3:2
2:1
- : -

FBC Slavia Praha - TJ Sokol Koberovy 8:3
2. Dominik Beran, 8. Radek Kubala, 12. Matěj Fulín, 28. Martin Kříček, 32. Michael Pitek, 37. Dan Kašovský, 42. Dan Kašovský, 57. Antonín Štička - 27. Petr Frkala, 33. Leoš Kopáček, 58. Jonáš Mellan; rozhodčí: Patrik Trejbal - David Hertz; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Lukáš Rašovský 43 - Vojtěch Benett 39; po třetinách: 3:0, 3:2, 2:1;
Komentář domácích Otáhal Ondřej (Trenér):
K hernímu průměru to má stále tak jeden světelný rok. Hrajeme to na naší skákavé palubovce zbytečně složitě, ale vítězství nakonec jednoznačné a za to týmu děkuji. Děkuji i soupeřům a rozhodčím za zápas!! Za 14 dní nashledanou :)
Komentář hostů Brunclík Ondřej (Trenér):
Dnešní utkání se nám nepovedlo v mnoha aspektech. Od vlažného začátku až po fatální chyby v rozehrávce a na středu hřiště. Naopak musím kluky pochválit za nasazení ve 3. třetině, zejména v poslední desetiminutovce. Díky pořadatelům, soupeři a těšíme se na odvetu na naší palubovce.
60:00
Střely ve 3. části: 16:16
60:00
57:27
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #22 Jonáš Mellan, asistoval #30 Radek Primásek (8:3).
56:01
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #10 Antonín Štička bez asistence (8:2).
52:11
Vyloučen hráč #93 Adam Buriánek družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
45:41
Puciow krásně obehrál hráče zakončil ale gól nepadl
41:45
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #20 Dan Kašovský, asistoval #85 Tomáš Svačinka (7:2).
36:33
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #20 Dan Kašovský, asistoval #33 Ondřej Otáhal (6:2).
36:31
Vyloučen hráč #8 Petr Frkala družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za bránění ve hře.
32:37
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #26 Leoš Kopáček bez asistence (5:2).
31:15
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #69 Michael Pitek, asistoval #33 Ondřej Otáhal (5:1).
30:34
Vyloučen hráč #21 Martin Kříček družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
27:41
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #21 Martin Kříček, asistoval #16 David Laho (4:1).
26:40
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #8 Petr Frkala bez asistence (3:1).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 15:11
20:00
15:09
Vyloučen hráč #26 Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování.
11:25
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #71 Matěj Fulín, asistoval #21 Martin Kříček (3:0).
11:25
Juniorská souhra Slavie která končí gólem
07:22
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala, asistoval #93 Dominik Beran (2:0).
07:22
Krásná nahrávka od Berana na Kubalu která končí gólem
04:20
Míček létá ze strany na stranu
01:13
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #93 Dominik Beran, asistoval #88 Jakub Puciow (1:0).
01:13
Krásná kombinace Slavie která končí gólem
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a David Hertz.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Koberovy: brankář: Vojtěch Benett; hráči v poli: Adam Buriánek, Lukáš Vyhlídko, Štěpán Pohl, Jiří Havrda, Jonáš Mellan
00:00
Line-up domácích FBC Slavia Praha: brankář: Lukáš Rašovský; hráči v poli: Michael Pitek, Tomáš Svačinka, Antonín Štička, Ondřej Otáhal, Martin Fojtík