5:2
0:2
- : -

TJ Centropen Dačice - Banes Florbal Soběslav 8:4
4. Roman Sedlák, 8. Oldřich Pecha, 18. Radovan Kubek, 21. Roman Sedlák, 25. Tomáš Konečný, 30. Jan Morávek, 34. Roman Sedlák, 38. Radovan Kubek - 22. Martin Bělohlav, 31. Ondřej Vácha, 50. Jakub Malecha, 52. Jakub Malecha; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 4:4; využití: 0:2; diváků: 29; zásahy brankářů: Tomáš Ferdan 29 - Vladislav Petržilka 37; po třetinách: 3:0, 5:2, 0:2;
Komentář domácích Černý David (Trenér):
Zápas jsme měli celou dobu pod kontrolou minimálně výsledkově, soupeř hodně těžil z brejků a co netrefil, to pochytal brankář. Zápas nám ukázal, že stále máme na čem pracovat, ale zároveň dokážeme podat sebevědomý a zodpovědný výkon. Děkujeme soupeři za hru a šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Dušek Jan (Trenér):
Zápas ve slušném tempu, o bodech rozhodly naše chyby a naše slabá koncovka.Od výkonu ve třetí třetině se odrazíme dál. Gratulujeme soupeři a těšíme se na příště.
60:00
Střely ve 3. části: 17:16
60:00
59:30
Petr Novotný selhal před prázdnou brankou.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty utkání.
54:45
Soběslav stále bojuje.
Dačice začínají mít problémy.
54:15
Dačice často své šance překombinovávají.
52:10
Soběslav se rychlímy dvěma goly namlsala .
51:44
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #36 Jakub Malecha, asistoval #15 Ondřej Vácha (8:4).
49:54
Vyloučen hráč #3 Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře.
49:38
Vyloučen hráč #15 Ondřej Vácha družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
49:07
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #36 Jakub Malecha, asistoval #78 Ondřej Kasika (8:3).
49:07
Malecha měl dostatnek prostoru a času na skórování.
48:19
Vyloučen hráč #82 Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře.
46:09
Hosté v plném počtu.
44:09
Vyloučen hráč #14 Adam Zíka družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za hrubost.
41:44
41:36
Soběslav dohrává oslabení před brankou Dačic.
41:20
Pavel Stejskal orazítkoval tyč.
40:41
Ani Soběslav se nebojí zaútočit v oslabení.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:8
40:00
39:44
Vyloučen hráč #36 Jakub Malecha družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za vysoká florbalka.
39:17
Pavel Stejskal  dostal míček málem do Ferdanovi  branky.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé části.
37:10
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #16 Jan Morávek (8:2).
35:26
Tomáš Kubek se pustil do samostané akce. Soupeři ho zastavili až faulem.
34:41
Vyloučen hráč #92 Roman Sedlák družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře.
33:05
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #92 Roman Sedlák, asistoval #82 Tomáš Kubek (7:2).
33:04
Roman Sedlák doráží střelu Tomáše Kubka.
30:53
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #15 Ondřej Vácha, asistoval #9 Miroslav Hloušek (6:2).
30:53
Vácha běžel sám na Ferdana a k vzdálenější tyči ho překonává.
30:10
Mnoho nepřesných přihrávek na straně Hostů.
29:10
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #16 Jan Morávek, asistoval #48 Jan Pecha (6:1).
24:26
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #98 Tomáš Konečný bez asistence (5:1).
24:26
Tomáš Konečný při svém první střídá dává premierový gol.
21:46
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #88 Martin Bělohlav, asistoval #4 Jan Dušek (4:1).
21:46
Bělohlav zůstal zapomenut u branky Ferdana a skvělou kličkou dává kontaktní branku.
21:18
Jan Dušek zaskočil obranu domácích, ale branku se mu vsítit nepodařilo.
20:24
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #92 Roman Sedlák, asistoval #33 Jan Sláma (4:0).
20:00
Vyloučen hráč #37 Pavel Lacina družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
Hosté dostávájí trest za pozní příchod na hrací plochu.
18:57
Střelecký pokus Duška zblokoval Novotný.
17:57
Dačice v plném počtu.
17:47
15:57
Vyloučen hráč #92 Roman Sedlák družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za vysoká florbalka.
15:57
Zbytečný zákrok Romana Sedláka.
11:08
Dačice obstřelují branku Petržilka.
10:10
Dačice mají vyšší držení míčku. V koncovce jim však míček často uskakuje z čepelí.
07:32
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #35 Oldřich Pecha, asistoval #17 Pavel Stejskal (2:0).
06:01
Jan Morávek napálil horní tyčku.
03:37
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #92 Roman Sedlák, asistoval #55 Petr Novotný (1:0).
03:37
Petr Novotný obešel protihráče a nahrál Sedlákovi, který z první trefuje míček do horního růžku.
02:23
Jan Pecha běžel sám na Petržilka, ale netrefil přesně míček.
01:14
Soběslav se usadila před brankou Dačic a Ferdan si hned připsal 2 zákroky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Fuciman a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Banes Florbal Soběslav: brankář: Vladislav Petržilka; hráči v poli: Pavel Lacina, Martin Bělohlav, Ondřej Vácha, Jan Dušek, Jiří Sobotka
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Tomáš Ferdan; hráči v poli: Jan Morávek, Radovan Kubek, Jan Pecha, Oldřich Pecha, Pavel Stejskal