2:3
7:2
- : -

FBC Liberec B - FBŠ Všestary 12:7
14. David Šklíba, 17. David Šklíba, 18. Jan Blecha, 23. Sebastián Galbavý, 25. Filip Kapitán, 43. Filip Kučera, 43. Jakub Pecháček, 47. Petr Jahn, 53. David Šklíba, 56. Marek Žagan, 59. Sebastián Galbavý, 60. Filip Radostný - 7. Marek Stuchlík, 20. Jakub Moravec, 26. Pavel Hellmann, 29. Štěpán Novák, 31. Miloš Macháček, 48. Pavel Hellmann, 59. Miloš Macháček; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 2 + Marek Čmugr 4:2; využití: 1:3; diváků: 11; zásahy brankářů: Jakub Mauer 25 - Vojtěch Kuča 20; po třetinách: 3:2, 2:3, 7:2;
Komentář domácích Svoboda Miroslav (Vedoucí):
Jsem rád za tři body a konečně lepší rozdíl ve skóre. Jinak jsme ale moc parády nepředvedli a neodehráli jsme zrovna koukatelný zápas. Naštěstí jsme měli i trochu štěstí a podařilo se nám zápas udržet. Nicméně tohle není hra, kterou bychom se chtěli prezentovat a máme na čem pracovat. Díky soupeři za zápas.
Komentář hostů Freiberg Jan (Trenér):
Veděli jsme, že to dnes bude velmi těžký zápas a to se také potvrdilo. V některých částeh zápasu jsme nestíhali dostupovat a to nás stálo mnoho sil a obdržených branek. Na druhou stranu jsem si vypracovali mnoho šancí, ale podařilo se nám jich proměnit jen půlku. Obdržené branky ke konci třetí třetiny vysustíli z naší otevřené hry. Dnes si bohužel nezasloužíme žádný fastfood, ale věřím, že už příště ano. Děkuji soupři za pěkné utkání a přeji mu mnoho zdaru do dalších utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 13:13
60:00
59:44
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #69 Filip Radostný, asistoval #5 Filip Kapitán (12:7).
58:27
Hosté rychle odpovídají na gól Liberce krásnou akcí 2 na 1.
58:26
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #7 Pavel Hellmann (11:7).
58:19
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #12 Sebastián Galbavý, asistoval #95 Marek Žagan (11:6).
55:47
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan, asistoval #12 Sebastián Galbavý (10:6).
55:04
Blecha dostal krásnou křižnou přihrávku, ale bohužel mířil mimo branku.
54:02
Hosté se točí v útočném pásmu, ale větší šanci si nedokázali vytvořit a tak se míčku ujímá Čmugr a zakládá akci Liberce.
52:02
Šklíba využívá přesilovku a navyšuje vedení Liberce.
52:01
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #82 David Šklíba, asistoval #25 Jakub Mauer (9:6).
50:40
Liberec má k dispozici další přesilovou hru a doufejme, že nyní ji využije.
50:36
Vyloučen hráč #74 Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
49:11
Hosté pokračují v tlaku v útočném pásmu a snaží se vytvořit další zajímavou akci.
47:54
Hosté aktivně napadali a odměnou jim je gól po krásné akci Hellmanna a Stuchlíka.
47:53
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #4 Marek Stuchlík (8:6).
46:22
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #91 Petr Jahn, asistoval #4 Bohuslav Ferdan (8:5).
45:57
Pecháček sklepnutím uklidil míček do soupeřovi branky.
44:18
Rychlé góly Liberec nakopl a je nyní velice aktivní v útočném pásmu a hosté hledají ztěžka odpověď.
42:56
Liberci se na začátku 3. třetiny daří a odskakují rychlími góly na rozdíl 2 branek.
42:55
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #23 Jakub Pecháček, asistoval #71 Marek Čmugr (7:5).
42:33
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #27 Filip Kučera, asistoval #12 Sebastián Galbavý (6:5).
40:50
Hosté začali aktivněji a hned na začátek třetiny prověřili Mauerovu pozornost.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:10
40:00
39:25
Konec 2. třetiny se hraje v poklidnějším tempu a příliš mnoho šancí na jedné či druhé straně nevidíme.
38:25
Liberec nevyužil přesilovku a skóre zápasu se nezměnilo.
38:02
Liberec se snaží dobýt branku, avšak hosté všechny střely úspěšně blokují.
37:00
Liberec kombinuje v útočném pásmu, ale střela na branku zatím nepřišla.
36:21
Domácí si vybojovali první přesilovku po faulu Volence.
36:20
Vyloučen hráč #2 Jan Volenec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hrubost.
34:34
Liberec zvyšuje tlak v útočném pásmu.
33:03
Růžička hezky obral soupeře o míček, avšak jeho přihrávka nenašla Šklíbovu hokejku a míček si berou hosté.
30:38
30:10
Vyloučen hráč #71 Marek Čmugr družstva FBC Liberec B na 2+2 minuty za hrubost.
28:42
Novák se výborně zorientoval na brankovišti a hosté využívají i druhou přesilovku.
28:41
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #99 Štěpán Novák, asistoval #7 Pavel Hellmann (5:4).
28:01
Hosté se snaží vytvořit tlak na domácí bránu, ale toto se jim zatím nedaří a na míčku je převážně Liberec.
27:02
Mauer si nepohlídal hranice svého brankoviště a dostává svůj tým do oslabení. Trest si za něj odsedí Richter.
27:01
Vyloučen hráč #7 Tomáš Richter družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hra na zemi.
26:27
Hosté zakládají akci ze svého pásma a snaží se vytvořit si tlak před brankou Liberce.
25:36
Hosté snižují náskok Liberece po akci Hellmanna s Macháčkem.
25:35
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #74 Miloš Macháček (5:3).
24:54
Blecha přihrál zpoza brány a Kapitál střílí krásný gól.
24:53
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #5 Filip Kapitán, asistoval #24 Jan Blecha (5:2).
22:43
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #12 Sebastián Galbavý, asistoval #91 Petr Jahn (4:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:9
20:00
19:11
V závěru 1. třetiny hosté snižují skóre po střele Moravce a dotahují se na rozdíl 1 gólu.
19:10
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #67 Jakub Moravec bez asistence (3:2).
17:22
Blecha trefuje růžek branky a zvyšuje vedení Liberce.
17:21
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #24 Jan Blecha, asistoval #91 Petr Jahn (3:1).
16:05
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #82 David Šklíba, asistoval #23 Jakub Pecháček (2:1).
13:04
Šklíba ukořistil míček, proběhl středním pásmem a po kombinaci s Růžičkou Liberec srovnává skóre zápasu.
13:03
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #82 David Šklíba, asistoval #99 Lukáš Růžička (1:1).
12:10
Po velmi akčním začátku utkání se nám hra uklidnila a přelévá se ze strany na stranu bez větší akce na jedné nebo druhé straně.
09:30
Růžička zakládá akci Liberce, ale nenašel spoluhráče na přihrávku a míčku se ujímají hosté.
07:58
Liberec zvyšuje tlak na hostující bránu.
06:31
Hosté přesilovku využívají a otevírají skóre dnešního zápasu.
06:08
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #4 Marek Stuchlík, asistoval #29 Roman Dostál (0:1).
04:31
Hosté mají k dispozici první přesilovku.
04:30
Vyloučen hráč #99 Lukáš Růžička družstva FBC Liberec B na 2 minuty za blokování florbalky.
02:05
Hosté nyní měli k dispozici přečíslení 3 na 1, ale nedokázali míček umístit za záda Mauera.
01:20
O první akci povedou akci se postaral domácí celek, avšak gólem neskončila.
00:01
Vítáme Vás u dnešního utkání. Úvodní vhazování vyhrál domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Michal Reczai.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary: brankář: Vojtěch Kuča; hráči v poli: Štěpán Novák, Marek Stuchlík, Jan Freiberg, Pavel Hellmann, Miloš Macháček
00:00
Line-up domácích FBC Liberec B: brankář: Jakub Mauer; hráči v poli: Sebastián Galbavý, Tomáš Richter, Filip Kučera, Bohuslav Ferdan, Marek Žagan