3:2
- : -
FbC Písek

FBŠ ATT Gorily Plzeň - FbC Písek 15:6
6. Ondřej Hlinovský, 7. Ondřej Budek, 10. Ondřej Budek, 10. Kryštof Lehečka, 11. Bořek Ozom, 13. Bořek Ozom, 14. Tomáš Pour, 22. Matěj Surák, 26. Matěj Surák, 38. Kryštof Lehečka, 39. Ondřej Hlinovský, 40. Filip Tábořík, 51. Ondřej Budek, 55. Ondřej Budek, 56. Vojtěch Hejduk - 8. Jan Králík, 11. Michael Kučera, 21. Ondřej Walter, 39. Vít Prokopec, 52. Ondřej Walter, 59. Michael Kolínský; rozhodčí: Michal Žáček - Jakub Matějka; vyloučení: 4:3; využití: 1:3; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 27 - Karel Tvrdík 10, Jakub Štěpán 11; po třetinách: 7:2, 5:2, 3:2;
Komentář domácích Vandák Jakub (Vedoucí):
Dnes jsme do utkání dobře vstoupili, byli aktivní hned od začátku, což nám přineslo několik branek, které nás uklidnily do zbytku utkání. Druhá třetina byla od obou týmů hodně bojovná, na vstřelené branky soupeře jsme velmi rychle reagovali a nepustili soupeře do soustavného tlaku. Podali jsme soustředěný výkon a body zůstavájí doma. Jsme spokojeni. Děkujeme soupeři za utkání a fanouškům za podporu.
Komentář hostů Hanzlík Michal (Trenér):
Prvních 10 minut na nás soupeř vlétl a vůbec nás nepustil do zápasu. Gorily ukázali florbalovou kvalitu, ale především obrovskou chuť zvítězit. Nadruhou stranu pochvala pro naše kluky, že to úplně nezabalili a pořád chtěli hrát. Věřím, že nás to probere do dalších kol. Děkujeme soupeři za dnešní facku a férové utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 8:11
60:00
59:15
Přesilovku si zahrají ještě i domácí. Bílé gorily tlačí čtveřici, Matěj Surák šanci neproměnil.
59:07
Vyloučen hráč #87 Ondřej Walter družstva FbC Písek na 2 minuty za blokování florbalky.
58:37
Ne, opravdu ani Vojta Šimůnek nechytí všechno. Tohle byla rána po krosu a přesná.
58:36
Branku družstva FbC Písek vstřelil #57 Michael Kolínský, asistoval #48 Jakub Mikeš (15:6).
57:48
Písecká přesilovka v 6. Ale Gorily mají brankáře Šimůnka. To je dostatečná odpověď na první minutu přesilovky.
57:27
Vyloučen hráč #11 Ondřej Budek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky.
57:04
Veselého paráda našla Haška před brankovištěm.
55:48
Kombinace až do prázdné, asi už Michal Hanzlík od této varianty hry ustoupí.
55:47
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #19 Vojtěch Hejduk, asistoval #13 Kryštof Lehečka (15:5).
55:01
Písek to dál zkouší v 6, i když už powerplay 2x potrestal rychlík Ondra Budek.
54:36
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek bez asistence (14:5).
52:29
Pořád sledujeme, jak se Písek snaží dotlačit do branky míček. Gorily brání v pevném bloku. A mají výhodu - skvělého Vojtu Šimůnka.
51:23
Písecký brankář znovu odvolán a vidíme hru v 6 proti 5.
51:09
Ondra Budek nejprve skóroval v oslabení, ale pak Písek svoji šanci v přesilovce využil.
51:07
Branku družstva FbC Písek vstřelil #87 Ondřej Walter, asistoval #81 Michal Měřička (13:5).
50:50
50:30
Další zbytečné oslabení. Aktivitu přehnal Kryštof Lehečka a teď jen sleduje spoluhráče, jak brání proti 6.
50:23
Vyloučen hráč #13 Kryštof Lehečka družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
49:11
Filip Tábořík hned po návratu z trestu prověřil gólmana tvrdým pokusem.
48:39
Timeout FbC Písek
48:35
Nebezpečně teď provětral píseckou obranu kapitán Goril Marek Osvald.
47:15
Trest pro Filipa Táboříka. Písek okamžitě jde do tlaku.
47:00
Vyloučen hráč #46 Filip Tábořík družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
45:53
Domácí tým očividně stáhl svoji aktivitu směrem dopředu a soustředí se na obranu aktivního Písku.
44:19
Gorily pokračují ve hře na tři útoky. Ke střele se prosadil Hejduk.
43:08
Písek je hodně aktivní. Svěřenci Michala Hanzlíka chtějí s výsledkem něco udělat. Gorily ale dobře brání a blokují.
41:27
Jeho spoluhráči se snaží ještě korigovat stav, protáhli Šimůnka. Vojta byl ale dostatečně rychlý.
40:30
Nový gólman v dresu hostů si zatím na míček nesáhl.
39:38
Filip Tábořík našel myší díru mezi nohama Tvrdíka a prostřelil gólmana Písku.
39:25
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #46 Filip Tábořík, asistoval #17 Matěj Surák (12:4).
38:50
Bleskurychlá odpověď, křídelník Ondra Hlinovský pod ruku gólmana a hned zvedal florbalku a zdraví diváky.
38:48
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #19 Vojtěch Hejduk (11:4).
38:41
Když nevíš, pomož si standardkou. Teď to platilo pro Písek.
38:40
Branku družstva FbC Písek vstřelil #55 Vít Prokopec, asistoval #42 Vojtěch Šanda (10:4).
37:15
Nápřah Kryštofa Lehečky byl nekompromisní, na jeho střelu Tvrdík nedosáhl.
37:09
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #46 Filip Tábořík (10:3).
35:59
Hrubý zákrok Měřičky vynesl domácím přesilovou hru.
35:57
Vyloučen hráč #81 Michal Měřička družstva FbC Písek na 2 minuty za hrubost.
35:21
Ondra Budek v gólovce, kam ho vysunul Matěj Surák. Tvrdík se natáhl a zmařil šanci.
34:20
Od poloviny utkání přidávají domácí trenéři Valíček a Vandák další trojici hráčů. Ve hře je trio Živčák, Hašek a Veselý.
33:33
Skvělým přesunem se blýsknul Vojta Šimůnek. Zmařil velkou šanci Písku.
32:13
Vojta Beneš se po kontaktu s protihráčem projel po zádech dalších 8 metrů. Tak byl rozjetý.
31:27
Králík zacinkal na tyčku domácího gólmana.
30:19
Domácí Gorily neměli moc nebezpečných akcí. Střelám se Tvrdík a jeho kolegové v obraně ubránili.
29:01
Přesilovku si zahrají i domácí. Jsou hned v tlaku do branky, Táboříkova střela nenašla cíl.
28:13
Vyloučen hráč #43 Filip Trkovský družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:23
První řada Goril opět nebezpečně hrozila Tvrdíkovi.
25:30
Znovu si pomohy Gorily dobrou standardkou, střela Matěje Suráka šla až pod horní tyčku.
25:23
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #66 Marek Osvald (9:3).
24:48
Trošku větší provoz před Šimůnkovou brankou, ale Písek se ke střele nedostal. Gorily mohou zpátky do útoku.
23:00
Kombinaci první lajny domácích zakončoval Ondra Budek, ale Tvrdík měl dobrý zákrok.
22:05
Vojta Hejduk skončil za mantinelem, bojovník dře i do obrany.
21:21
Úspěšný brejk proměnil šikula Matěj Surák.
21:20
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #11 Ondřej Budek (8:3).
21:01
Písek se prosadil důrazem v přesilovce. Gorily se budou snažit odpovědět.
20:37
20:00
20:00
Střely v 1. části: 14:11
20:00
19:47
Přesilovka hostů, ale jejich střela jen do ochranné sítě za brankou.
19:30
19:23
Písek se ještě snaží tlačit do branky.
18:30
Tři střely Písku, tři dobré bloky Goril.
17:30
Vojta Šimůnek opět vytáhl dobrý zákrok. Králík si na něj nepřišel.
15:30
Matěj Surák skončil na kolenou po akci dvou píseckých obránců. Ale bude v pořádku.
14:31
Bravurní zákrok sedícího a už už překonaného Vojty Šimůnka.
13:34
Pěkná standardka domácích a rána Tomáše Poura. Opět brankář Tvrdík téměř bez šance.
13:30
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #17 Matěj Surák (7:2).
12:32
Další dobrý střelecký pokus Bořka Ozoma a opět se trefil nechytatelně k tyči.
12:31
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #58 Bořek Ozom, asistoval #11 Ondřej Budek (6:2).
11:17
Bořek Ozom se prosadil z křídla a propasíroval střelu až za záda Tvrdíka.
10:57
10:47
Po chybě domácích byl písecký hráč sám před Šimůnkem.
10:46
Branku družstva FbC Písek vstřelil #27 Michael Kučera bez asistence (4:2).
10:28
Vojta Hejduk opět zahrozil z křídla.
09:24
Další gól přidal následný útok Goril. Rychlá kombinace a pěkně si to dnešní oslavenec Kryštof vyčíhal.
09:20
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #96 Vojtěch Beneš (4:1).
09:02
Opět se Ondra Budek podíval a prostřelil hradbu těl.
09:01
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #17 Matěj Surák (3:1).
08:57
Promarněná šance hostů a hned vzápětí kontroval Vojta Hejduk střelou nad rameno.
07:03
Písek přidal na důrazu. A odměna v podobě gólu z rychlé rozehrávky je tu.
07:00
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #15 Ondřej Štěpán (2:1).
06:20
Ondra Budek se zorientoval v závaru před Tvrdíkem první a zkušeně zavěsil.
06:04
05:35
Parádní klička Kryštofa Lehečky a shození na Ondru Hlinovského přináší první gól.
05:27
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #13 Kryštof Lehečka (1:0).
03:59
Tvrdík v brance hostů vytáhl dobrý zákrok proti Hejdukovi.
02:29
V brance domácích se objevila letní posila Vojta Šimůnek. Připisuje si první zásahy.
01:27
První akce jsou opatrné. Domácí na balonku a první šanci pálí Bořek Ozom.
00:01
Gorily se utkávají s Pískem, oba týmy se pozdravily a už se hraje!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Žáček a Jakub Matějka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Písek:
00:00
Line-up domácích FBŠ ATT Gorily Plzeň: brankář: Vojtěch Šimůnek; hráči v poli: Marek Osvald, Tomáš Pour, Ondřej Budek, Bořek Ozom, Matěj Surák