1:2
4:2
1:0

FBC Pitbulls Kolín - FBC Panthers Liberec 8:7p
15. Tomáš Kukal, 17. Jan Janeček, 26. Václav Klepal, 41. Filip Pletka, 44. Tomáš Kukal, 46. Tomáš Humpolák, 47. Filip Pletka, 64. Jan Janeček - 7. Jiří Špak, 14. Jan Král, 18. Jiří Špak, 21. Jiří Špak, 38. Jan Burkoň, 53. Jan Král, 60. Jan Král; rozhodčí: David Kytler - Vojtěch Typl; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Mareš 28 - Jakub Rudiš 25; po třetinách: 2:3, 1:2, 4:2, 1:0;
Komentář domácích:
komentář kapitána hostů: Dvě třeti jsme měli zápas ve své režii, poté totální black out na začátku třetí části, který nás stál dva body.
Gratulujeme nadšeně bojujícím domácím a děkujeme divákům a pořadatelům.
Komentář hostů:
komentář vedoucího družstva domácích Petra Cíchy: "Velmi těžký zápas se zkušeným soupeřem, který dokázal potrestat naše individuální chyby a nedůraz v obraně. Přečkali jsme složité chvilky a dokázali se vždy vrátit do zápasu a nakonec urvat vítězství v prodloužení. Jelikož nás koncovka v předchozích zápasech zlobila, tak si toho cením."
63:32
63:32
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #48 Jan Janeček, asistoval #88 Tomáš Kukal (8:7).
59:29
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #22 Jan Král, asistoval #17 Jan Obermann (7:7).
58:54
Timeout FBC Panthers Liberec
57:05
Pletka nevyužil krásné šance
52:03
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #22 Jan Král, asistoval #18 Tomáš Szabo (7:6).
51:19
Kolín si sice i v přesilovce dvakrát po sobě střelil na bránu, ale neuspěšně
50:06
Vyloučen hráč #66 Tomáš Humpolák družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za blokování florbalky.
46:04
trenér domácích měl o třetinové pauze nejspíš velmi dobrý proslov
46:03
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #27 Filip Pletka, asistoval #48 Jan Janeček (7:5).
45:46
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #66 Tomáš Humpolák, asistoval #91 Trong Martin Lexuan (6:5).
44:25
a zas tu máme velmi napínavé score
43:59
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #88 Tomáš Kukal, asistoval #21 Václav Klepal (5:5).
40:42
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #27 Filip Pletka, asistoval #21 Václav Klepal (4:5).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:9
40:00
37:52
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #10 Jan Burkoň, asistoval #22 Jan Král (3:5).
37:25
Kolín i v oslabeni hraje na sopeřově polovině
36:40
Vyloučen hráč #38 Petr Novák družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za vysoká florbalka.
34:54
tribuna tu krásně ožívá a fandí
31:58
Kolín dostává Liberec pod tlak v přesilovce
30:08
Vyloučen hráč #3 Jiří Špak družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za blokování florbalky.
26:58
Rudiš velmi hezky chyceno
25:13
Klepalův premierový gol v divizi
25:12
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #21 Václav Klepal, asistoval #88 Tomáš Kukal (3:4).
24:38
Humpolák hezká střela, ale mimo
24:16
Liberec drží kolín pod tlakem
20:59
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #18 Tomáš Szabo (2:4).
17:32
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #10 Jan Burkoň (2:3).
16:35
15:44
zápas nabírá obrátky už na začátku
14:31
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #88 Tomáš Kukal, asistoval #48 Jan Janeček (1:2).
13:02
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #22 Jan Král, asistoval #10 Jan Burkoň (0:2).