6:4
1:2
- : -

Floorball Club FALCON - Orel Rtyně v Podkrkonoší 7:8
27. Vojtěch Řádek, 35. Vojtěch Horák, 35. Patrik Koníček, 37. David Sgall, 37. Vojtěch Horák, 38. Jakub Hrubeš, 41. Miloš Beer - 2. Tomáš Balcar, 11. David Cejnar, 21. Marek Weinelt, 24. Rostislav Verner, 28. Marek Weinelt, 31. Šimon Vacek, 49. David Cejnar, 60. Marek Weinelt; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Pavel Malý 19 - Jan Beneš 29; po třetinách: 0:2, 6:4, 1:2;
Komentář domácích Ších Jakub (Trenér):
Poté co jsme ve 2.třetině doslova vstali z mrtvých a na začátku 3.třetiny dokonce šli poprvé v zápase do vedení, jsme pomýšleli na vítězství. Zbytečné góly, které jsme dostali ve vlastní přesilovce a následně z neubráněné standardky devět vteřin před koncem nás stály zápas.
Komentář hostů Havlíček Karel (Trenér):
Znáte přísloví: "Povolit, přitáhnout."? Toto utkání by se nedalo popsat výstižnějšími slovy. První třetina a první polovina té druhé byla v naší režii. Ale co by to bylo za Rtyni, kdybychom nedali soupeři čichnout? Soupeř využil své momentum dokonale. Naštěstí jsme se srovnali v hlavách a dovedli utkání k vítěznému konci. Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se na odvetu v Orlovně.
60:00
Střely ve 3. části: 10:4
60:00
59:54
Timeout Floorball Club FALCON
59:51
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #68 David Cejnar (7:8).
48:57
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #93 Adam Petera (7:7).
47:43
Vyloučen hráč #94 Šimon Vacek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost.
40:59
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #61 Miloš Beer, asistoval #75 Vojtěch Řádek (7:6).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:10
40:00
37:43
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #79 Jakub Hrubeš bez asistence (6:6).
36:26
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #70 Šimon Bulvas (5:6).
36:08
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall, asistoval #68 Patrik Koníček (4:6).
34:44
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #68 Patrik Koníček, asistoval #75 Vojtěch Řádek (3:6).
34:29
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák bez asistence (2:6).
30:56
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #14 Adam Vejrek (1:6).
27:12
26:46
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #30 David Sgall (1:4).
23:56
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #67 Rostislav Verner, asistoval #68 David Cejnar (0:4).
20:19
20:00
20:00
Střely v 1. části: 14:13
20:00
14:59
Vyloučen hráč #97 Daniel Budáč družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hra rukou.
10:56
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #47 Marek Weinelt (0:2).
02:48
Vyloučen hráč #67 Rostislav Verner družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
01:10
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #2 Tomáš Balcar bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Jan Chuděj.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Jan Beneš; hráči v poli: Jakub Divišek, David Cejnar, Marek Weinelt, Adam Petera, Rostislav Verner
00:00
Line-up domácích Floorball Club FALCON: hráči v poli: Miloš Beer, Patrik Koníček, Jakub Hrubeš, David Sgall, Vojtěch Řádek