2:0
4:2
- : -

Wizards DDM SO Praha 10 - FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B 11:5
3. Filip Müller, 7. David Bouda, 8. Martin Lazárek, 16. Karel Smutný, 18. Martin Lazárek, 21. Martin Lazárek, 27. David Bouda, 41. Vít Křivonoska, 53. Tomáš Branžovský, 56. Vít Křivonoska, 57. Tomáš Branžovský - 6. Jan Horák, 8. Pavel Hamrle, 19. Filip Rybnikár, 53. Filip Rybnikár, 57. Tomáš Vlček; rozhodčí: Marek Střída - Vojtěch Kos; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jan Hartman 12 - Ondřej Trhlík 15; po třetinách: 5:3, 2:0, 4:2;
Komentář domácích Kincl Jaroslav (Trenér):
Těší nás, že jsme úvodní domácí utkání nové sezóny zvládli vítězně. Třetí utkání v řadě jsme dokázali být výrazně produktivní a nastřílet soupeři 10 a více branek. Zápas ukázal i několik nedostatků ve hře, na které se zaměříme v tréninku. Děkuji soupeři za utkání a především divákům v hale za podporu.
Komentář hostů Gregořica Petr (Trenér):
Vlastním nedůrazem jsme se připravovali o útočné šance a zároveň jsme několik zbytečných gólů darovali. Proti kvalitnímu soupeři se pak hraje těžko. Několik gólů bylo skutečně výstavních. Děkujeme za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 8:5
60:00
58:54
Vyloučen hráč #16 Marek Zíka družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání.
58:54
Poslední šance pro Wizards zvýšit skóre.
56:39
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #19 Tomáš Hájek (11:5).
56:39
Branžovský se probudil k životu. Krásně zamířil na zadní tyč.
56:03
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #83 Tomáš Vlček, asistoval #77 Adam Petrák (10:5).
56:03
Krásná akce z rohu do prázné brány.
55:27
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #18 Vít Křivonoska, asistoval #7 Filip Müller (10:4).
55:27
Křivonoska od mantinelu o pravou tyč.  Krásná střela.
54:30
Plzeň zvyšuje tlak.
52:52
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #17 Filip Rybnikár, asistoval #16 Marek Zíka (9:4).
52:52
Hostující tým to nevzdává a snižuje.
52:02
52:02
Dnes se dějí věci. Gól na třetí pokus dává Tomáš Branžovský. Přepište dějiny.
49:28
Filip Muller v samostatném úniku tyč! Následně Král trefuje Maxu do hlavy. Velmi zajímavá kombinace.
40:57
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #18 Vít Křivonoska, asistoval #22 Martin Lazárek (8:3).
40:57
Je to tu! Dnes dává gól i Vít Křivonoska po nahrávce od Lazárka ze středu hřiště.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:4
40:00
37:45
Vyloučen hráč #13 Petr Krob družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře.
35:53
Hartman vytahuje skvělý zákrok proti střele od mantinelu.
33:52
Vyloučen hráč #9 Šimon Jakub Král družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
31:53
Polovina zápasu a hra je ve vysokém tempu.
26:00
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #13 Petr Krob (7:3).
26:00
Bouda vymetl pravý horní roh.
25:39
Wizardská přesilovka zatím bez větší šance.
24:58
Vyloučen hráč #33 Lukáš Kratochvíl družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za bránění ve hře.
20:50
Branžovský opět netrefuje žabku. Klasika.
20:27
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #25 Karel Smutný (6:3).
20:27
Lazárek nám ukázal světovou "naběračku" a zavěsil.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:8
20:00
18:57
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #17 Filip Rybnikár, asistoval #92 Vojtěch Porazil (5:3).
18:57
Nedůraz před brankou Wizards a máme tu snížení.
17:24
17:24
Smutný vyslal projektil od pravého mantinelu. Po odražení Lazárek přeloboval brankáře.
15:43
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #36 Sebastian Maxa (4:2).
15:43
Maxa našel úplně volného Smutného a ten backhandem uklízí.
14:33
Vyloučen hráč #17 Filip Rybnikár družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za vysoká florbalka.
13:34
Branžovský klasicky nevyužil nahrávku od Maxy do prázdné branky a trefuje jen Kubu Vondru v rohu. Omlováme se Kubo.
13:12
Trestné střílení družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B neproměnil #77 Adam Petrák.
13:12
Při trestném střílení Petrákovi ujel míček. Skóre zůstává stejné.
10:40
Hra se uklidňuje.
07:33
07:33
Další gól si připisuje Lazárek po nahrávce Smutného z levého mantinelu.
07:03
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #5 Pavel Hamrle, asistoval #4 Jan Horák (2:2).
07:03
Hamrle úplně sám před brankářem.
06:15
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #36 Sebastian Maxa (2:1).
06:15
Dva rychlé góly. Nejdříve Horák překvapil střelou ze středu Hartmana. Poté našel Maxa Boudu crosoovou nahrávkou a ten se nemýlil.
05:52
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #4 Jan Horák, asistoval #19 Petr Gregořica (1:1).
05:38
Hra je zatím značně nepřesná.
02:20
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Filip Müller, asistoval #29 Martin Dušek (1:0).
02:20
O první gól se postarala dvojice Dušek Muller, kde první jmenovaný našel vysokou přihrávkou Mullera, který ze vzduchu trefuje na zadní tyč.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Střída a Vojtěch Kos.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B: brankář: Ondřej Trhlík; hráči v poli: Jiří Paďourek, Filip Rybnikár, Vojtěch Porazil, Marek Zíka, Lukáš Kratochvíl
00:00
Line-up domácích Wizards DDM SO Praha 10: brankář: Jan Hartman; hráči v poli: Martin Dušek, Vít Křivonoska, Karel Smutný, Martin Lazárek, Petr Krob
00:00
Dobrý den, vítáme Vás u 3. kola divize. Týmy už se na ploše rozcvičují a netrpělivě vyhlíží začátek utkání.