3:1
3:2
- : -

FBC Kutná Hora - Floorball Club FALCON 6:4
21. Václav Rejna, 22. Petr Listík, 39. Roman Martínek, 42. Roman Martínek, 48. Roman Martínek, 58. Martin Zelený - 19. Patrik Koníček, 28. Šimon Bulvas, 42. Jakub Škrdla, 48. Jakub Škrdla; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 3:2; využití: 2:0; diváků: 147; zásahy brankářů: Bohuslav Bochníček 25 - Michal Novák 24; po třetinách: 0:1, 3:1, 3:2;
Komentář domácích Rowe Adam (Trenér):
Opět vyrovnaný zápas. Oproti loňským zápasům jsme podle mě nepředvedli takovou kvalitu, dělali hodně nevynucených chyb a nechávali se zbytečně vyloučit. Naší nekvalitu na hokejce jsme nahradili bojovností a důrazem. Doufám, že se herně začneme zase posouvat. Díky soupeři za zápas a hodně štěstí do dalších zápasů.
Komentář hostů Ších Jakub (Trenér):
Celkově vyrovnané utkání, ve kterém se nám především nepovedl vstup do druhé třetiny a od té chvíle jsme ve zbytku utkání jen dotahovali. Jestli chceme v podobných utkání bodovat, tak nutně musíme zlepšit koncovku. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme mnoho štěstí do dalších zápasů.
60:00
Střely ve 3. části: 9:5
60:00
59:50
Falcon sice tlačí a snaží se ale o dnešním vítězi je rozhodnuto.
59:32
Bochníček nic neviděl a i tak dokázal zareagovat a pokrýt střelu.
59:11
Bochníček zachraňuje situaci.
58:30
Střela domácích přes celé hříště proskákala kolem prázdné branky.
57:30
Hosté hrají v šesti.
57:26
Hosté si vybrali oddechový čas. Uvidíme s čím příjdou.
57:25
Timeout Floorball Club FALCON
57:25
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #27 Martin Zelený, asistoval #77 Roman Martínek (6:4).
56:54
Domácí už jsou rozestavení a uvidíme co v nich je.
56:29
Uvidíme další přesilovou hru domácích.
56:28
Vyloučen hráč #82 Matěj Čech družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za vysoká florbalka.
55:38
Šrumec na středu hřiště. Tvrdík ale uklidnil nahrávkou na Spurného.
55:05
Rejna zkusil další tvrdou střelu. Ta byla ale zblokována.

54:50
Spurný teď lehce zaváhal na středu. Svou chybu ale napravil.
54:00
Beil teď zkoušel nahrát Martínkovi. Tomu ale míček skákal a nezpracoval ho.
53:19
Petrásek teď při útoku šlápl na flórbalku jednomu z obránců a padá na zem. Naštěstí jen křeč v noze.
52:34
Falcon pořád tlačí.
51:06
Martínek se opět napřáhl a vyslal dělovku. Gólman falconů ale střelu vyráží ikdyž se štěstím.
50:56
Hra přerušena. Falcon rozehrává na středu.
49:40
Tvrdík teď schytal tvrdou střelu přesně doprostřed žeber.
48:37
Akce Petráska končí na holy obránce hostů. Ten míček vyhazuje.
47:55
Rychlá odpověd Falconů. Rychlá akce a střela těsně před Bochničkem.
47:54
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #88 Šimon Štěpán (5:4).
47:46
A přesilovka je využítá. Martínek střílí dnes již třetí gól.
47:45
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Roman Martínek, asistoval #7 Václav Rejna (5:3).
47:18
První přesilová hra domácích. Podaří se jim zvýšit svůj náskok?
47:17
Vyloučen hráč #30 David Sgall družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za bránění ve hře.
47:00
Zelený si našel nabíhajícího Spurného ten ale těsně minul.
46:15
Falcon se chytl a je vidět že chtějí za každou cenu zápas vyrovnat.
44:58
Bochníček vyhazuje a Beil si míček vzal a zakončil. Gólman hostů si ale povyjel a střelu pokryl.
43:50
Petrásek dostal nahrávku od Rejny. Poté vyrazil a zakončil. Bohužel pro něj mimo branku. Ještě si nabíhal Novotný na dorážku ale byl vedle branky z velkého úhlu.
43:10
Bochniček opět zasahuje. Lehké zaváhání ale zaskočit se nenechal.
41:53
Novotný míček naťukl. Martínek si ho přebral a střelou z otočky vyslal prudkou střelu která končí v síti hostů.
41:52
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Roman Martínek, asistoval #21 Jan Novotný (4:3).
41:50
Tvrdík vybojval standartku před gólmanem hostů.
41:10
Rychlá akce. Jeden na gólmana. Krásná akce a Bochničkovi nechybělo moc. Ale bohužel pro domácí je vyrovnáno.
41:09
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #44 Ondřej Bouma (3:3).
40:10
poslední třetina před námi. Náskok je pouze jednogólový takže uvidíme který z týmů zvládne koncovku lépe.
39:29
Rejna teď vyhazuje míček na druhou stranu za mantinel. Uklidňuje zmatek před Bochníčkem.
38:48
Kombinace Tvrdík na Martínka. Ten se napřáhl a nekompromisní střelou navyšuje náskok domácích.
38:47
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Roman Martínek, asistoval #97 Antonín Tvrdík (3:2).
36:43
Další tvrdá střela Martínka. Gólman hostů ale ve střehu.
36:10
Spurný teď hledal před brankou Listíka ke kterému nahrávka ale nedorazila.
35:30
Tvrdík teď uklidňuje hru.
33:05
Opět výborný Bochniček. Nenechal se vycukat a zabránil tak gólové situaci.
32:53
Petrásek zkusil backhandem zakončit ale jeden z obrácnů Falconu míček tečoval mimo.
32:03
Standartka před Bochničkem končí střelou mimo branku.
30:50
Petrásek teď skvěle podržel míček a podařilo se mu získat několik vteřin. Kdyby byl o dva kroky dále mohl jít i sám na gólamana hostů.
29:50
Minuta zbývá a Falcon zatím Bochnička moc neohrozil.
29:09
Akce od Martínka který si dovolil proběhnout 3 hráče a nechybělo moc a vstřelil by branku.
28:51
Třetí přesilová hra pro Falcon. Zatím domácí skvěle brání tak uvidíme jestli v tom budou pokračovat.
28:50
Vyloučen hráč #6 Richard Měšťánek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za blokování florbalky.
27:22
A je vyrovnáno. Střela proletěla jak obránce tak Bochnička. Ten měl zakrytý výhled třemi hráči.
27:21
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #70 Šimon Bulvas, asistoval #45 Petr Nejedlý (2:2).
26:48
Domácí oslabení přečkali. Ale hned po rozehrávce přišla nebezpečná akce hostů.
25:56
Tvrdá střela hostujícícho hráče. Končí ale mimo hrací plochu.
25:20
Bochníček si střelu pohlídal.
24:46
Vyloučen hráč #4 Josef Chalupa družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost.
24:46
Další přesilová hra hostů.
24:10
Tvrdík v akci. Zkusil zakončit ale gólman opět ve střehu.
23:42
Listík výborně odstavil útočícího hráče. Letní příprava se vyplatila.
23:20
Petrásek a Zelný zkoušeli akci ale gólamn hostů ve střehu.
23:05
Bochníček tvrdě zastavuje utočícího hráče. Ale vše podle pravidel.
22:13
Standartka před Bochníčkem končí tečí v rohu hřiště kam si pro ní Vojtěch doběhl.
21:43
A Listík navyšuje náskok domácích. První dorážka mu nevyšla ale zabojoval a ze vduchcu překonává sedícího gólamana hostů.
21:42
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #78 Petr Listík, asistoval #48 Jiří Petrásek (2:1).
20:58
Hampl za brankou. Rejna si naběhl z poloviny hřiště a dostal přesnou nahrávku. Jeho tvdá střela našla cíl a je vyrovnáno.
20:57
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #7 Václav Rejna, asistoval #23 Martin Hampl (1:1).
20:40
Martínek vybojoval rozehrávku před brankou hostů.
20:15
Falcon ale opět akční.
20:10
Druhá třetina začíná lépe pro domácí. Uvidíme jak si s vybojovaným míčkem poradí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:13
20:00
19:56
Listík tvrdou střelou ohrozil gólamana. Ten ovšem ve střehu.
19:12
Předvedou nám domácí ještě nějakou akci na konec třetiny?
18:11
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #68 Patrik Koníček, asistoval #30 David Sgall (0:1).
18:11
První gól dnešního utkání padl z hole hostujících hráčů. Nahrávka před branku kde byl úplně samotný Koníček a překonává Bochníčka pro kterého to byla velmi složitá situace.
18:05
Rejna teď zblokoval střelu a pomohl tím Bochničkovi.
14:33
Martínek teď parádičkou chtěl překvapit gólamana. Míček předním nadzvedl a padáčkem doufal že padne gól. Nakonec branku oběhl a chtěl dorazit padající míček. To už ovšem nestihl.
13:47
Zelený sice ztratil míček a vypadalo to na přečíslení hostů. Ale zabojoval a míček získal zpět.
13:05
Hra se teď trochu více přerušuje. Ovšem jen drobnosti.
12:51
Vojtěch zkoušel střelu ale moc mu nesedla.
12:16
Holub uklidňuje útok hostujících vyhozením míčku ze hřiště.
11:25
Domácí po střele Novotného tlačí míček do branky snad i očima.
10:43
Novotný se teď položil aby zabránil střele. Hra na zemi nebyla pískána míček trefil ještě v pádu.
10:30
Bochníček opět skvěle. Je vidět že je to prostě frajer.
09:43
Domácí budou rozehrávat v rohu po levici hostujícího gólamana.
08:57
Parkrát jsme tu šlyšeli třet flórbalek ale hra pokračuje. Bochníček v ohrožení ale nohou dokázal vyrazit.
07:55
Hampl teď i přes oslabení vystřelil na hostujícího gólmana. Nešlo o nijak nebezpečnou střelu.
07:21
Hosté kombinují ale chybí tomu štěstíčko. Teď už měl Bochniček a domácí tým míček v sítí. Naštěstí pro ně jen v té boční.
06:23
Bochníček si odraz pohlídal a vyhazuje daleko od branky aby ušetřil týmu pár vteřin.
06:01
První přesilová hra tohoto utkání. Falcon nám předvede svou početní převahu.
06:00
Vyloučen hráč #6 Richard Měšťánek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
05:10
A nejspíše uvidíme první přesilovou hru. Měšťánek sekl protihráče. Falcon hraje bez gólmana.
04:30
Bochníček v ohrožení. Naštestí pro domácí stihl míček škrtnout při skvělém zákroku a míček končí na tyčce.
03:35
Martínek opět nabral míček před Bochničkem. Netrvalo dlouho a zakončoval na hostujícího brankáře.
03:05
Hosté se teď drží před Bochníčkem. Ten je zatím realtivně vklidu.
02:34
Rejna teď zastavuje útok hostů. Hosté rozehrávají v rohu po pravé ruce Bochníčka.
01:45
Martínek teď čistě odstavil obránce hostů a pustil se do útoku. Další akce pro domácí.
01:18
Petrásek dostal před Bochníčkem nahrávku od Holuba a dokázal si proběhnout celé hřiště a ještě zakončit. Skvělá a rychlá akce
00:35
Oba týmy do zápasu dávájí vše už od začátku.
00:27
Řeší se jesli gól domácích platí nebo ne. Vypadá to že gól neplatí. Pro domácí velká škoda.
00:20
Jedlička se opřel do tvrdé střely.
00:15
A je rozehráno. Úvodní buly dopadá lépe pro Falcon.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Weber a Jan Sysel.
00:00
00:00
Line-up hostů Floorball Club FALCON: brankář: Michal Novák; hráči v poli: Jiří Navrátil, Miloš Beer, David Sgall, Patrik Koníček, Jakub Hrubeš
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora : brankář: Bohuslav Bochníček; hráči v poli: Antonín Tvrdík, Ondřej Spurný, Roman Martínek, Jakub Jedlička, Lukáš Vojtěch
00:00
Hezký podvečer z Klimešky. Po zápase žen které dopadlo vítězně pro domácí hráčky Kutné Hory nás čeká zápas mužského A týmu. Dnes je na řadě 2. kolo mužské divize. Domácí se představí proti hostujícím Floorbal club FALCON.