0:4
4:5
- : -

FBC DOŠWICH MILEVSKO - Fbc Strakonice 5:10
17. Marek Čáp, 48. Matěj Doubek, 51. Jakub Loskot, 54. Adam Černý, 58. Matěj Doubek - 12. Tomáš Mareš, 27. Karel Šavrda, 28. Tomáš Houska, 34. Jiří Křesák, 38. Karel Šavrda, 44. Jiří Křesák, 46. Miloslav Blahuta, 47. Jiří Křesák, 50. Vojtěch Houska, 59. Adam Přib; rozhodčí: Tomáš Čekan - Kamil Vraspír; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 25 - Jaroslav Velek 31; po třetinách: 1:1, 0:4, 4:5;
Komentář domácích Jiřík Marek (Vedoucí):
Zasloužená výhra Strakonic. Dneska nám chyběla šťáva a celkově chuť se poprat o výhru.Pozitivní na celém zápase může být akorát třetí třetina ,bohužel jedna třetina na výhru v zápase nestačí. Pro nás to dneska byla škola od které se musíme odrazit a začít v tréninku zase kvalitně pracovat. Soupeři gratuluji k výhře a přeji jim ať si užijí pouť. Děkuji divákům za skvělou podporu. Příště budeme lepší!!!
Komentář hostů Řezanka Karel (Vedoucí):
Dneska kolotoč,teď jedem domu na kolotoč a pivíčko.Děkujeme soupeři za utkání a našim věrnym fanouškům za podporu.
Win Win Strakonice Oleeeeeeeeeeeeeeee.
60:00
Střely ve 3. části: 15:10
60:00
58:58
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Adam Přib bez asistence (5:10).
57:42
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #29 Adam Černý (5:9).
53:00
Timeout Fbc Strakonice
53:00
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #73 Jan Keyzlar (4:9).
50:42
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #99 Marek Čáp (3:9).
49:31
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #24 Karel Šavrda (2:9).
48:12
Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
47:28
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #73 Jan Keyzlar (2:8).
46:36
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #24 Karel Šavrda (1:8).
45:50
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #3 Miloslav Blahuta bez asistence (1:7).
43:05
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #8 Lukáš Pluskal (1:6).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:11
40:00
37:49
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #37 Tomáš Mareš (1:5).
33:13
31:09
Milevsko v prních vteřinách přesilovky robnou míří na branku.
31:02
Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře.
27:47
Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání.
27:24
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #14 Jan Staněk (1:3).
26:08
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #8 Lukáš Pluskal (1:2).
23:15
Milevští na více drží na míčku a mají více útoku na branku.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:14
20:00
17:57
Domácí golman opět skvěle zachraňuje situaci.
16:03
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #99 Marek Čáp, asistoval #60 David Kolář (1:1).
14:10
Domácí mají přesilovku. Dokáží vyrovnat stav zápasu?
14:09
Vyloučen hráč #19 Jiří Křesák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:08
Prvním golem se pyšní hosté ze Strakonic.
11:07
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #19 Jiří Křesák (0:1).
07:48
Rychlý přesun hry na obou stranách. Výborné šance, bohužel neproměněné.
04:52
Domácí poprvé zaútočili na branku hostů, bohužel bezúspěšně.
02:50
Domácí golman už měl druhý zákrok na míčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Čekan a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Strakonice: brankář: Jaroslav Velek; hráči v poli: Vojtěch Houska, Lukáš Pluskal, Tomáš Mareš, Jiří Křesák, Karel Šavrda
00:00
Line-up domácích FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Miloš Kahoun; hráči v poli: Marek Čáp, Adam Černý, Jakub Loskot, Matěj Doubek, Jan Keyzlar