2:1
1:2
- : -

Floorball Club FALCON - Florbalová akademie MB 3:5
24. Vojtěch Řádek, 26. Radek Blažek, 51. David Sgall - 6. Jiří Krouský, 7. Michal Stehlík, 28. Tomáš Malý, 54. Kryštof Šlambora, 60. Jan Ulman; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 2:3 + Michal Stehlík 4 + TDKU; využití: 3:0; zásahy brankářů: Michal Novák 25 - Vojtěch Šimon 22; po třetinách: 0:2, 2:1, 1:2;
Komentář domácích:
Soupeř nám udělil lekci z efektivity. Pořádně hrát jsme začali až ve druhé třetině, ale jen góly z přesilovek na vítězství nestačí. Děkuji divákům, kteří dorazili na Mělník v hojném počtu!
Komentář hostů Tůma Aleš (Trenér):
Děkuji týmu za vybojovanou výhru, která by nás mohla dobře nakopnout do sezóny. I když jsme opět podstoupili zbytečně dost vyloučení, zápas jsme po psychické stránce ustáli se ctí. Nebyli jsme sice lepší, ale zase o něco produktivnější. Díky všem za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 7:7
60:00
59:57
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #11 Jan Ulman bez asistence (3:5).
57:20
Timeout Floorball Club FALCON
53:43
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #22 Kryštof Šlambora, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (3:4).
50:18
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall, asistoval #96 Michal Novák (3:3).
48:50
Vyloučen hráč #23 Filip Valíček družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:8
40:00
27:16
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý, asistoval #44 Aleš Tůma (2:3).
25:19
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #11 Radek Blažek, asistoval #68 Patrik Koníček (2:2).
23:49
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #61 Miloš Beer (1:2).
23:43
Vyloučen hráč #24 Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB na 2+2 minuty za nesportovní chování.
23:43
Vyloučen hráč #24 Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB do konce utkání.
21:33
Vyloučen hráč #24 Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost.
21:33
Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nesportovní chování.
20:35
Vyloučen hráč #97 Tomáš Malý družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:14
20:00
15:34
Vyloučen hráč #10 Martin Tůna družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
06:55
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #24 Michal Stehlík, asistoval #44 Aleš Tůma (0:2).
05:20
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #27 Jiří Krouský, asistoval #11 Jan Ulman (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Jan Chuděj.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB:
00:00
Line-up domácích Floorball Club FALCON: hráči v poli: David Sgall, Vojtěch Řádek, Patrik Koníček, Radek Blažek, Miloš Beer