0:3
5:3
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBC Liberec B 6:7
13. Marek Weinelt, 41. Marek Weinelt, 52. Marek Weinelt, 54. Miroslav Kábrt, 57. Vojtěch Bureš, 58. Adam Vejrek - 20. Filip Kučera, 33. Marek Čmugr, 33. Marek Žagan, 35. Marek Čmugr, 43. Filip Radostný, 56. Filip Kučera, 60. Bohuslav Ferdan; rozhodčí: Aleš Jansa - Václav Křepelák; vyloučení: 4:6; využití: 2:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Jan Beneš 13 - Daniel Kupec 23; po třetinách: 1:1, 0:3, 5:3;
Komentář domácích Havlíček Karel (Trenér):
Vyrovnané utkání snad ve všech aspektech, které rozhodla šťastná branka soupeře. Nezbývá nám nic jiného, než se těšit na odvetu pod Ještědem. Děkujeme soupeři za utkání a šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Svoboda Miroslav (Vedoucí):
Dnes slušně vyblázněný zápas, který se nám podařil v poslední minutě urvat a berene tři body. Po vlažnější první třetině se nám povedla ta druhá, ve které jsme si udělali drobný náskok, který jsme museli v poslední třetině ubojovat. Škoda zbytečných vyloučení, které nás stály hodně sil a málem i vítězství. Děkujeme soupeři za zápas a těšíme se na odvedu.
60:00
Střely ve 3. části: 11:8
60:00
59:31
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #95 Marek Žagan (6:7).
57:05
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek, asistoval #10 Miroslav Kábrt (6:6).
56:45
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #26 Vojtěch Bureš, asistoval #47 Marek Weinelt (5:6).
56:43
Vyloučen hráč #31 Daniel Kupec družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hrubost.
56:00
Rtyně hraje přesilovku a snaží se dorovnat.
55:02
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #93 Filip Kučera, asistoval #4 Bohuslav Ferdan (4:6).
54:50
Vyloučen hráč #89 Jan Havrda družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
53:11
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
53:11
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #26 Vojtěch Bureš (4:5).
53:11
Výborná a přesná střela Kábrta do šibenice a ten dává gól na 4:5, Rtyně dotahuje !!!
51:21
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #26 Vojtěch Bureš (3:5).
51:20
Bureš dává skvělou nahrávku crosem Weineltovi a ten střílí parádní střelu a dává GÓL !!!
50:43
Liberec bombarduje Beneše střelami a Beneš odolává.
43:24
Vyloučen hráč #71 Dominik Jansa družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nesportovní chování.
43:24
Vyloučen hráč #71 Marek Čmugr družstva FBC Liberec B na 2 minuty za bránění ve hře.
42:46
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #69 Filip Radostný, asistoval #82 David Šklíba (2:5).
42:07
Vyloučen hráč #14 Adam Vejrek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:50
40:50
Skvělá spolupráce Weinelta a Bureše končí gólem.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:10
40:00
34:50
Liberec navyšuje na 1:4, ale domácí se nevzdávají.
34:27
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #71 Marek Čmugr, asistoval #4 Bohuslav Ferdan (1:4).
33:43
Liberec davá dva rychlé góly po sobě.
32:51
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan, asistoval #68 Ondřej Bím (1:3).
32:07
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #71 Marek Čmugr, asistoval #14 Otakar Kosák (1:2).
31:11
Liberec má standartku od své brány.
28:46
Nachvíli jsme videli hru 4 na 3
28:37
Vyloučen hráč #82 David Šklíba družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
26:40
Vyloučen hráč #91 Petr Jahn družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
26:40
Vyloučen hráč #7 Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
26:40
Uvidíme hru 4 na 4
25:20
Liberec kombinuje, ale presilovku nevyužívá.
23:09
Vyloučen hráč #71 Dominik Jansa družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
21:30
Rtyně tlačí na Liberec, ale gol se jim dat nedaří.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:2
20:00
19:30
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #93 Filip Kučera bez asistence (1:1).
19:25
Liberec má první střelu na bránu domácích.
18:10
Jansa si ukázkově prochází celou Libereckou obranu, ale branu netrefuje.
17:20
Hebelka odehral, ale za cenu zlomene hokejky.
13:50
Bureš vysílá skvělou střelu, ale golman chytá.
12:20
12:20
Weinelt z otočky od mantinelu střílí šibenici a navyšuje na 1:0
07:33
Rtyně je na balónku, ale gól se jim dát nedaří.
00:09
Úvodní buly vyhráli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Václav Křepelák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec B: brankář: Daniel Kupec; hráči v poli: Sebastián Galbavý, Marek Čmugr, Marek Žagan, Filip Kučera, Bohuslav Ferdan
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Jan Beneš; hráči v poli: Miroslav Kábrt, Vojtěch Bureš, Dominik Hebelka, Marek Weinelt, Adam Petera