1:1
1:1
- : -

TJ Sokol Koberovy - FBC Pitbulls Kolín 5:3
9. Michal Slavík, 11. Petr Frkala, 17. Lukáš Švitorka, 21. Jiří Havrda, 50. Jan Novotný - 16. Jindřich Smejkal, 26. Jan Janeček, 52. Marek Reithar; rozhodčí: Josef Kubát - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 3:4; využití: 1:2; diváků: 40; zásahy brankářů: Lukáš Pfeiffer 14 - Lukáš Mareš 19; po třetinách: 3:1, 1:1, 1:1;
Komentář domácích Miksánek Tomáš (Asistent trenéra):
Náš dnešní výkon měl k ideálu hodně daleko. Pozitivní je zejména bojovnost ve třetí třetině a i obranná hra fungovala vcelku dobře. Naopak přesilovka a útočná hra jsou věci, na kterých budeme muset do sezony těžce zapracovat, aby tohle nebyly jediné tři body sezony. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí v sezoně.
Komentář hostů Cícha Petr (Vedoucí):
Podobně jako v předchozím zápase v Poháru nám domácí dali lekci v produktivitě, která nás zatím trápí. Je před námi ještě hodně práce, ale věřím, že odvetný zápas v Kolíně už bude z naší strany podstatně efektivnější. Díky soupeři za utkání.
55:43
Vyloučen hráč #93 Adam Buriánek družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:03
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #75 Marek Reithar, asistoval #10 Jan Dus (5:3).
50:39
Vyloučen hráč #8 Petr Frkala družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
49:10
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #26 Leoš Kopáček (5:2).
39:43
Vyloučen hráč #19 Jindřich Smejkal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nesportovní chování.
37:17
Vyloučen hráč #19 Jindřich Smejkal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
25:35
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #48 Jan Janeček, asistoval #19 Jindřich Smejkal (4:2).
24:21
Vyloučen hráč #30 Radek Primásek družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:10
Střelu Novase tečoval Jiří Havrda a míček skončil v sítí soupeře.
20:49
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #87 Jiří Havrda, asistoval #77 Jan Novotný (4:1).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:8
20:00
19:38
Vyloučen hráč #15 Matouš Brož družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
16:35
Vidíme zde poměrně atraktivní utkání plné napínavých akcí na oboustranách.
16:07
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #65 Lukáš Švitorka, asistoval #11 Ondřej Šmída (3:1).
15:05
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #19 Jindřich Smejkal, asistoval #66 Tomáš Humpolák (2:1).
12:50
Máme zde první přesilovku domácích, kteří zatím obléhají půlku hostí.
11:32
Vyloučen hráč #10 Jan Dus družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
10:50
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #8 Petr Frkala, asistoval #93 Adam Buriánek (2:0).
08:28
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #25 Michal Slavík, asistoval #26 Leoš Kopáček (1:0).
08:25
Michal Slavík otevírá kanadu Koberov v této sezóně. Ukázal své dlouholeté zkušenosti, natáhl a trefil branku 10 cm nad led,
04:40
Hrubou chybu domácích nedokázal proměnit utočník soupeřů.
03:20
Fajfka neskutečným zákrokem vychytal střelu beka soupeřů.
01:25
Fajfka si zlehounka osahal míček.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Kubát a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Pitbulls Kolín: brankář: Lukáš Mareš; hráči v poli: Marek Reithar, Václav Klepal, Petr Novák, Filip Pletka, Jan Janeček
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Koberovy: brankář: Lukáš Pfeiffer; hráči v poli: Tomáš Zeman, Adam Buriánek, Jiří Havrda, Lukáš Vyhlídko, Lukáš Hlavnička