě třetiny jsme schopni hrát pěkný florbal hodný divize a potom se začnou kupit chyby a složíme se. Děkuji všem zúčastněným
60:00
Střely ve 3. části: 11:5
60:00
59:05
A to je debakl... druhý gól do prádné branky střílí Jan Horák, skóre utkání 7:2
59:04
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #4 Jan Horák, asistoval #96 Matěj Soukup (7:2).
58:43
Gregořica našel svým krosem Svobodu, kterému nedělalo větší problém dovést míček do prádné branky.
58:42
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #95 Jan Svoboda, asistoval #19 Petr Gregořica (6:2).
52:28
Houževnatá obrana Slavie zatím přináší ovoce, Rokycany jsou při vlastní přesilovce bezzubé.
51:09
Výhodu přesilové hry si vyzkouší také Rokycany.
51:08
Vyloučen hráč #5 Pavel Hamrle družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání.
49:55
Dnes již počtvrté je v akci úklidová služba, která zas a znova uklízí hadrem mokrou podlahu.
47:56
Nešťasný odraz pro Štochla od nohy plzeňského útočníka končí za jeho zády. Na světelné tabuli nyní svítí skóre 5:2 ve prospěch týmu z města piva.
47:55
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #83 Tomáš Vlček bez asistence (5:2).
46:54
Boháč se dostal k bráně domácích, avšak hattrick nezkompletoval díky důrazu plzeňské defenzivy.
44:43
Utkání zatím vede ke spokojenosti pořadatelského stolku, tak jako když jsme se dozvědeli že Barca vyhrála. Skóre utkání 4:2.
44:32
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #17 Jan Vaněk, asistoval #5 Pavel Hamrle (4:2).
42:47
Třetí část utkání nám zatím žádné větší šance nepřinesla.
40:01
Poslední třetina dnešního klání byla rozehrána.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:9
40:00
38:11
Skóre se znova otáčí, a plzeňský celek posílá podruhé v zápase do vedení Zíka.
38:10
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #16 Marek Zíka, asistoval #94 Matouš Bešta (3:2).
37:09
Brejková situace nepřinesla pro Rokycany tolik kýžený gól.
35:27
A máme srovnáno!!! Maty Moller po skvělé individuální akci zachoval klidnou hlavu a přízemní střelou překonal golmana hostů.
35:26
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #44 Matyáš Moller bez asistence (2:2).
34:45
Situace 2na1 z pohledu Rokycan gólem neskončila, Vališ drží svůj mančaft.
32:25
I druhá přesilovka domácích zůstala nepotrestána.
31:28
Střela Mollera skákala po brankové čáře, avšak v síti neskončila.
30:36
Slavii čeká druhá přesilovka tohoto utkání, uvidíme zda pro ně dopadne lépe než ta předchozí.
30:35
Vyloučen hráč #9 Zbyněk Hora družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
29:48
Soukup v samostatném úniku trefil pouze hruď skvěle postaveného Štochla.
28:00
Vališ ukončil počínání Rokycan několika skvělými zákroky.
24:04
Soukupova střela jen těsně minula pravou tyč Štochlovo svatyně.
20:36
Boháč přidává svůj druhý dnešní gól a otáčí skóre zápasu na 2:1 z pohledu hostí.
20:35
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #46 Jakub Boháč bez asistence (1:2).
19:02
Rokycany necelou minutu před koncem srovnávají, trefil se Boháč.
19:01
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #46 Jakub Boháč, asistoval #25 Martin Fiala (1:1).
16:33
Golmani na obou stranách teď podrželi své týmy.

12:44
Plzeň nesehrála svoji powerplay vůbec dobře, do žádného většího tlaku se tudíž nedostala.
10:44
Slavia bude mít výhodu přesilové hry.
10:43
Vyloučen hráč #11 Denis Vitouš družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za opakované přestupky.
09:30
Utkání je plné zajímavých momentů, avšak skóre je pořád 1:0.
07:21
Boháč teď ,,obejmul,, svého protihráče, což samozřejmě neuniklo pozornosti jednoho ze sudích, který jeho počínání posoudil jako nedovolené.
05:12
Štochla teď před druhou inkasovanou brankou zachránila branková konstrukce.
04:08
Hra je teď plná nepřesností na obou stranách.
02:26
Beštovo střela neměla šanci na úspěch.
01:18
První střelu na branku po minutě zaznamenávají i Rokycany.
00:39
Domácí se ujímají vedení hned v samotném začátku utkání.
00:38
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #65 Radek Calta, asistoval #33 Lukáš Kratochvíl (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ROKYCANY: brankář: Martin Štochl; hráči v poli: Martin Štván, Vojtěch Pekárek, Jakub Svejkovský, Lukáš Bendek, Martin Fiala
00:00
Line-up domácích FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B: hráči v poli: Karel Eichler, Radek Calta, Pavel Hamrle, Jan Vaněk, Lukáš Kratochvíl