4:3
1:4
- : -

FBC Panthers Liberec - FBC Slavia Praha 10:11
2. Tomáš Hess, 3. Pavel Sekyra, 6. Pavel Sekyra, 8. Jan Král, 13. Tomáš Hess, 21. Pavel Sekyra, 31. Pavel Sekyra, 35. Jan Král, 37. Lukáš Jágr, 48. Jan Král - 10. Filip Samuel Dušek, 13. Martin Fojtík, 14. Filip Samuel Dušek, 20. Lukáš Svačinka, 32. Ondřej Otáhal, 34. Dan Kašovský, 39. Martin Fojtík, 46. Ondřej Neuman, 50. Ondřej Volf, 52. Dan Kašovský, 54. Tomáš Svačinka; rozhodčí: Tomáš Miksánek - Ladislav Láska; vyloučení: 4:0; využití: 0:2; diváků: 14; zásahy brankářů: Jakub Rudiš 34 - Lukáš Rašovský 6, Petr Kabelka 6; po třetinách: 5:4, 4:3, 1:4;
Komentář domácích Obermann Jan (Trenér):
komentář kapitána domácích Jana Obermanna: Z naší strany dobrý zápas i v hodně okleštěné sestavě. Velká škoda posledních dvou velice smolných golů, nicméně hosté si zatím šli a se štěstím odvážejí body. Díky soupeřům i pořadatelům.
Komentář hostů Otáhal Ondřej (Trenér):
Od nás absolutně nezvládnutý vstup do utkání, respektive i do druhé třetiny. Produktivita soupeře opravdu velmi nadstandartní, naopak co my nedáme to je tragédie. Nakonec děkuji týmu za finální obrat a absolutně vydřené 3 body. Tady se moc vyhrávat nebude o to cennější vítězství to dnes je. Děkujeme soupeři a rozhodčím za fajn zápas!
60:00
Střely ve 3. části: 6:17
60:00
59:51
Vyloučen hráč #36 Tomáš Hess družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hrubost.
53:19
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #85 Tomáš Svačinka, asistoval #20 Dan Kašovský (10:11).
52:51
Vyloučen hráč #22 Jan Král družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
51:58
Celý zápas Panteři ve vedení, ale necelých deset minut do konce a je srovnáno. Závar před brankou končí balonkem v naší síti
51:52
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #20 Dan Kašovský, asistoval #4 Filip Samuel Dušek (10:10).
50:30
Hosté  tlačí a nechtějí nic jiného než vyrovnat. Panteří obrana zatím drží
49:41
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #55 Ondřej Volf, asistoval #10 Antonín Štička (10:9).
47:09
Z ničeho vykombinovala dvojice domácích matadorů branku až do prázdné. Zase o dva
47:08
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #22 Jan Král, asistoval #77 Pavel Sekyra (10:8).
46:24
Jegr obkroužil branku a málem zasunul do prázdné. Na hřišti se začaly vířit emoce
45:17
Vlastní branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman (9:8).
44:14
Hosté se zase tlačí do brankoviště. Nechtějí do Prahy odjet poprvé v sezone s prázdnou.
41:53
Hostům trochu tečou nervy, naštěstí si nadávají mezi sebou, takže domácí mají čas na tvorbu hry.
38:01
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #85 Tomáš Svačinka (9:7).
37:07
Vyloučen hráč #36 Tomáš Hess družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
36:04
Místo nahrávky volil domácí Jegr střelu a vyplatilo se. Zase o tři branky. Hosté zvolili neortodoxní strategii a znovu točí brankáře
36:03
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #44 Lukáš Jágr, asistoval #7 Jiří Jeník (9:6).
34:01
Jenže Jenda Král si vzápětí zkušeně pokoupal hostujícího brankáře a panterům se dýchá o něco volněji
34:00
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #22 Jan Král, asistoval #93 Ondřej Neuman (8:6).
33:40
Dvě branky vytěžili slávisté z tlaku. A už je to jen o branku
33:39
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #20 Dan Kašovský bez asistence (7:6).
31:17
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #66 Lukáš Svačinka (7:5).
30:51
Sekymu tři góly evidentně nestačí a přidává čtvrtou branku. Je to zase o tři branky
30:50
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #77 Pavel Sekyra, asistoval #93 Ondřej Neuman (7:4).
29:22
Hessík se pokusil ukončit tlak hostů, nechybělo mnoho a mohlo být na aréně zase veseleji
27:00
Domácí obrana hoří, zatím se daří díky skvělým zákrokům nebezpečí hasit
26:44
Hosté to myslí vážně a stále se snaží dobýt branku Kuby Rudiše. Panteři jsou pod tlakem
23:56
Hosté se tlačí do branky, ale Pádlič i Jirka Jeník zatím ke střele hosty nepouští
22:20
Hostům se evidentně nelíbi vývoj utkání a chtějí rychle zpátky do hry. Zatím ale naráží na obranu Panterů.
20:09
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #77 Pavel Sekyra, asistoval #22 Jan Král (6:4).
20:09
Vstup do druhé třetiny vyšel domácím skvěle. Třetí branku vstřelil Seky a je to hattrick. Čepice na hřiště sice neletí, radost mají domácí ale stejnou.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:14
20:00
19:26
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #66 Lukáš Svačinka, asistoval #93 Dominik Beran (5:4).
16:50
Slávisté se vehementně snaží do přestávky snížit, zatím jsou domácí obránci proti. Naopak z ojedinělé akce z posledních minut mohl Jegr zvýšit na rozdíl tří branek.
13:23
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #4 Filip Samuel Dušek, asistoval #55 Ondřej Volf (5:3).
12:31
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #33 Ondřej Otáhal (5:2).
12:30
Po střídání brankářů se hosté trefují a je to zase jen o tři branky
12:25
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #36 Tomáš Hess, asistoval #81 Dominik Trunec (5:1).
12:25
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Petr Kabelka družstva FBC Slavia Praha
12:24
Hessík se znovu trefuje ze standartního místa u pravého mantinelu.
11:44
Hosté zkoušejí znovu snížit, ale domácí obrana je zatím proti. Slávisté se přesto rozjíždějí, domácí se musí bránit
09:25
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #4 Filip Samuel Dušek bez asistence (4:1).
09:21
Sotva se domácí nadechli, dostávají branku, která jejich náskok ukrajuje na rozdíl tří gólů
08:51
Domácí přežili díky precizní obraně oslabení a mohou se vrhnout do útoku
07:47
07:42
A domácí zvyšují náskok i během nestandartní hry 4 proti 5.
07:15
Slávisté se snaží rychle využít přesilovku, ale zatím bez úspěchu
06:42
Vyloučen hráč #81 Dominik Trunec družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
05:21
05:21
Akce domácím vyšla a vedou už o tři branky. Míček přeskákal přes hokejky hostujících obránců a zakončení do prázdné už byla rutinní záležitost pro Sekyho
04:44
Hra vysokou holí domácího útočníka zastavila útočnou akci
03:55
Úvodním zákrokem se předvedl také domácí gólman Kuba Rudiš. Míček se zastavil o jeho helmu.
02:56
02:56
Pantheři se do hostujících hráčů z Prahy zakousli a ve třetí minutě se ujímají vedení už 2:0. Zatím se hraje ve vysokém tempu.
01:20
Domací hned vtrhli do hry gólem.
01:14
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Miksánek a Ladislav Láska.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha: brankář: Lukáš Rašovský; hráči v poli: Michael Pitek, Tomáš Svačinka, Antonín Štička, Ondřej Otáhal, Martin Fojtík
00:00
Line-up domácích FBC Panthers Liberec: brankář: Jakub Rudiš; hráči v poli: Jan Obermann, Teemu Tuhkanen, Jan Král, Ondřej Neuman, Pavel Sekyra