6:3
- : -
FbC Písek

FbC Písek - Panthers Praha B U23 17:6
2. David Chvosta, 15. Matěj Prčík, 24. Marek Slepička, 25. Vojtěch Šanda, 26. Michael Kolínský, 28. David Chvosta, 32. Michal Cigánek, 32. Jan Králík, 33. Michal Cigánek, 37. Vojtěch Šanda, 37. Filip Trkovský, 42. Jan Králík, 42. Ondřej Walter, 45. Ondřej Walter, 50. Matěj Prčík, 51. Marek Slepička, 51. Ondřej Štěpán - 10. Přemysl Vávra, 15. John Adam Hodek, 28. Daniel Škvor, 47. Tomáš Jančík, 51. Jakub Žiška, 55. Zdeněk Prokůpek; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Vít Zápotočný; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 129; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 20 - Štěpán Hrubý 32; po třetinách: 2:2, 9:1, 6:3;
Komentář domácích Hanzlík Michal (Trenér):
Po minulém týdnu jsme se na tréninku zaměřili především na nasazení v utkání a to jsme dnes zlepšili o 100%. První třetina ještě nebyla ideální, ale pak jsme se dostali do herní pohody a utkání měli pod kontrolou. Zároveň jsme dnes byli nadstandartně efektivní a diváci si museli užít pěkné góly. Co nás mrzí jsou podmínky na hale a tímto se omlouváme soupeři. Jinak soupeři díky za férové utkání a díky našim fanouškům.
Komentář hostů Weber Štěpán (Trenér):
Škoda, že to v hale nezačalo klouzat dřív, tak jsme se aspoň na to mohli vymlouvat, takhle je to těžké. Nám se toho moc nepovedlo, po slibném začátku jsme vybouchli ve druhé části a dostali jsme gól snad ze všeho... nepamatuju tolik gólů o víko v řadě. Jsem moc rád, že to kluci nevzdali, ani když to bylo na depresi a makali v rámci možností až do konce, pro nás velká lekce z produktivity a odolonosti. Díky za zápas.
58:08
Príbeh nekončí teď zní píseckou halou a probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny
57:06
Hraje se stále v plném tempu
54:51
Dvacátý třetí gol utkání! To jsme snad ještě neviděli!
54:42
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #92 Zdeněk Prokůpek, asistoval #20 Jakub Žiška (17:6).
53:27
Chceš-li si zdraví zachovat, musíš si Martina Hrubce s hadrem zavolat. Děkujeme mu za vytření povrchu, pokud byste chtěli vytřít i doma, pište na instagramový profil domácích.
51:39
I přes obrovský brankový rozdíl oba týmy stále bojují a goly padají jako trakaře
51:01
Tak co? Pokoříme dvacítku?
50:44
Branku družstva FbC Písek vstřelil #15 Ondřej Štěpán, asistoval #63 Matěj Prčík (17:5).
50:32
Bleskové dva goly obou týmů, nemůžeme však opomenout zvířecí duo Slepička Králík
50:30
Branku družstva FbC Písek vstřelil #21 Marek Slepička, asistoval #6 Jan Králík (16:5).
50:19
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #22 David Chochlovský (15:5).
49:38
Dvě úspěšné přesilovky za sebou  a stav utkání je 15:4
49:29
Branku družstva FbC Písek vstřelil #63 Matěj Prčík, asistoval #46 David Chvosta (15:4).
48:13
Teď jde pro změnu Písek do početní převahy a uvidíme, zda zvednou již velký brankový náskok
47:39
Vyloučen hráč #12 Martin Brauner družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za blokování florbalky.
47:03
Panthers velmi rychle využívají početní převahy a snižují náskok na 14:4
46:45
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #48 Tomáš Jančík, asistoval #22 David Chochlovský (14:4).
46:35
Vyloučen hráč #21 Marek Slepička družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání.
46:35
PO krátké komerční pauze se opět vracíme k zápasu a Písek jde do oslabení
44:39
Branku družstva FbC Písek vstřelil #87 Ondřej Walter, asistoval #55 Vít Prokopec (14:3).
44:39
Ondřej Walter opět skoruje a zvyšuje stav utkání na 14:3
44:10
A už se lámají hokejky, velmi ostrý zápas
41:59
Jak se říká "mládí vpřed" a tak Ondřej Walter skoruje a stav utkání je tedy 13:3
41:49
Branku družstva FbC Písek vstřelil #87 Ondřej Walter, asistoval #42 Vojtěch Šanda (13:3).
41:33
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #46 David Chvosta (12:3).
41:33
Honza Králík si dal asi o pauze mrkvičku protože opět zvyšuje náskok svého týmu
40:15
Vstupujeme do poslední třetiny dnešního utkání a Písek i Panthers začali třetinu velmi zostra
36:59
Branku družstva FbC Písek vstřelil #43 Filip Trkovský, asistoval #4 Václav Staněk (11:3).
36:14
Rychlá reakce Písku a je z toho gol, Vojta Šanda zvyšuje na 10:3
36:03
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #15 Ondřej Štěpán (10:3).
35:49
Rychlý break Tomáše Mánka na píseckého brankáře, který ale nekončí golem
33:47
Domácí tým se aktuálně na hřišti rozjel a tak nadále pokračují s střeleckou jízdou
33:06
Jméno Michala Cigánka teď zní celou obloukovou halou a to zaslouženě! Cigi zvyšuje písecký náskok na 9:3
32:57
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #86 Jakub Hejpetr (9:3).
31:39
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík bez asistence (8:3).
31:39
Králík tentokrát bez zvířecí pomoci, za to ale krásně vymetl růžek branky hostů a zvyšuje na 8:3
31:06
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #27 Michael Kučera (7:3).
31:06
.Michal Cigánek zvyšuje stav utkání na 7:3
29:13
Po posledních golových minutách tu máme chvíli klidu
27:46
Branku družstva FbC Písek vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #6 Jan Králík (6:3).
27:19
Z obloukové haly se stává zoologická zahrada. Panthers snižují náskok díky golu Daniela Škvora
27:13
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #90 Daniel Škvor, asistoval #52 David Polcar (5:3).
25:11
Domácí tým se rozjel a už má náskok tří branek, Panthers mají, co dohánět
25:10
Timeout Panthers Praha B U23
25:10
Branku družstva FbC Písek vstřelil #57 Michael Kolínský, asistoval #18 Michal Cigánek (5:2).
24:36
To je jízda. Ozkoušené duo Šanda-Prčík zvyšují brankový náskok na 4:2
24:25
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #63 Matěj Prčík (4:2).
17:10
První třetina se blíží ke konci a Písek i Praha se dostávají do obrovských šancí, které ale nevyužívají
14:48
Rychlé dva goly a máme opět vyrovnáno
14:42
Branku družstva FbC Písek vstřelil #63 Matěj Prčík, asistoval #42 Vojtěch Šanda (2:2).
14:17
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #96 John Adam Hodek, asistoval #37 David Förster (1:2).
13:24
Krásná kombinace Vojty Šandy a Vítka Prokopce, která bohužel pro domácí končí mimo brankovou konstrukci
12:35
Tempo hry se s každou přibývající minutou zvyšuje a zápas nabývá na atraktivnosti
10:51
Panthers se i přes velmi aktivní hru Písku dostávají na útočnou polovinu a snaží se jít do vedení
09:36
A máme tu další gol, tentokrát na straně pražských Panthers a stav je tedy vyrovnaný 1:1
09:26
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #2 Přemysl Vávra, asistoval #48 Tomáš Jančík (1:1).
08:43
Hra se přelévá z jedné strany na druhou a souboje začánají být čím dál tím vic ostřejší