3:1
5:2
- : -

Florbal Primátor Náchod B - FBC Pitbulls Kolín 10:4
16. Jáchym Cejnar, 19. Václav Grulich, 24. Dalibor Vlášek, 27. Daniel Kříž, 36. Daniel Kříž, 43. Patrik Winter, 48. Lukáš Prause, 50. Daniel Kříž, 51. Jiří Vlček, 53. Adam Jakubský - 17. Filip Pletka, 37. Jan Janeček, 42. Jan Dus, 44. Zdeněk Vavřina; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Daniel Ondráček; vyloučení: 2:4; využití: 0:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 18, Jan Pop 6 - Lukáš Mareš 15; po třetinách: 2:1, 3:1, 5:2;
Komentář domácích Prouza Daniel (Trenér):
Kdybychom v první třetině hráli ve větším tempu a rychlosti, mohlo být o výsledku utkání rozhodnuto daleko dříve. Nicméně velkým pozitivem je zlepšená hra třetí formace, stejně jako tři body, které jsou pro nás opravdu důležité. Děkuji hráčům za zápas a soupeři přeji šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Cícha Petr (Vedoucí):
Zejména v první třetině to chvílemi vypadalo, že hrajeme florbal poprvé v životě a soupeřům jsme zápas hodně ulehčovali. Podržel nás gólman, který nám dal šanci ještě o něco hrát. Od druhé třetiny se výkon trochu zlepšil, přesto byl Náchod vždy o krok vepředu a zaslouženě vyhrál. Cenná lekce. Díky soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 9:15
60:00
59:59
Náchod si připisuje první výhru v sezóně!
58:37
Pěkný zákrok Popa!
57:04
Prauseho střela jen do brankáře hostů.
56:19
Vyloučen hráč #91 Trong Martin Lexuan družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
56:18
Bude se vylučovat.
53:08
Tomáš Havel se střelou z vlastní poloviny pokusil trefit prázdnou branku soupeře, bohužel přestřelil.
52:38
Střídání brankáře. Nový brankář #35 Jan Pop družstva Florbal Primátor Náchod B
52:37
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #26 Lukáš Jirásek (10:4).
51:36
Hosté hrají bez brankáře.
50:52
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #17 Jiří Vlček, asistoval #6 Jakub Vysoký (9:4).
50:52
Náchod využívá přesilovou hru. Stav utkání je 9:4.
50:23
Vyloučen hráč #41 Vítězslav Malínský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
49:02
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #17 Jiří Vlček (8:4).
49:02
Volný úder a další gól domácích.
48:00
Míček poskakoval na brankové čáře Skalického branky, Vlček ale míček odpálil do bezpečí.
47:20
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #19 Lukáš Prause, asistoval #12 Daniel Kříž (7:4).
47:19
Nádherná souhra Kříže a Prauseho. Náchod vede 7:4.
44:54
Poměr sil na hřišti se nám vyrovnal. Náchod i Kolín hrají ve čtyřech.
44:53
Vyloučen hráč #17 Jiří Vlček družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
44:30
Náchod má k dispozici další přesilovou hru
44:29
Vyloučen hráč #87 David Vokál družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
43:50
Je tu další branka. Kolín snižuje na rozdíl dvou gólů.
43:49
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #7 Zdeněk Vavřina, asistoval #10 Jan Dus (6:4).
42:26
Na branku hostujícího týmu skvěle odpověděl Patrik Winter, který poslal míček za záda brankáře Kolína. Stav utkání je 6:3.
42:25
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #70 Patrik Winter, asistoval #23 Jáchym Cejnar (6:3).
41:49
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #10 Jan Dus bez asistence (5:3).
40:59
Na úvod třetí třetiny jsme mohli vidět několik střel na obou stranách.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 4:8
40:00
39:39
Cejnar obdržel ránu do hlavy, ale rozhodčí si toho nevšimli.
39:01
Začala poslední minuta druhé třetiny.
36:26
Přvesilovka Kolína přinesla dva góly. Nejdříve se prosadil Náchod a následně i Kolín.
36:25
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #48 Jan Janeček, asistoval #19 Jindřich Smejkal (5:2).
35:24
34:29
Vyloučen hráč #48 Adam Kosař družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
34:15
Kolín si zahraje přesilovku.
32:12
Dobré střídaní náchodské první pětky, ale bez gólu.
30:02
Výborný obranný zákrok Grulicha a jeho následná střela, která zamířila mimo branku Kolína.
29:05
Slibný útok domácích zastavila obrana hostí.
27:54
Volný úder pro Náchod, který nedopadl dobře. Na míčku je Kolín.
26:17
Náchod se prosazuje z protiútoku a stav je tedy 4:1.
26:16
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #19 Lukáš Prause (4:1).
23:41
Další gól domácích! Vlášek nejdříve nahrál Křížovi, ten mu však míček vrátil a Vlášek pak vsítil třetí branku Náchoda.
23:40
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #21 Dalibor Vlášek, asistoval #12 Daniel Kříž (3:1).
22:41
Skalický si poprvé v druhé třetině sáhl na balónek.
20:38
Vlášek našel před brankou Kříže, ten si ale se zakončením neporadil.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:5
20:00
18:50
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #37 Václav Grulich, asistoval #87 Adam Jakubský (2:1).
18:37
Kopecký nahrál Jakubskému a ten našel parádní přihrávkou Grulicha, který už se nemýlil.
16:01
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #27 Filip Pletka, asistoval #48 Jan Janeček (1:1).
16:00
Nenápadná střela Kolína končí v síti.
15:07
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #23 Jáchym Cejnar, asistoval #66 Tomáš Havel (1:0).
15:06
Střelecky aktivnější domácí se konečně prosazují.
12:56
Lukáš Prause si obhodil protihráče, následnou střelou trefil blokujícího obránce.
11:18
Jakubský už je zpět na hřišti a hned vytvořil brankovou příležitost, když hledal svého spoluhráče před brankou Kolína. Střela však brankáře nezaskočila a stav je stále 0:0.
10:44
Náchodští rozehrávají volný úder za brankou soupeře.
08:44
Kopecký předvedl krásnou otočku, kterou zmátl soupeře a následně vystřelil na branku. Stav je však stále 0:0.
06:59
Vláškovi odskočil míček až za mantinel. Rozehrává Kolín.
05:25
Adam Jakubský byl faulován za brankou hostí a narazil si koleno. Naštěstí se zvédá a odchází na střídačku.
03:55
Martin Čečetka vystihl rozehrávku hostí a vybojoval míček pro Náchod.
01:31
Kolín zahrozil ve vlastním oslabení, Skalický však vše vyřešil.
00:24
Vyloučen hráč #75 Marek Reithar družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
00:23
Náchod si zahraje přesilovou hru. Má tak možnost vstřelit úvodní branku.
00:01
Úvodní vhazování pro Kolín.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Balachoncev a Daniel Ondráček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Pitbulls Kolín: brankář: Lukáš Mareš; hráči v poli: Václav Klepal, Marek Reithar, Tomáš Kukal, Filip Pletka, Jan Janeček
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod B: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Jiří Vlček, Dalibor Vlášek, Lukáš Prause, Jakub Vysoký, Daniel Kříž