1:3
1:4
- : -

TJ Sokol Koberovy - TJ Sokol Dvůr Králové nL 3:8
5. Lukáš Švitorka, 34. Ondřej Šmída, 60. Ondřej Šmída - 17. Karel Vašák, 27. Rudolf Suk, 34. Kristián Hráský, 35. Martin Heřmanský, 41. Rudolf Suk, 45. Kristián Hráský, 46. Denis Dlouhý, 52. Petr Janíček; rozhodčí: Lukáš Kešner - Josef Kubát; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 64; zásahy brankářů: Lukáš Pfeiffer 16 - David Stibor 23; po třetinách: 1:1, 1:3, 1:4;
Komentář domácích Miksánek Tomáš (Asistent trenéra):
Dnes jsme soupeři nabídli pohoštění v podobě ohromného množtví nabídnutých šancí, kterými "překvapivě" nepohrdl. Dopředu jsme toho dnes předvedli pramálo. Naše akce končily zpackanými přihrávkami do prostoru nikoho. Když už jsme se do zakončení dostali, tak jsme místo prázdné brány trefili podavače míčků za brankou. Dorazily nás individuální hrubky ve třetí třetině- Omlouváme se fanouškům za předvedenou hru, soupeři děkujeme za zápas a těšíme se na odvetu.
Komentář hostů Zíbr Tomáš (Trenér):
Poctivý výkon dozadu a konečně rozumná produktivita nám přinesly první 3 bodové vítězství. Díky soupeři za hru a hodně štěstí v dalších zápasech.
60:00
Střely ve 3. části: 6:8
60:00
59:20
Pohledná akce Šmídy a Švitorky bude pravděpodobně tečkou za dnešním zápasem.
59:19
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #11 Ondřej Šmída, asistoval #65 Lukáš Švitorka (3:8).
58:22
Utkání už se spíše dohrává, přesto nejdou oba týmy daleko pro nějaký ostřejší zákrok.
54:17
Vyloučen hráč #8 Petr Frkala družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:22
Teď už to, bohužel pro domácí, zavání debaklem.
51:21
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #13 Rudolf Suk (2:8).
49:08
Utkání uvízlo na lehce mrtvém bodě, jelikož Dvůr už nikam nespěchá a Koberovy se zdráhají jít do pressu.
45:05
Zdá se, že je rozhodnuto. Domácí trenéři se snaží reagovat oddechovým časem.
45:04
Timeout TJ Sokol Koberovy
45:04
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #72 Denis Dlouhý, asistoval #71 Pavel Kuneš (2:7).
44:58
S Koberovskými to začíná vypadat zle nedobře, jelikož po gólu Hráského prohrávají už o čtyři branky.
44:57
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #22 Kristián Hráský bez asistence (2:6).
40:48
Hosté vstoupili do poslední části pěkně zhurta a rovnou odskakují na tříbrankový rozdíl.
40:47
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #7 Petr Janíček (2:5).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:10
40:00
39:59
Po druhé třetině drží Dvůr vedení o dvě branky, domácí budou muset ve třetí třetině hodně zabrat, jestli chtějí s výsledkem ještě něco udělat.
37:04
Utkání začíná být dost vyhrocené a domácí budou mít k dispozici další přesilovou hru.
37:03
Vyloučen hráč #10 Tomáš Zíbr družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za bránění ve hře.
36:19
Po Buriánkově průniku zůstal brankář hostí ležet, ale naštěstí to vypadá, že bude v pořádku.
34:56
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #18 Martin Heřmanský, asistoval #71 Pavel Kuneš (2:4).
34:56
Dvůr vede znovu o dva. Tentokrát zužitkovali standartní situaci z blízkosti brankoviště.
33:52
Domácí reagují rychlým snížením z hole Šmídy.
33:51
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #11 Ondřej Šmída, asistoval #20 Lukáš Vyhlídko (2:3).
33:30
Po hrubé chybě v rozehrávce domácích odskakují hosté do dvoubrankového trháku.
33:29
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #22 Kristián Hráský, asistoval #32 Matěj Voves (1:3).
31:00
První přesilovou hru si vyzkouší také hosté.
30:59
Vyloučen hráč #23 Lukáš Hradecký družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
29:49
Přesilovka zůstává nevyužita a hosté tak v polovině zápasů drží vedení o gól.
27:59
Švitorka po krásné krosovce od Šmídy míjí odkrytou branku.
27:48
Koberovští budou mí v přesilové hře možnost vyrovnat.
27:47
Vyloučen hráč #21 Šimon Říha družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hrubost.
26:36
Suk se trefil a Dvůr se poprvé v utkání dostává do vedení.
26:35
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #13 Rudolf Suk bez asistence (1:2).
24:17
Po odvolaném vyloučení se na hřišti lehce trochu rozjitřili emoce a hra opět nabírá velký spád.
21:32
Nebezpečná střela Hradeckého těsně míjí branku.
19:32
Rozhodčí Kubát si nekompromisně zjednvává na hřišti pořádek.
17:42
Buriánek se ocitl v dobré střelecké možnosti mezi kruhy, ale vybil pouze bloky.
16:47
Vašák vyrovnává a začínáme od znova.
16:46
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #13 Rudolf Suk (1:1).
16:29
Po rychlém protiútoku Dvora přestřeluje Hráský poloodkrytou branku.
12:33
Har se přelévá nahoru a dolů, ovšem z žádných týmů si není schopen vypracovat nějakou větší příležitost.
09:15
Frkala předvedl pěkný výběh z rohu, vystřelil ovšem pouze golmanovi do klína.
08:16
Pěkná krosová přihrávka od Vašáka na Suka zůstává nevyužita, a tak stále vedou domácí.
07:19
Znovu zajímavá kombinace Švitorky a tentokrát zakončujícího Havrdy, golman Dvora ale připraven.
06:27
Hra je zatím poměrně vyrovnaná a utkání má poměrně dobré tempo.
05:46
V zajímavé možnosti se ocitl hostující Suk, ale přestřelil.
04:02
Po pěkném prohození před branku od Havrdy se prosazuje Švitorka.
04:01
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #65 Lukáš Švitorka, asistoval #87 Jiří Havrda (1:0).
00:31
Domácí začínají utkání s balonkem na svých holích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Kešner a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Dvůr Králové nL: brankář: David Stibor; hráči v poli: Pavel Kuneš, Karel Vašák, Petr Janíček, Denis Dlouhý, Rudolf Suk
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Koberovy: brankář: Lukáš Pfeiffer; hráči v poli: Adam Buriánek, Štěpán Pohl, Ondřej Šmída, Jonáš Mellan, Lukáš Vyhlídko