4:0
7:0
- : -

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FBC Štíři Č. Budějovice B 13:0
9. David Kolář, 11. Jakub Loskot, 21. Jakub Loskot, 24. Jan Loskot, 27. Lukáš Trojáček, 34. Jakub Kotrba, 46. Petr Dolejš, 47. Adam Černý, 47. David Kolář, 51. Matěj Doubek, 53. Adam Černý, 57. Jakub Kotrba, 58. Petr Dolejš; rozhodčí: Adam Hofhansl - Lukáš Teska; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 67; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 22 - Martin Hanousek 40; po třetinách: 2:0, 4:0, 7:0;
Komentář domácích Jiřík Marek (Vedoucí):
Soupeř přijel postavit beton.Tak jsme museli vzít rukavice,kladiva a zbíječky a jít do práce.Do betonu se nám podařilo udělat několik děr a zápas tak v pohodě zvládnout. Těším se na další kolo ,které nás konečně prověří. Děkuji fanouškům za návštěvu a soupeři přeji štastnou cestu domů.
Komentář hostů Bicek Lukáš (Vedoucí):
K dnešnímu zápasu není asi moc co dodat. Skóre mluví za vše. Naštěstí nás podržel golman jinak mohlo být i hůře. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 20:7
60:00
59:01
2 rychlími brankami si domácí zajištují 3 body v tabulce.

57:42
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #91 Patrik Plocha (13:0).
56:47
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #23 Jakub Kotrba, asistoval #58 Jakub Loskot (12:0).
52:24
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #43 Matěj Doubek (11:0).
50:22
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #29 Adam Černý (10:0).
50:22
Domácí tým svým skóre překročil dvouciferné číslo.
49:58
Vyloučen hráč #97 Vít Strouhal družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání.
46:23
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #60 David Kolář, asistoval #66 Jan Loskot (9:0).
46:22
3 rychle umístěné branky domácích zajistili domácím velký náskok.
46:00
45:27
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #9 Daniel Hrůza (7:0).
39:00
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice B neproměnil #72 David Caha.
39:00
Trestnému střílení skvěle zabránil golman domácích.
38:04
Domácí tým dostává své soupeře stále do presu.
35:23
Brankář hostů zabrálil dalšímu golu domácích svým zákrokem.
33:48
28:32
Domácí kralují hře na míčku.
26:00
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #33 David Staněk (5:0).
24:46
Máme tu zranění nohy na straně hostů.
23:20
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #66 Jan Loskot, asistoval #60 David Kolář (4:0).
22:40
Golu hostů zabránil skvělím zákrokem brankář domácích.
20:57
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #29 Adam Černý (3:0).
12:06
Vyloučen hráč #60 Martin Vacek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za bránění ve hře.
10:22
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #43 Matěj Doubek (2:0).
09:26
Vyloučen hráč #45 Vojtěch Míchal družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za zvedání florbalky.
09:26
A máme tady první vyloučení.

08:07
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #60 David Kolář, asistoval #58 Jakub Loskot (1:0).
04:29
Na míčku stále převahuje domácí tým.
02:06
Další šance na domácí straně, která táměř končila golem.

00:21
Domácí tým se dostáva do golové šance.

00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hofhansl a Lukáš Teska.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice B: hráči v poli: Zdeněk Valdauf, Josef Čížek, David Caha, Martin Vacek, Robin Podlaha
00:00
Line-up domácích FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Miloš Kahoun; hráči v poli: Adam Černý, Jakub Loskot, Matěj Doubek, Jan Keyzlar, David Prokop