2:3
1:4
- : -

Florbal Primátor Náchod B - Orel Rtyně v Podkrkonoší 5:9
9. Matěj Mikšovský, 11. Jiří Vlček, 26. Matěj Mikšovský, 38. Matěj Mikšovský, 51. Matěj Mikšovský - 4. Dominik Jansa, 12. Miroslav Kábrt, 26. Dominik Hebelka, 27. Marek Weinelt, 39. Marek Weinelt, 42. Marek Weinelt, 45. Marek Weinelt, 49. Dominik Jansa, 59. Miroslav Kuře; rozhodčí: Václav Křepelák - Daniel Suchý; vyloučení: 3:7; využití: 2:1; diváků: 76; zásahy brankářů: Matěj Stuchlík 17, Jan Pop 8 - Jan Beneš 19; po třetinách: 2:2, 2:3, 1:4;
Komentář domácích Prouza Daniel (Trenér):
Na začátek sezóny nás prověřil velmi kvalitní soupeř, se kterým jsme odehráli vyrovnanou první polovinu zápasu. Ve zbytku utkání přebrala Rtyně iniciativu a zaslouženě zvítězila. Škoda neefektivity v zakončení - mohla nás vrátit zpět do utkání. Bojovnost nám nechyběla, za tu náchodským hráčům děkuji. Rtyni gratuluji k vítězství.
Komentář hostů Havlíček Karel (Trenér):
Hostující trenér neposkytl komentář.
60:00
Střely ve 3. části: 9:8
60:00
59:49
Rozhodčí nařídili trestné střílení, ale Matěj Mikšovský sportovně uznal, že nebyl faulován. Rozhodčí tedy trestné střílení odvolal.
59:04
Náchod opět bez brankáře.
58:06
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #29 Miroslav Kuře, asistoval #1 Jan Beneš (5:9).
55:59
Náchodští vysoko napadají, ale obrana Rtyně si s tím zatím ví rady.
55:04
Daniel Kříž netrefuje odkrytou branku.
54:32
Náchod kombinuje v útočném pásmu.
52:31
Lukáš Jirásek vypíchnul míček obránci, následnou střelu však Beneš chytil.
50:51
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #12 Daniel Kříž (5:8).
50:16
Vlček trefuje pouze boční síťku.
49:37
Vyloučen hráč #71 Dominik Jansa družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:17
Jakub Martinec vyběhl z trestné lavice slavit branku svého týmu, následuje tedy další přesilovka pro Náchod.
48:16
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #71 Dominik Jansa, asistoval #29 Miroslav Kuře (4:8).
48:16
Vyloučen hráč #97 Jakub Martinec družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nesportovní chování.
47:41
Začíná přesilovka Náchoda.
46:54
Vlček vyslal jeho pověstnou pumelici, ale brankář zakročil.
46:50
Vyloučen hráč #97 Jakub Martinec družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za špatné střídání.
46:39
Vlášek vyváží míček z obraného pásma.
45:41
Vyloučen hráč #48 Adam Kosař družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
45:12
Vlček na koberčku u rozhodčích.
44:21
Střídání brankáře. Nový brankář #35 Jan Pop družstva Florbal Primátor Náchod B
44:20
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #26 Vojtěch Bureš (4:7).
42:39
Grulich úspěšně vybojoval míček za brankou soupeře.
41:49
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #10 Miroslav Kábrt (4:6).
40:11
Vyloučen hráč #19 Lukáš Prause družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za blokování florbalky.
37:19
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #19 Lukáš Prause (4:4).
37:19
Máme zase vyrovnáno! Lukáš Prause vybojoval míček na polovině hřiště a nahrál Mikšovskému, ten vymetl pravou šibenici.
36:36
Teď zachránila Stuchlíka tyčka.
35:05
Náchodští se snaží dostat do útoku, ale Rtyně dobře brání.
32:17
Vlášek se přihlásil o míček a uspěl s tím u rozhodčích. Náchod bude rozehrávát ve svém obraném rohu.
31:02
Jirásek napálil pouze svého spoluhráče.
29:51
Daniel Kříž se probíjel ke střele, ale obrana hostů ho dokázala ubránit.
28:32
Patrik Winter orazítkoval horní tyč a o chvíli později zablokoval střelu hostů.
27:20
Lukáš Prause střílel z otočky, brankář však střelu vyrazil.
26:24
Náchod bohužel inkasuje po čtvrté.
26:23
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #12 Jakub Téra (3:4).
25:56
Teď jsme viděli dvě branky v rychlém sledu, nejdříve vedoucí branku hostů a následně vyrovnávací branku domácích.
25:53
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #21 Dalibor Vlášek (3:3).
25:26
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #7 Dominik Hebelka, asistoval #10 Miroslav Kábrt (2:3).
24:55
Náchod ani jednu přesilovku nevyužil, stav je stéle 2:2.
22:07
Hostům začátek druhé třetiny nevychází, další přesilovka pro Náchod. Tentokrát za špatné střídání.
22:06
Vyloučen hráč #4 Filip Kulda družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za špatné střídání.
22:02
Vlášek nabíjel Rázlovi, ale branka nepadla.
20:01
Vyloučen hráč #4 Filip Kulda družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za zdržování hry.
20:01
Hosté si s příchodem dali na čas. Náchod má tedy přesilovou hru.
18:11
Matěj Stuchlík předvedl další skvělý zákrok.
16:49
Míček teď poskakoval ve velkém brankovišti domácích, ale Matěj Stuchlík vše vyřešil.
14:55
Kombinace Lukáše Rázla a Adama Jakubského končila střelou na branku, ale gol to nebyl.
11:52
Náchodští mají další přesilovou hru a mohou si vzít své vedení zpět.
11:28
Vyloučen hráč #83 Filip Geisler družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:14
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt bez asistence (2:2).
10:19
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #17 Jiří Vlček, asistoval #12 Daniel Kříž (2:1).
08:43
Vyloučen hráč #47 Marek Weinelt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
08:43
Přesilovou hru si zahraje i Náchod.
08:18
07:55
Náchod v plném počtu.
06:41
Hosté se zatím v přesilové hře k ničemu nedostali.
05:54
Vyloučen hráč #17 Jiří Vlček družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
03:36
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #71 Dominik Jansa, asistoval #17 David Šimáně (0:1).
02:45
První střela zápasu. Postaral se o ní Matěj Mikšovský, ale brankář úspěšně vyrazil.
01:33
Náchodští mají volný úder na polovině hřiště.
00:01
Úvodní vhazování pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Křepelák a Daniel Suchý.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Jan Beneš; hráči v poli: Miroslav Kábrt, Dominik Hebelka, Marek Weinelt, Jakub Téra, Vojtěch Bureš
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod B: brankář: Matěj Stuchlík; hráči v poli: Adam Pekárek, Dalibor Vlášek, Daniel Kříž, Lukáš Prause, Matěj Mikšovský