2:3
3:1
- : -

Panthers Praha B U23 - TJ Centropen Dačice 10:6
3. Adam Šroubek, 9. Matěj Kříž, 11. David Chochlovský, 16. Daniel Škvor, 20. Tomáš Mánek, 31. Tomáš Mánek, 32. Adam Šroubek, 46. Martin Brauner, 50. David Polcar, 58. David Förster - 16. Jan Sláma, 20. Jan Sláma, 29. Radovan Kubek, 36. Roman Sedlák, 37. Jan Pecha, 44. Vojtěch Bartoň; rozhodčí: Filip Novák - David Hertz; vyloučení: 5:6; využití: 1:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Pavel Chlup 7 - Tomáš Ferdan 7; po třetinách: 5:2, 2:3, 3:1;
Komentář domácích Weber Štěpán (Trenér):
Díky klukům Rudné za fandění. Užili jsme si 60 minut juniiorského florbalu a všechno, co k tomu patří. Doufám, že je to pro kluky škola do dospělého florbalu a v celku je samozřejmě chci pochválit, ale těch okamžiků, kdy jsme hořeli jak papír a dělali jsme vyložené blbosti, bylo opravdu dost, stejně tak jsme propásli několik chvil, kdy šlo zápas zlomit, o přesilovkách ani nemluvě. Díky soupeři za zápas.
Komentář hostů Černý David (Trenér):
Zápas jsme nezačali dobře, brzo jsme prohrávali o tři branky, neproměňovali šance a vzadu hořeli. Když jsme se nedechovali k obratu, hráli jsme často v oslabení, což nám ubralo do třetí třetiny síly. Děkujeme soupeři.
60:00
57:45
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #37 David Förster bez asistence (10:6).
54:50
Vyloučen hráč #37 David Förster družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání.
52:46
51:30
Vyloučen hráč #92 Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za bránění ve hře.
49:02
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #52 David Polcar bez asistence (9:6).
45:35
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #12 Martin Brauner z trestného střílení (8:6).
43:14
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #93 Vojtěch Bartoň, asistoval #20 Radovan Kubek (7:6).
41:40
Vyloučen hráč #22 David Chochlovský družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za bránění ve hře.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:7
40:00
36:52
Vyloučen hráč #33 Jan Sláma družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
36:11
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #48 Jan Pecha, asistoval #92 Roman Sedlák (7:5).
35:29
Timeout TJ Centropen Dačice
35:29
Vyloučen hráč #92 Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za hra rukou.
35:13
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #92 Roman Sedlák, asistoval #48 Jan Pecha (7:4).
31:39
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #71 Adam Šroubek z trestného střílení (7:3).
30:44
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #56 Tomáš Mánek, asistoval #13 Pavel Chlup (6:3).
28:30
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #33 Jan Sláma (5:3).
24:45
Trestné střílení družstva TJ Centropen Dačice neproměnil #92 Roman Sedlák.
24:32
Vyloučen hráč #5 Petr Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nesportovní chování.
24:32
Vyloučen hráč #5 Petr Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za zvedání florbalky.
22:13
Vyloučen hráč #92 Roman Sedlák družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za zvedání florbalky.
20:11
Vyloučen hráč #48 Jan Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:6
20:00
19:56
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #56 Tomáš Mánek, asistoval #37 David Förster (5:2).
19:51
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #33 Jan Sláma, asistoval #55 Petr Novotný (4:2).
15:09
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #33 Jan Sláma bez asistence (4:1).
15:02
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #90 Daniel Škvor, asistoval #37 David Förster (4:0).
10:20
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #22 David Chochlovský, asistoval #48 Tomáš Jančík (3:0).
08:33
Vyloučen hráč #5 Petr Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře.
08:16
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #38 Matěj Kříž, asistoval #74 Kryštof Malý (2:0).
02:56
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #71 Adam Šroubek, asistoval #22 David Chochlovský (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Novák a David Hertz.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice:
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B U23: brankář: Pavel Chlup; hráči v poli: Adam Šroubek, Tomáš Jančík, Martin Brauner, David Chochlovský, Zdeněk Prokůpek